PDA

View Full Version : В класа ми всички са идиоти.



kaliope111
12-30-2012, 11:41
Здравейте , от много одавна имах проблеми с класа. След като влязох в гимназия и не коя да е френската надявах се че класа ми ще е толкова добър колкото и стария и ще се разбираме всички... НО НЕ , още от тогава ме тормозеха с подигравки по мой адрес защото бях различна , едно време и аз бях от онези с повечето грим и бритони ( емотата) но не истинско емо просто слушах такава музика не бях нито депресирана нито съм си ряззаала вените .. при което всички дрънкаха зад гърба ми ква съм била дори пред мен .. на мен ми ставаше тъпо и си мълча ли мълча...качаха ми се на главата чупиха драскаха ми работите.. без да казвам нищо ... изтормозиха ме нистина много ,. при опит да кажа нещо почват да се смеят целите ми групички а аз изглеждам малоумно.. в 9 ти същата работа .. даже момчетата ме блъскаха с чиновете нарочно.. и никой идиот не се застъпи за мен всичките едни и същи тъпаци... десети малко като че ли спряха да ми обръщат внимание щото престанах с депресирания ''вид'' но вече такава бях отвътре.. Това никой да не те иска в групичката ти е най ужасното... всички се отделяха от мен и имах само зубърчетата с които съм приятелка и до сега.. От онова весело дете в 8 ми клас ... станах депресирана компелксирана кокошка.. нервна изнервена бучаща и гърмяща... с хората които обичам се отнасям гадно на моменти.. не си мълча понякога и викам ... както казах нервна съм много.. в 11 ти клас сега пак ми се случи като се разкрещя да ме притиснат в чина и да не мога да дишам за няколко секудни но все пак.. казах на приятелката ми в другото училище и тя ми каз а: е ккво толкова ще кажеш че са те набили.. майка ми знае дори до онзи ден получавах смс и -;; да ти *** майката ***** грозна...'' Искам и да кажа че не съм грозна :Д просто си го набивам в главата знам че не съм нос и го казвам нон стоп и се комплексирам още повече за това..няма ден в който да не си кажа '' ТИ СИ ДЕБЕЛА И ГРОЗНА.'' и да мрънкам... Мразя ги разбирате ли ме МРАЗЯ ГИ ако не бяха те нямае да съм такава коравосърдечна ... КАКВО мога да направя.. вече съм 11 ти клас искам да ме уважение и да спрат да се държат така.. каквото и да направя знам как ще ме насолят.. какво мога да направя за да ме оставят и да спрат да се държат селски с мен...

vladislavcheto
12-30-2012, 12:37
И аз имах същия проблем с БИВШИЯ ми клас.Смених си училището и нещата са сравнително по-добре.За съжаление няма как да си смениш твоето ;((( Аз правех така - тотално ги игнорирах и въобще не говорех с тях.Потрай още година и половина пък после - кой от къде..Не виждам друг начин :( :( :(

EternalDream
12-30-2012, 14:26
Това си е тормоз. Ужас. :( Игнорираш, няма начин. Уважение едва ли ще можеш да спечелиш от тях. Трябва просто да не им се даваш лесно. А за държанието им като цяло - лапета. Тези подигравки са на мода в детската градина и началното училище. По-зряла си от тях и затова ти е кофти.
п.п.: Нищо лично относно приятелката ти, но мисля, че е приела несериозно това, което си й казала.

zeleniq_domat
12-30-2012, 14:51
Ако бях на теб щях да платя на някой див бабаит да набие човека, който най-много се гаври с мене да го направи на кайма.

strawberry88
12-30-2012, 15:21
Милата. :( Недей така!Стегни се малко.Така се държат с теб, защото виждат, че ти пука и им мълчиш.Не го показвай, че те наранява това, което ти говорят.И спри да се мислиш за грозна и дебела.Как искаш да те уважават и харесват, като самата ти не го правиш? :? Почни да мислиш по-позитивно.

