PDA

View Full Version : Безпомощните момичета.



calx
12-30-2012, 11:07
Явно повечето ги харесват, независимо дали си признават или не. Пълно е с филми, в които мадамата е в опасност - затруднена, безпомощна и уязвима в конкретна ситуация - и бива спасена от някой смелчага. Продава се това очевидно. Има и един противен, ориенталски вариант - когато жената нищо не може, няма мнение и само изпълнява заповеди, което изобщо не ми се вижда секси. Чудя се дали чрез носенето на високи токчета момичетата несъзнателно не се опитват да покажат колко са безпомощни и че имат нужда да им се подава ръка при слизане и качване по стълби например. Нормално, като се има предвид, че змеьовете измряха и няма от какво да бъдат спасявани прекрасните девойки. От друга страна никой не би посегнал на безпомощно котенце, докато наглата котка често изяжда ритници.
Ето един секси пример (според мен) за безпомощно състояние:

http://ambrouse.snimka.bg/other/vulnerable.722189.29350754.big

Няма мърдане :)

Cyandreamer
12-30-2012, 11:23
Не, високите токчета и разголените гърди, дългите обеци - в психоанализата се тълкуват като изкуствени пениси, чрез които се симулира увереност.

" Чудя се дали чрез носенето на високи токчета момичетата несъзнателно не се опитват да покажат колко са безпомощни и че имат нужда да им се подава ръка при слизане и качване по стълби например. "

Пич, много си комплексиран, честно.

Violenza
12-30-2012, 11:25
Чудя се дали чрез носенето на високи токчета момичетата несъзнателно не се опитват да покажат колко са безпомощни и че имат нужда да им се подава ръка при слизане и качване по стълби например.
Да бе, точно. :lol:
Да си "безпомощна" в секса е едно, в живота е съвсем друго. Първото - да, много е възбуждащо, второто е просто тъжна история.
А твоят пример е гнусен.

granger
12-30-2012, 11:36
Високите токчета на мен лично ми носят увереност... цялото ти словоизлияние е пълна каша и е доста далече от истината.

ShtrudeL
12-30-2012, 15:20
Явно повечето ги харесват, независимо дали си признават или не.

е пък аз си признавам
Ако бях момче бих искал да изчукам в някоя болна фантазия някоя, която се ужасява от мен.


А всеизвестна тайна е, че повечето нахакани и отворени хора (и от двата пола), са всъщност страхливи. Дори скинарите са страхливи мишки. Да не говорим за метъли/агресори и т.н., които го раздават тежко, колко безпомощни и страхливи са всъщност.
Друга тайна е, че хората, обличащи се в животински елементи, са неуверени и страхливи също.

ИнаК евала за теорията с токчетата и полите, но топлата вода е много по-дълбоко и в страни.

magita
12-30-2012, 15:40
ми не мисля, че трябва да си сложа токовете, за да получа джентълменско внимание... примерно

SisiStrange
12-30-2012, 16:43
В секса най-определено е много мръснишка и възбуждаща идеята за безпомощно момиче и лош насилник. Но иначе не е. Ако бях мъж не би ми било приятно момичето да не може да се справи с нищо. Това е като постоянно да се налага да съм на разположение да и помагам. Едно е да оправиш прозорец, да пренесеш нещо тежко и тн. Друго е за всеки малък проблем да те гледат ококорено и безсилно. От чисто кавалерство е много хубаво да подаваш ръка, да отваряш врати и тн., но с идеята, че го правиш, защото си джентълмен, а не, защото девойката не може сама.

ПП. Токчетата и мен ме карат да се чувствам уверена.

