PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ..



kaliope111
12-30-2012, 11:26
здравейте! искам да споделя моят проблем. От скоро водя полов живот 3-4 месеца аз съм на 17 . С приятелия ми винаги сме се пазили никога не сме правили секс без презерватив , абсолютно никога , освен един гаф- анален без презерватив но е е свършвал нито нищо ,.Наясно съм за инфекциите и суматито работи които могат да станат от аналния... и ме е страх да не е станало нещо... Иначе от както водим полов живот от 1-2 септември на мен ми идва все на време но много краткорайно... незнам какво ми става краткотрайно е и е оскъдно първия ден тече и ме боли доста след това по малко и на третия почти няма , ноември ми дойде сравнително нормлано 4-5 дни , обаче декември пак същата история падрани ми даже вместо на 20 -ти на 16-ти и пак малко и оскъдно... цвета си е същия както винаги , пак първия ден сменям по няколко превръзки ама пак свърши на 3 ия ден... а принципно ми е по 5-6 .Незнам какво ми има . Уплашена съм че съм малка за дете ако е станал гафа и че е късно и за аборти... не съм си правила тест но ще си направя , но смятате ли че има някакъв шанс да е цжетна бременност?? Не споменах че напоследък съм много нервна много ми се насъбира супер много , дори сега като гледам трябва да ми идва на 16 до 20 ти януари и ме болят леко зърната като ги пипам... Мислите ли че е бременност след като сме се пазили? има ли вероятност да е нещо друго??

DragonLady
12-30-2012, 11:29
2ра тема абсолютмо същата като предната ...
Като толкова ти пече огън на гъза, иди си направи тест за бремнност. Ако мислиш, че имаш някаква инфекция и тн. отиваш на гинеколог.
пс: цветната бременност е рядко срещано явление

Cyandreamer
12-30-2012, 11:29
Не си бременна, но си направи тест.
Отиди и на профилактичен.

Иначе, нормално е, след като започнеш полов живот, да имаш промени в МЦ.

kaliope111
12-30-2012, 11:32
не знаех че е възможно да има проблеми в МЦ след като започна да водя полов живот..

Cyandreamer
12-30-2012, 11:33
не знаех че е възможно да има проблеми в МЦ след като започна да водя полов живот..
промени, не проблеми

xXxPETYAxXx
12-30-2012, 11:38
Не са проблеми, просто сега ти се намества и регулира цикъла вече. А това, че ти е подранило или закъсняло е от филмите в главата ти!
Не е цветна бременност! Избий си тея филми!
А за аналния секс - всъщност е по-опасен за НЕГО, когато го правите без презерватив, не толкова за теб(за инфекции говоря не за ППБ!).

marilyn
12-31-2012, 16:41
Не си бременна, спокойно.

LadyTerrible
01-01-2013, 14:02
Щом ти е идвало,значи всичко е окей,не си бременна.Обаче след като имаш аномалии в цикъла просто иди на лекар,няма да те изяде..най-вероятно имаш хормонални проблеми.За твое спокойствие си направи тест,но най-добре ходи на гинеколог.

kaliope111
01-03-2013, 11:01
Еми възможно е да е от нерви понеже вече до такава степен се караме с приятеля ми че не издържам психически... всеки ден плача ....

xXxPETYAxXx
01-03-2013, 12:53
Еми възможно е да е от нерви понеже вече до такава степен се караме с приятеля ми че не издържам психически... всеки ден плача ....

Е, защо си с него тогава!? Или оправете нещата или всеки по пътя си!

kaliope111
01-03-2013, 13:16
еми в момента сме уж в ''изпитателен'' срок... точно заради това.. и относно толковато нерви и напрежение почвам да си втълпявам гглупости за бременност както по горе казах

draid
01-03-2013, 14:22
Много по опасно е той да хване някоя инфекция от колкото ти, аман от глупави теми.