Your.Passion
12-30-2012, 15:44
Ужасно е ! За какво обръщаш внимание на някакви делящи идиоти?Да не би някакви си кукички ,някакви точилки слаби и приличащи на фабрика за гримове само като я погледнеш в лицето са нещо повече от теб ?! Първо на първо трябва да успокоиш нервите и да не избухваш когато почнат да те нападат.Когато спреш да обръщаш внимание и те няма да го правят.Знам ,че е гадно и почти не можеш да изтърпиш някой който ти досажда ,но ти наистина трябва да го направиш.ПРОСТО ПЪЛЕН ИГНОР .Няма друго решение - спокойствие и игнориране .Ти си много по-зряла от тях и си личи.Детско е да се подиграваш на някой ,че е различен.Просто не се давай лесно.Не си изпускай нервите.Ако има училищен психолог говори с него или с някой близък,който те разбира. :)

DoubleDMG1
12-30-2012, 17:12
фащаш си авер от друго даскало и надали някой ще те пипне :)

kyka1
12-31-2012, 09:39
Ако бях на теб щях да платя на някой див бабаит да набие човека, който най-много се гаври с мене да го направи на кайма.
То това е най - лесното но защо да се стига до там.Ако всеки започне да плаща на тоя или на ония то малцина ще останат по училищата, всичко друго по болниците.

По темата: Амм вие класен, директор, педалогически съвет нямате ли.Оплачи се и готово.

NomNomNom
12-31-2012, 09:45
И аз имах проблеми, и говорех с психоложката и класната, не, че имаше особен ефект.
Учи си и заложи на бъдещето си. Като си сам, това е най-добрия вариант.
Време ти е вече, 11ти клас си.
Заеби ги другите.

sweetycherry33
12-31-2012, 11:16
Това е тормоз.Какви са те, че ще ти казват каква си ти ? Я се погледни ... ти си си прекрасна такава, каквато си ! Никой не може да ти каже каква си ! Това са просто едни жалки комплексарчета, които нямат друга работа освен да обиждат другите ... Въобще не се занимавай с тях, защото ще те завлекат на тяхното ниво ... Другият път като те обиждат теглиш им една майна и дотам...Ако искаш да поговориш с някой, ми пиши

Ermic
12-31-2012, 13:54
Искам и да кажа че не съм грозна :Д

я пусни снимка

mimi_we
12-31-2012, 14:22
Вървиш в високо вдигната глава и си повтаряш, че си над тях. Следващият път, когато те подразнят просто ги погледни пренебрежително и се усмихни подигравателно, за да се усетят, че това държание не подхожда на възраста им и в никакъв случай не показвай, че те нараняват по някакъв начин или че те срах от тях. Живота не ти зависи от тези хора! Бъди над нещата..

SHPAIdURmeN
01-01-2013, 13:42
То игнор, игнор ама трябва да си има граница. Намираш кусура на всеки един които те обижда, тогава започваш и ти да ги обиждаш.
А те кажат ли нещо, игнора горе главата и да не ти пука, в също време ще ги гледаш в очите и ще им се усмихваш. Та да им покажеш, колко са жалки.

Sissy127
01-01-2013, 20:10
Спокойно, в моя клас всички са идиоти също. Разбира се има 3-4 изключения. Още една година учи и ще се оттървеш.

diamant4eto66
01-02-2013, 08:24
Виж какво, бъди си себе си и в никакъв случай не се променяй заради някого. Не можеш да се харесаш на всички, не се и опитвай, това е липса на достойнство. Сигурна съм, че повечето ти дразнители са от духалки до помии така че няма какво да ги смяташ за нещо повече от теб. Вдигни глава, вдигни си и самочувствието, никакви бабаити не са ти нужни, само малко самочувствие и увереност. Видяли са, че си добричка и възпитана, не кряскаш, не се занимаваш и го правят, да привлекат внимание, вероятно защото вкъщи няма кой да им го даде. Правилно постъпваш като не им обръщаш внимание, въпреки че като го прочетох ми се прищя да съм там и да съм ги направила на каймаа... Съвета ми е, ако се притесняваш от тях да започнеш да се занимаваш с нещо, което те прави щастлива и да запълваш времето си с него. Не е лоша идея и да отидеш на бокс, разтоварва, а и добиваш полезни умения, ако не друго. В краен случай ще ги е страх от теб, което е по-добре от сега, ако съм разбрала правилно. Въпреки че боя не оправя нещата в повечето случаи, с животни каквито очевидно си заобиколена друго решение май ще е трудно да се намери. И за финал никога не губи вяра и не спирай да се усмихваш заради някакви смешници, те не определят живота ти. :)