ShtrudeL
12-30-2012, 18:09
въХ
Само аз ли се чувствам глупаво/неудобно психически и ужасно в токчета?
Бих се чувствала 100 броя по-уверена в дънки с ниска талия (обикновено тесни, но сигурно и в широки и раздърпани <3) и подчертаваща (но не разголваща!) тениска/потник/блузка.. <3 мммммх
В правилното облекло дори ми е сексуално, не просто уверено ;р (а това не са токове и пола/рокля/нещо, показващо циците и пъпа ми)

SisiStrange
12-30-2012, 18:22
Зависи кога и пред кого. Всъщност най-секси съм се чувствала точно в тесни дънки с ниска талия, боса и с една мокра тениска. В други случаи, обаче, нищо не може да замени силиконовите чорапки, високите обувки и някоя хубава рокля. Винаги съм си мислела, че те обичат да ни виждат в различни светлини. Радослав ми е казвал, че много ме харесва даже в широки блузки от този тип с голото рамо (на мен на моменти ми изглеждат като чували), защото било яко да не се вижда нищо и при движения, материята да полепва по тялото ми и да подчертава различни извивки. Та поне аз се чувствам уверена, когато усетя, че съм налучкала тона. Дали ще е изискано с всички екстри от токчетата до изправената коса и обеците, дали ще е неглиже с дънките и тениските, или нещо съвсем различно, няма значение стига да не се повтаря постоянно.

Canis_Dirus
12-30-2012, 19:28
е пък аз си признавам
Ако бях момче бих искал да изчукам в някоя болна фантазия някоя, която се ужасява от мен.


А всеизвестна тайна е, че повечето нахакани и отворени хора (и от двата пола), са всъщност страхливи. Дори скинарите са страхливи мишки. Да не говорим за метъли/агресори и т.н., които го раздават тежко, колко безпомощни и страхливи са всъщност.
Друга тайна е, че хората, обличащи се в животински елементи, са неуверени и страхливи също.

ИнаК евала за теорията с токчетата и полите, но топлата вода е много по-дълбоко и в страни.

Cosmo much?

anonymous708973
12-30-2012, 19:54
Факт е, че много мадами се правят на безпомощни, защото "така се правело" и явно защото според тях момчетата са привлечени от това. Цял живот съм се чувствала мъжкарана заради това хорско мнение. Отвътре - де, отвън - трудно. Далеч не съм от типа, при който трудно различаваш дали е момиче, или момче :д
Не съм била безпомощна, не мога да бъда и ненавиждам тези, при които това е тактиката.

С токчетата си доста далеч. Обожавам да съм на високи обувки, през 80% от случаите съм на ток, но изпитвам панически страх от стълби (дори когато съм на равни обувки) и имам нужда от ръка, независимо дали съм с приятеля си, със случайно момче или с приятелка. Случвало се е да хващам такси, за да ме спре пред нас, а не автобус, заради който трябва да мина през подлез, респективно мегамного стълби :д Не слагам токчета, защото ме е страх от стълби, ако ме разбираш.

Отнесох се. Наблюдението на Сиси е доста вярно - това за различните светлини. Моят много ми се радва, като се връткам в кухнята с домашно облекло, вързана коса и без грим, защото по принцип съм нагласена.

DarkTemplar
12-30-2012, 20:27
Авторе, като гледам кви фетиши имаш, ти препоръчвам да станеш ортопед. ;)

Снимката кърти. 8-)

marilyn
12-31-2012, 16:36
Това, че обожавам токчета и това, че държа да ми се подава ръка, да ми се отварят вратите... не значи, че не обичам даа съм активна в кревата. Ако ролите се сменят е най-забавно.

DENKAZ
01-01-2013, 19:00
Останал съм с впечатлението, че много от момичетата не оценяват тези признаци на джентълменство, някак си им е безразлично, което все повече ме кара да не ги правя.

anonymous708973
01-01-2013, 19:42
Останал съм с впечатлението, че много от момичетата не оценяват тези признаци на джентълменство, някак си им е безразлично, което все повече ме кара да не ги правя.

А от какъв зор да ги правиш за всяко момиче? С какво ги е заслужила? Дори и да се сваляте, никаква не ти е.
Джентълмените са за дамите или поне само към специалното за теб момиче. А не всяко момиче е такова.

BloodY_MerY
01-01-2013, 20:59
А от какъв зор да ги правиш за всяко момиче? С какво ги е заслужила? Дори и да се сваляте, никаква не ти е.
Джентълмените са за дамите или поне само към специалното за теб момиче. А не всяко момиче е такова.

