PDA

View Full Version : Кола маска



sweet_mouse
12-30-2012, 13:28
Здравейте. Извинявам се, знам, че може би има такива теми, но търсачката ми дава грешка и нищо не мога да намеря. Искам да ви попитам доволни ли сте от колата маска в интимната зона. Защото аз съм се навила да ида, но ще ми е за първи път и се притеснявам. Като за начало ще ме е адски срам и кой знае колко ще боли :x .. Ако можете да споделите мнението си дали сте доволни ли сте от нея, много ли боли и ако може да кажете след нея с какво се мажете ? Благодаря ви предварително.

strawberry88
12-30-2012, 14:02
Естествено, че ще боли.Няма как.Не мисля, че ще има някой недоволен. :D Това според мен е единствения начин да е идеално гладко.Козметичката после те маже с нещо.Не знам.;дд И не е срамно, спокойно.

tonssy
12-30-2012, 14:30
Е, ще боли, да- още повече щом ще ти е за пръв път. :D И няма защо да те е срам, заслужава си.

sweet_mouse
12-30-2012, 15:21
Благодаря ви, момичета :)

SwEeTMuFFiN
12-30-2012, 22:07
Аз си правя в домашни условия от 12 годишна. Преди това се бях бръснала няколко пъти. Сега съм на 15 и от няколко месеца ходя на козметик. Тя използва ,,топла,, кола маска, която засъхва веднага и се отлепя. Първите пъти боли мноогогооо :х Свиква се, мен още ме боли, но трая на болка. Няма да си 1вата нито последната. Просто трябва да сполучиш на козметик. Моята е много печена, въпреки, че е на 60 ^^ Иначе за мен това е най-добрия начин :)

purplegrass
12-30-2012, 22:15
Аз си правя в домашни условия от 12 годишна. Преди това се бях бръснала няколко пъти. Сега съм на 15 и от няколко месеца ходя на козметик. Тя използва ,,топла,, кола маска, която засъхва веднага и се отлепя. Първите пъти боли мноогогооо :х Свиква се, мен още ме боли, но трая на болка. Няма да си 1вата нито последната. Просто трябва да сполучиш на козметик. Моята е много печена, въпреки, че е на 60 ^^ Иначе за мен това е най-добрия начин :)
Ще дадеш ли малко повече инфо за домашната кола маск...Каква марка лентички използваш? Доволна ли си? С какво се мажеш после?

sexa_na_kompleksa
12-31-2012, 07:15
От начало боли много, даже на мен първият път ми тече кръв. ;д След това също боли, но по-малко. За мен това е най-добрият начин за обезкосмяване на триъгълника. А за срама - изобщо няма от какво да се притесняваш, на нея това й е работата, кой знае колко като теб е виждала. ;д

dream1707
12-31-2012, 07:50
Ако искаш да си идеално гладка и да не се занимаваш през няколко дни с бръснене, наболи косъмчета, сърбеж, някви подобни глупости, иди на кола маска. Както казва козметичката ми, после си като преродена :D Не е срамно, толкова много е видяла тая жена, че ти едва ли ще си нещо, което ще и направи впечатление.
Иначе има козметички, които заради болката слагат лидокаин