*diamond*
01-02-2013, 13:02
навсякъде има такива хора ... тава е лошото , мислят се за нещо повече от другите, избират си " черната овца '' на която да се подиграват .... и ако нямаш приятелка или някой , който да ти помага се чувстваш още по-зле и им обръщаш внимание... НЕ СЕ ТОРМОЗИ , ако им се хващаш винаги ще е така и след училището хората ще те мачкат ИМАЙ САМОЧУВСТВИЕ :) !!!

kaliope111
01-03-2013, 11:38
имам си приятел от друго училище и то елитно, но да ти кажа и той е с подобна на моята съдба още от началното училище,, сменял е даскала , но ето така щото е тих и възпитан обичат да тровят и неговия живот..

kaliope111
01-03-2013, 11:44
благодаря ви за съветите сърдечно! Имам чувството ,че никога няма да съм онова момиче което бях.. и това ми липсва много.. от всичките тези неща изживяни аз съм хем по силна , но хем изтормозена.. можете да си представите щом вече нервите ми не увират и съм вътрешно потисната нон стоп ;х Проблема е ,че просто имам нужда от приятел с по силен характер който да се опъне на тях като ме защити а тази подрепа я нямах дори и от тези които се имат за приятелите ми от класа.. никой не го е ''еня '' за мене то това ми е ясно.. всички казват да игнориам , така и правя но просто понякога вече ми рухва всичко .. като стъпя в даскало като видя същите безлични физиономии на ходещи закачалки от фабрика за гримове.. ми става гадно и се потискам още на входа , наистина с който и да говоря класен дори и директорката боли ги чепа за мене :D все пак то половината даскали са ненормални и склеротици а камоли да кажа какви са им учениците... ако случайно отида и се оплача класа сигурно ще ме сринат съвсем от подигравки след като ги изпортя кво правят и нищо не се поеме от директорката и който и да е... просто май трябва да издържа още една година и това е .. с приятеля си имам дори проблеми и се караме нон стоп и плача всеки ден , това още повече ме потиска.. преди когато бяхме в хубави отношения така греех дори на даскало защото си пишехме смс-и и така нататък... ходих на психолог и ми изписаха хранителна добавка със ссеритонин ( хормона на щастието) можете да си представите до колко съм отъпкана... и ми казаха че съм доста комплексирана и обръщам много внимание на това какво казват хората за мен..

*diamond*
01-03-2013, 14:20
от коя даскало си .. ако не е тайна ( 4 ЕГ ?? или :D )

Macaroni
01-03-2013, 14:50
Ох знам, че не е лесно, но наистина трябва да знаеш, че е изключително важно да се крепиш и да издържиш. Като паднеш ставаш, почиваш си и пак тръгваш, а дори и да нямаш време за почивка няма значение, защото е жизнено важно да се изправиш пак! Много хора имат проблеми в училище.. Идиоти колкото ти душа иска. :D И аз съм имала спречквания и подигравки като по-малка, но с течение на времето успях даже да се сприятеля с някои хора с които съм се карала. Имаше други пък, и по-специално един клас, които бяха просто отвратителни щом се съберат и след известно време като спрях да излизам с тях понеже бяха откровено малоумни и те почнаха да говорят гадости за, пред, зад, до мен и т.н. :D А на всичкото отгоре бяха толкова шумни, че се прибирах с главоболие доста често и единствената млада, свестна и кадърна учителка, която са имали се отказа от професията си заради тях... Просто смятай.. Еми аз си смених училището, но се усетих на време, че няма да я бъде тая.. Понеже и учителите не ми бяха любими там.. Въобще не ме интересуваше колко елитно се води даскалото.. Поуката е да се вземеш в ръце и сама да попиташ себе си каква си и каква искаш да бъдеш. Тия неща дето ги чувам навсякъде че били със слаб характер или че това или онова са самозаблуждения и ти си си виновна че си ги внушаваш като някаква истина дето пикльото на съседния чин със 100 пъти повече проблеми си изкарва напрежението върху теб.. Нито да обиждаш някой ще ти помогне (както виждаш, че и на тях не им помага), нито да се ядосваш и то най-вече на себе си.. Защото нищо лошо не си направила. Просто намери начин по който би искала да реаргираш ако си в най добрата си светлина и ако си това което искаш да бъдеш. Ако не можеш помисли защо и ще намериш отговора какво да правиш. Само не прави грешката да обвиняваш който и да е. Себе си, съучаниците, горките учители дето и те не знаят на кой свят се намират вече, котката, тва че нямаш най-новия модел четка за зъби и тем подобни... Извинявай за тирадите ама знам колко безнадеждно може да се чувстваш в такива ситуации, но и знам колко е готино да литнеш от пропастта на горе с новия си Нимбус 5000 :D Хайде, постоянство, добра нагласа и въображение и имаш гаранция до края на света, че ще се справиш.