Хихихи, честно хитра си като гъсеница :D :D :D

DENKAZ
01-02-2013, 11:52
А не всяко момиче е такова.

В това съм повече от убеден.

Foxa^
01-02-2013, 12:15
Cosmo much?

хахахахахахаха nice come back bro

psychopath
01-02-2013, 12:44
А всеизвестна тайна е, че повечето нахакани и отворени хора (и от двата пола), са всъщност страхливи. Дори скинарите са страхливи мишки. Да не говорим за метъли/агресори и т.н., които го раздават тежко, колко безпомощни и страхливи са всъщност.
Друга тайна е, че хората, обличащи се в животински елементи, са неуверени и страхливи също.



метъли и агресори трябва да са синоними в случая ли? или "скинар" е събирателен образ за побойник-комплексар. :Д

толкова глупости на едно място, отдавна не бял чел, честно, но би ми било особено интересно да чуя аргументите за нещата, които каза. :D

FuCKkK13
01-02-2013, 13:36
въХ
Само аз ли се чувствам глупаво/неудобно психически и ужасно в токчета?
Бих се чувствала 100 броя по-уверена в дънки с ниска талия (обикновено тесни, но сигурно и в широки и раздърпани <3) и подчертаваща (но не разголваща!) тениска/потник/блузка.. <3 мммммх
В правилното облекло дори ми е сексуално, не просто уверено ;р (а това не са токове и пола/рокля/нещо, показващо циците и пъпа ми)

що пък трябва да се показва това в роклята ? като чуеш рокля ако се сещаш само за '' облекло,показващо цици и пъп'' - лошо и тесногръдо



при мен има дни в които и в рокля бих се чувствала добре,а има и в дънки и кецове... просто зависи от настроението ми

по темата: с първите коментари съм съгласна,понеже не прочетох другите 8-) .. иначе логиката ти е убийствена ;д;д;д

FuCKkK13
01-02-2013, 13:37
Останал съм с впечатлението, че много от момичетата не оценяват тези признаци на джентълменство, някак си им е безразлично, което все повече ме кара да не ги правя.

не съм съгласна.. все по рядко виждам как момче отваря врата и т.н. моя приятел - да (което връщност много оценявам ) ,но останалите рядко и когато някой,който просто познавам го направи определено го отразявам и ми прави впечатление

anonymous708973
01-02-2013, 15:41
В това съм повече от убеден.

Именно. Тогава какво ти пука? :)
Не е печеливша политика.

DENKAZ
01-02-2013, 20:15
не съм съгласна.. все по рядко виждам как момче отваря врата и т.н. моя приятел - да (което връщност много оценявам ) ,но останалите рядко и когато някой,който просто познавам го направи определено го отразявам и ми прави впечатление
Едни от малкото сме значи :))

marilyn
01-02-2013, 20:17
все по рядко виждам как момче отваря врата и т.н. моя приятел - да (което връщност много оценявам ) ,но останалите рядко и когато някой,който просто познавам го направи определено го отразявам и ми прави впечатление
Не съм съгласна аз. Приятелите ми, познатите ми, колегите ми.. всичките го правят.

Azoria
01-02-2013, 22:39
Снимката от линка е ужасно отблъскваща. иииил :lol: Иначе като цяло - да. Мъжете обичат да се чувстват мъже. А това с токчетата е по-скоро с обратния умисъл.

Luidgie
01-02-2013, 23:03
е пък аз си признавам
Ако бях момче бих искал да изчукам в някоя болна фантазия някоя, която се ужасява от мен.


А всеизвестна тайна е, че повечето нахакани и отворени хора (и от двата пола), са всъщност страхливи. Дори скинарите са страхливи мишки. Да не говорим за метъли/агресори и т.н., които го раздават тежко, колко безпомощни и страхливи са всъщност.
Друга тайна е, че хората, обличащи се в животински елементи, са неуверени и страхливи също.

ИнаК евала за теорията с токчетата и полите, но топлата вода е много по-дълбоко и в страни.

http://img.ffffound.com/static-data/assets/6/619d6315f5806b69aa4fd6b418d91bea7930b4bc_m.gif

Foxa^
01-03-2013, 05:52
Снимката от линка е ужасно отблъскваща. иииил
Как така реши ,че е отблъскваща не мога да разбера...

