PDA

View Full Version : ЛЮБОВ от ПРЪВ ПОГЛЕД



sqrl
12-30-2012, 17:40
Пичове по неволя, моля за съвет!... ;д
Не вярвах в любовта от пръв поглед, но се случи..;хх
В ХРОНОЛОГИЯТА СЪМ ЗАМЕСТИЛ ИМЕТО СИ С "АЗ" :)
Та да започна с историята...
В училище се развиват действията. Имам един приятел, който се зарибяваше с един заек. Добре му вървяха нещата като изключим, че доста му се дърпаше момичето. Един ден отиваме до стаята на момичето и аз забелязах едно много симпатично момиче. Намерих я във фейсбук. До вечерта бяхме на ниво целувки, прегръдки, сърчица....абе всичко чук. Оставаше само да и предложа, но си казах по ФБ не искам утре ще станат нещата. Приятеля ми много се зарадва, че така се е получило. На следващия ден отивам в стаята и. Излязохме отвън и си я за прегръщах и т.н. Предложиш и...до тук пак всичко е чук. През междучасията непрекъснато бяхме заедно. След училище я поканих на кафенце или просто да се приберем заедно. Приятеля ми с неговата, аз с моята. Тя ми каза, че майка и я чакала и не можела да върви и си хвана автобус...добре разбираемо е. По късно и писах в ФБ. Хайде на кино или на кафе или едно много приятно местенце което всеки път ходя да размишлявам. (От това местенце гледката е уникална целия град се вижда някак си различен, защото е от високо.) Тя обаче ми отказа. На следващия ден, аз се успах и отидох за 2ри час. Реших обаче да мина през нейната стая за да я видя. Гушки прегръдки всичко чук и накрая ми каза много ме претискаш не мога да се видя с моята приятелка и тя ще ми се сърди. (Добре си казах едвам се познаваме, нали сега може и да се натрапвам.) Реших до края на деня да не се виждам с нея. Последен час имаме час на класа и проверка за пожар (не се сещам как се казваше). Излязохме навън и отидох при нея, а с класната и съм на ти (МНОГО ДОБРА ГОСПОЖА, няма такава). И отново я поканих да излезем някъде след тука. Тя пак ми избяга със същия номер. Прибираме се с моя приятел и неговата приятелка. Изпратихме я. След това останахме на нашето място да си приказваме и той ми каза: "Брат, завиждам ти. Моята едвам я карам да ме целуне, а твоята се хвърля на врата ти. Смятам, че си уцелил момичето. БРАВО!". И аз така си помислих, но уви съдба ни раздели. Два часа по - късно " kusame.. neshtata neshtoo ne vurvyat ..". Направо гръм ми изпържи мозъка. Казах на приятелчето ми, че тъй - тъй ме скъсала. Той беше като потресен. Така и не ми даде обяснение лично на мен, защо?! Накарах приятеля ми да я пита и тя му отговорила :
"ТЯ -
em na taka ..
ai si go kaja na pravo ..ima drug i ne e ot vchera ili dneska .. emi ot mn vreme trugnah s "АЗ" samo za da go zabravya ama neshto ne se poluchi ..
ama mejdu nas da si ostane
op chakai pisah neshto greshno
chakai chakai

ПРИЯТЕЛЯТ МИ-
остава си междо нас ..
ама кажи го на "АЗ" .. има право да знай ..
така си мисля

ТЯ -
em ot lyatoto si padam po drugo momche i lubovta mi e nespodelena i ne moga da go zabravya i trugnah s "АЗ" za da go zabravya ama neshto ne se poluchiii..
ne ne iskam "АЗ" da znae
..
po-dobre e da ne znae
spored men

НО СМЯТАМ, ЧЕ ТОВА НЕ Е ИСТИНАТА !!!!
Когато я целувах всеки път ПРЕТРЪПВАШЕ ОТ ГЛАВАТА ДО ПЕТИТЕ.
И приятелката на моя приятел казала, че някакви от другите 11-ти класове нареждали нашия клас. (аз съм 11 клас). И това претръпване ме обърква, защото изпитвам, че съм някак си използван от една страна ако е вярно за несподелената любов и от друга изпитвам МНОГО СИЛНИ ЧУВСТВА КЪМ НЕЯ.
НЕ ВЯРВАМ В ЛЮБОВТА ОТ ПРЪВ ПОГЛЕД, НО ТОВА НЕ ЗНАМ КАКВО Е ?!?!

В момента ходя с друго момиче което е отдадено на мен напълно, но мисълта ми е в предната. ПРЕТРЪПВАНЕТО го няма в сегашното момиче.

ИМАЙТЕ В ПРЕДВИД, ЧЕ МОМИЧЕТО Е ОТЛИЧНИЧКА (КАКТО И АЗ), НЕ ПУШИ, НЕ ПИЕ, НЕ СЕ ДРОГИРВА... АБЕ НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ !!!

ПОМОГНЕТЕ!!! ДИЛЕМАТА Е ГОЛЯМА, ДАЙТЕ СЪВЕТ ?????

MarkKnight
12-30-2012, 17:49
...до предпоследния ред мислех да обвиня нея,но ти правиш същото В момента ходя с друго момиче което е отдадено на мен напълно, но мисълта ми е в предната тя се чувства така,както ти се чувстваш със зайката....дилема няма,тя не те иска,варианта е отиваш при нея и питаш дали имате бъдеще,но ако ти каже ДА...си помисли какво ще изпита мацката дето си в момента с нея...просто не ти прави чест,за това бъди щастлив с момичето,което е отдадено на теб,повярвай ми така е по-добре

sqrl
12-30-2012, 17:54
а какъв щеше да ти е отговора, ако не бях тръгнал с другото момиче ?

MarkKnight
12-30-2012, 17:58
ами ако не беше,бих те посъветвал да се бориш за нея,но сега....те съветвам да я оставиш

sqrl
12-30-2012, 18:07
Пич с това момиче с което ходя в момента. Едно приятелче с което съм нон- стоп с него я харесва. Според мен не ми прави чест да го гледам как се самообвинява. Така, че бих приел втория ти съвет.

WesSneijder
12-30-2012, 19:04
Ами ти си същия като тази, по която си хлътнал бе пич. Играеш си с чувствата на момичето, за да забравиш старата точно по същия начин, по който си го отнесъл ти. Помисли си дали го заслужава. Замисли се дали на тебе ти е приятно да си в нейната позиция и някой да те използва за заместител и залъгалка. Не е редно това според мен, не го разбирам и тва е.

Ivaaaaa
12-30-2012, 19:36
Ами ти си същия като тази, по която си хлътнал бе пич. Играеш си с чувствата на момичето, за да забравиш старата точно по същия начин, по който си го отнесъл ти. Помисли си дали го заслужава. Замисли се дали на тебе ти е приятно да си в нейната позиция и някой да те използва за заместител и залъгалка. Не е редно това според мен, не го разбирам и тва е.

абсолютно, постъпваш много тъпо