kaliope111
01-03-2013, 17:18
същата лудница - 4та :Д

kaliope111
01-03-2013, 17:22
Благодаря , смятам да се стягам , един господ знае до къде ще излетя но дано да има литване! :D

whitediamond
01-03-2013, 19:05
Здравейте , от много одавна имах проблеми с класа. След като влязох в гимназия и не коя да е френската надявах се че класа ми ще е толкова добър колкото и стария и ще се разбираме всички... НО НЕ , още от тогава ме тормозеха с подигравки по мой адрес защото бях различна , едно време и аз бях от онези с повечето грим и бритони ( емотата) но не истинско емо просто слушах такава музика не бях нито депресирана нито съм си ряззаала вените .. при което всички дрънкаха зад гърба ми ква съм била дори пред мен .. на мен ми ставаше тъпо и си мълча ли мълча...качаха ми се на главата чупиха драскаха ми работите.. без да казвам нищо ... изтормозиха ме нистина много ,. при опит да кажа нещо почват да се смеят целите ми групички а аз изглеждам малоумно.. в 9 ти същата работа .. даже момчетата ме блъскаха с чиновете нарочно.. и никой идиот не се застъпи за мен всичките едни и същи тъпаци... десети малко като че ли спряха да ми обръщат внимание щото престанах с депресирания ''вид'' но вече такава бях отвътре.. Това никой да не те иска в групичката ти е най ужасното... всички се отделяха от мен и имах само зубърчетата с които съм приятелка и до сега.. От онова весело дете в 8 ми клас ... станах депресирана компелксирана кокошка.. нервна изнервена бучаща и гърмяща... с хората които обичам се отнасям гадно на моменти.. не си мълча понякога и викам ... както казах нервна съм много.. в 11 ти клас сега пак ми се случи като се разкрещя да ме притиснат в чина и да не мога да дишам за няколко секудни но все пак.. казах на приятелката ми в другото училище и тя ми каз а: е ккво толкова ще кажеш че са те набили.. майка ми знае дори до онзи ден получавах смс и -;; да ти *** майката ***** грозна...'' Искам и да кажа че не съм грозна :Д просто си го набивам в главата знам че не съм нос и го казвам нон стоп и се комплексирам още повече за това..няма ден в който да не си кажа '' ТИ СИ ДЕБЕЛА И ГРОЗНА.'' и да мрънкам... Мразя ги разбирате ли ме МРАЗЯ ГИ ако не бяха те нямае да съм такава коравосърдечна ... КАКВО мога да направя.. вече съм 11 ти клас искам да ме уважение и да спрат да се държат така.. каквото и да направя знам как ще ме насолят.. какво мога да направя за да ме оставят и да спрат да се държат селски с мен...


Избираш най-отворения/отворената чупиш го/я от бой. Ако ти не можеш да го направиш,тогава викни чичо,вуйчо,някой от квартала,няма значение кой. В крайна сметка намираш някой да пребие човека вместо теб. Най-важното е да събереш колкото се може повече хора да го видят това нещо,ако ще да е пред даскалото. Гарантирано след тази случка никой няма да се ебава с теб.
Друг вариант-ако някой се базика с теб и сте в даскалото хващаш каквото и да е било стол,раница,нещо тежко,каквото ти е под ръка и го пребиваш по най-жестокия начин.
Колкото и фрапиращо да звучи по-вероятно това да ти помогне.