Azoria
01-03-2013, 06:11
Как така реши ,че е отблъскваща не мога да разбера...

Ами мозъка ми сам си го реши. Да не беше в гипс, айде, ама така..пфф :?

Foxa^
01-03-2013, 06:13
Ами мозъка ми сам си го реши. Да не беше в гипс, айде, ама така..пфф :?

Аз чак сега забелязах гипса ...

Azoria
01-03-2013, 06:17
Аз чак сега забелязах гипса ...

Еми ти имаш други неща да гледаш :lol:

titkos
01-03-2013, 07:07
Токчетата далеч не ги носим, за да влезем в ролята на безпомощни трудно вървящи принцеси, хаха. Те издължават приятно крака, фигурата ти изглежда по-секси и действително се чувстваш по-уверена с тях.

Давам пример - Ако не успея да се справя с нещо, изискващо повечко физическа сила, и наоколо има момче - предпочитам да помоля него след 1-2 опита. Ако бях сама, щях да се помъча и пак да успея, но малко повдигане на мъжкото его не пречи никому. Особено ако си жена с по-силен характер, тази тактика е препоръчителна. Без излишни лигавщини.

Foxa^
01-03-2013, 08:14
http://gallery.photo.net/photo/7171901-md.jpg

Ей това мисля за токчетата...

SisiStrange
01-03-2013, 08:17
Сигурно, ако прекарваш живота си на тях постоянно. Ако си слагаш от време на време за разнообразие, дълбоко ме съмнява, че ще си деформираш краката.

granger
01-03-2013, 08:27
Тва на снимката ,ако е крак...евввввв

anonymous708973
01-03-2013, 08:29
Сигурно, ако прекарваш живота си на тях постоянно. Ако си слагаш от време на време за разнообразие, дълбоко ме съмнява, че ще си деформираш краката.

Мхм. Като Сара Джесика Паркър.

titkos
01-03-2013, 10:01
http://gallery.photo.net/photo/7171901-md.jpg

Ей това мисля за токчетата...

http://static1.framar.bg/product/pemsa-magnum.jpg

:D

Violenza
01-03-2013, 10:04
Ъ, това не е крак...

(нали е пенис?! :D)

granger
01-03-2013, 10:06
Ъ, това не е крак...

(нали е пенис?! :D)
И на мен на такова ми прилича :lol:

purplegrass
01-03-2013, 20:45
Логиката на автора е повече от грешна.Токчетата далеч не са средството не жените да се покажат като безпомощни принцеси.А иначе не мога да се съглася,че момчетата трябва да отварят вратата само на специалното за тях момиче. Какво да ми затварят врата под носа,защото не съм момичето, което смятат за специално? Мене ми прави много приятно впечатление, когато някое момче в училище ми отвори вратата на входа, а не ми я тресне под носа.

Oy7ofCon7roL
01-03-2013, 21:13
понеже заговорихте за токчета та преди време бях чел една интересна статия на тая тема, но не можах да я откри, но намерих нещо, което мисля, че е взаимствано от там..

не давам линк щот е от друг форум и нз дали е според правилата

Защо си падаме по жени с високи токчета

Някои от нас може да казват, че не е така, но фактът си е факт – жена с високи токчета, която знае и как да ходи с тях, винаги привлича вниманието ни на улицата. Може да е за секунда, а може и да е за няколко минути, но няма как да не й отделим поне един поглед.

Защо това е така? Какво толкова има във високите токчета?

Жената вамп и уязвимата жена

Интересно е, че Токчемненията за посланието на токчетата са на двата полюса. Докато за някои мъже те показват, че жената, която ги носи, е силна, успява в живота и мачка всичко по пътя си към целта, за други токчетата означават уязвимост, нужда от помощ и подкрепа, търсене на мъжко внимание.

И в двете мнения има известна логика.

