PDA

View Full Version : Някой да знае?



Renesme Cullen
12-30-2012, 17:29
Филми, подобни на ''Twilight'', ''The notebook'', ''Remember me'', ''The odd life of Timothy Green''? Тоeст хем тъжни, хем завладяващи, с хубав край, добри актьори и смислен сюжет? Може и да е скапан въпроса, но прегледах над 100000000000 филми и не ме развълнуваха особено, доста съм капризна на тази тема...

SuNsEt
12-30-2012, 17:32
Грешен ти е раздела,кукло.

Renesme Cullen
12-30-2012, 17:57
А, вярно бе ;дд Ееее какво, човешко е да се бърка, не мее нападай като бесен пес! Брех, ебати хората! Ии, за протокола, кукла викай на разголените какички по магистралата... Аз нямам и 14 още ;хх ;ддд А и питам за филми, ако не ми е верен раздела можеш да ми го кажеш по мило и да отговориш на въпроса както подобава. Пфу, така ли се говори на деца! :ДДД

SuNsEt
12-30-2012, 20:40
Ама ,ако искаш да ти говоря грубо ,още нищо не си видяла.Я си седни на гъза като хората...Само като ти видях ника ми стана ясно,че си някое лапе. Къде прочете да съм те обидила? Много разглезени сте станали набор 99 и около него.
И да те попитам , децата в днешно време използват ли такива епитети като 'бесен пес,ебати хората'? Мери си приказките и се научи преди да сочиш пръст,първо да погледнеш себе си.

И за протокола да не спамя: http://zamunda.net/details.php?id=214544&hit=1

Lucho
12-30-2012, 21:09
Тоест хем тъжни, хем завладяващи, с хубав край, добри актьори и смислен сюжет?

Не знам, не чух, не видях (1984) (http://zamunda.net/details.php?id=109456&hit=1)

Приятно гледане!

Gret1ty
12-31-2012, 11:07
да хубаво объркала си раздела на всеки се случва, но с нищо не те беше нагрубила или заяла !! защо с зъбиш така?
по темата гледай Seven Pounds един от най-хубавите филми който съм гледала и ще гледам. Уил Смит играе и общо взето всичко в този филм е стойностно !!

teenems
12-31-2012, 12:58
Зеленият път

Renesme Cullen
01-01-2013, 15:51
Съжалявам, че съм се заяла, но като някой ми каже ''кукло'' и хормоните ми закипчват на 987654867899079685748756 градуса по Целзий. Имайте предвид, че съм във фазата на пубертета и не ми е лесно да се укротявам :D Много благодаря за филмите, наистина!

Renesme Cullen
01-01-2013, 15:57
Ама ,ако искаш да ти говоря грубо ,още нищо не си видяла.Я си седни на гъза като хората...Само като ти видях ника ми стана ясно,че си някое лапе. Къде прочете да съм те обидила? Много разглезени сте станали набор 99 и около него.

Първо: много ясно, че съм ''лапе'', имайки в предвид заглавието на сайта.
Второ: Да, разглезени сме, но не ние сме виновни, че сме се родили в такова време, където имаме всичко и сме задоволени материално до няма и къде; пък и на тази възраст е напълно нормално да се държим така, та ние въобще не мислим трезво!

SuNsEt
01-01-2013, 18:58
И това оправдание ли трябва да бъде? Като направиш някоя глупост/простотия да се извиняваш след това,че си само на 13/14/15 години,времето си е такова и за това не мислиш трезво.Айде моля ти се... Не се учудвам де, то всичко си е от семейството и първите седем години, всичко е до възпитание. Ти може да си на 13,но да мислиш и действаш като много по-зрял човек за възрастта си. Както и да е, спорът е безсмислен . Пожелавам ти приятна вечер и да минеш по-лесно през пубертета ;)

Renesme Cullen
01-08-2013, 14:41
Не е оправдание, пък и като правя простотия не се извинявам :D както и да е, стана много кипящо тук, затова нека загърбим това недоразумение, защото след първия път се опитах да коментирам човешки, но явно намерението ни не е едно и също :) Съжалявам, че попитах за филм в грешната тема, и за това станада скандал. Отново искрено благодаря за филмите :D

Mary_Jane_69
01-08-2013, 16:43
Първо: много ясно, че съм ''лапе'', имайки в предвид заглавието на сайта.
Второ: Да, разглезени сме, но не ние сме виновни, че сме се родили в такова време, където имаме всичко и сме задоволени материално до няма и къде; пък и на тази възраст е напълно нормално да се държим така, та ние въобще не мислим трезво!

хахаахахахахахахахахахаха хахаххахахахаххахахХАХАХА ХАХАХА
Материалното ти състояние не е фактор, който задължително трябва да влияе на отношението ти към света и хората, които те заобикалят. И не, не е нормално на тази възраст да се държиш така, колкото и да си годишна, такова поведение не се толерира и не минава като извинение. Вземи си оправи речника и държанието, че по някаква случайност извън сайта ще си изядеш шамарите. :) Относно филмите - връстничките ти са достатъчно опиянени като самата теб, та да не могат да ти кажат някоя "прекрасна" тийн простотийка.

Renesme Cullen
01-09-2013, 13:37
хахаахахахахахахахахахаха хахаххахахахаххахахХАХАХА ХАХАХА
Материалното ти състояние не е фактор, който задължително трябва да влияе на отношението ти към света и хората, които те заобикалят. И не, не е нормално на тази възраст да се държиш така, колкото и да си годишна, такова поведение не се толерира и не минава като извинение. Вземи си оправи речника и държанието, че по някаква случайност извън сайта ще си изядеш шамарите. :) Относно филмите - връстничките ти са достатъчно опиянени като самата теб, та да не могат да ти кажат някоя "прекрасна" тийн простотийка.
Не разбрах какво толкова ми е на поведението, което според теб е до такава степен ''ненормално'', че чак да ме бият, но... както и да е. В живота извън мрежата не съм попадала в такава ситуация, така че никой няма да ме ''нахрани с шамари''. А пък речника ми с какво е замесен, ако мога да попитам? Кажете каква ми е грешката и ще се поправя. Аз дори не разбрах какво толкова направих, като сбърках темата...... Също така не разбрах защо обърнахте думите ми в нещо, което се зароди в скандал. Всичко започна, когато се ядосах, че непознат човек ме нарече ''кукло''. Не ми беше особено приятно и за това написах няколко гневни коментара, които гледайки сега осъзнавам, че е няистина глупаво от моя страна да се оправдавам с възрастта си. Но не мисля, че това е повод да хвърляте храна върху мен, вместо да отговорите на темата. Относно това, което предлагаш, връстниците ми предпочитат филми на ужасите, които аз не удобрявам. Ако те биха могли да ми дадат нещо за пример, нямаше въобще да пиша тема. :)