Токчетата при всички случаи могат да означават уверена в себе си жена, която е напълно наясно както със сексапила си, така и с останалите си качества и затова няма проблем с това, че чаткащите й токчета привличат вниманието на всички наоколо. Напротив, тя иска това внимание, не се страхува от него. Това е типът жена, която би стъпкала (дори и буквално) всичко, което се изпречи на пътя й, и след това би погледнала обувките си, притеснена да не би да ги е повредила по време на тъпкането. Тази жена има цел, гради кариера, приема мъжете като плячка и иска ние да я виждаме като равна на нас, а не като нуждаеща се от закрила.

Обратното обаче също е вярно...

По съвсем обективни причини жена, обута с обувки на висок ток, може да изглежда уязвима. Високите токчета я правят по-нестабилна, по-трудно й е да върви бързо или да бяга, самата й походка се изменя, за да се съобрази с токчетата. Поради всичко това за някои от нас жената на токчета подава сигнали: „Аз съм слаба, не мога да вървя наравно с теб, имам нужда от помощта ти.”

Ако вярваме на еволюционните теории, във втория вариант има повече истина, тъй като уязвимостта на жената се свързва с възприемането й като плячка, която ловуваме. ТокчетаАко приемем, че някъде в генетичното ни наследство се спотайва ловецът от праисторията, то той вижда нестабилно ходещата жена именно като плячка и не каква да е, а сексуална.Тя се превръща в обект на точно определени мисли. Към това се прибавя и друга теория – че обувките на високи токчета карат женските крака да приличат на тези на антилопа или на друго такова грациозно животно, което също отключва животински инстинкти и асоциации.

Oy7ofCon7roL
01-03-2013, 21:15
продължение..

Обективно за токчетата

Факт е, че жената на високи токчета ходи по различен начин от жената на плоска подметка. Високите токчета действат първо оптически – издължават краката, карат фигурата да изглежда по-стройна. Освен това токчетата принуждават жената да ходи с по-изпънати прасци и по-изпъчени гърди – неща, които подчертават нейната привлекателност и съсредоточават погледа върху тялото на въпросната дама. Краката изглеждат по-дълги и по-нежни, защото обувките с токчета като цяло са тесни в предната си част и това удължава краката и прави цялата фигура по-пропорционална. Също така, походката на жената с токчета е по-бавна и полюшваща се. А това неизбежно се свързва със секс.

Височината

Обективно погледнато, жената с токчета се „извисява”. Дори да са 3-4 сантиметра, токчетата добавят както към ръста, така и към самочувствето й, особено ако дамата е с по-нисък ръст. Това също може би е причина да се заглеждаме в жени с токчета – те не само че са по-високи, но и по-уверени заради това. Да не говорим, че тракането на токчетата известява за пристигането на въпросната жена, което й дава допълнително увереност. А и самочувствието винаги правят впечатление.
Секси

Секси дрешки

Високите токчета не се носят с анцуг. Носят се или с пола, или с впити панталонки, или с вечерна рокля – все неща, които стоят секси. Това няма как да се пренебрегне като причина за слабостта ни към високите токчета.


Класа

Не всяка жена умее да носи токчета. Някои ходят с тях така, че ни става мъчно за тях. Затова пък тези, които ходят уверено на токчета, изпращат ясно послание: „Аз мога да ходя на високи токчета, знам как се прави.” А това показва, че става дума за истинска дама, което също може да е причина да се загледаме по една жена с високи токчета.

Културата

Този фактор няма как да се пренебрегне. Филми, музикални клипове, сериали, списания – днешните медии много често ни показват привлекателните жени именно на високи токчета и това неизбежно влияе на възприемането на този тип обувки.

Каквато и да е причината да се обръщаме след жена с високи токчета, едно е ясно - една от основните причини, поради които жените ги носят, е за да впечатлят нас.

liglata_bg
01-06-2013, 07:25
Носенето на токчета не е еталон за безпомощност.

kaliope111
01-06-2013, 10:42
Това, че обожавам токчета и това, че държа да ми се подава ръка, да ми се отварят вратите... не значи, че не обичам даа съм активна в кревата. Ако ролите се сменят е най-забавно.
1+