PDA

View Full Version : Поглед към 2012



shmatarok
12-31-2012, 11:35
Ако трябва днес да направите равносметка на всичко преживяно през изминалата година, беше ли 2012 по-успешна и добра за вас? Научихте ли нещо ново, претърпяхте ли някакви промени, помъдряхте ли?
Какви очаквания имате от новата година, направихте ли си списък с обещания от сорта на "През новата година няма да пуша" и изобщо свързвате ли този ден с приключването на нещо старо и започването на нещо ново? :)

SisiStrange
12-31-2012, 11:46
За мен беше трудна година като цяло. Близък приятел на майка ми почина, имахме много проблеми с работата и по едно време не се знаеше ще ни има ли въобще. Доста нерви и ядове.

От друга страна с приятеля ми се сближихме още повече от преди, изкарахме си заедно много хубави моменти. Лека полека си влязох в релсите и университета потръгна чудесно. Представих младежкия ни проект на първата ми научна конференция и за пръв път се почувствах като истински млад учен. Изработихме интересни опити, научих много нови неща, усвоих нови методики.

Абе с оглед на нещата общо, годината не беше чак толкова лоша. Надявам се 2013 да даде малко повече спокойствие и радост, и по-малко стрес /което е малко вероятно всъщност/.

DisappointedDreamer
12-31-2012, 11:47
Горе долу съм доволна от годината. Направих си расти, махнах растите. 8-) Побликуваха мое стихотворение в едно списание, а други 3 мои получиха отличие. Научих много нови неща и интересни факти, прочетох много книги. Запознах се с интересни хора. Като цяло на спиритуално ниво съм горе долу удовлетворена. За 2013 съм си поставила много нови и различни цели, чието осъществяване ще бъде забавен процес. Нямам търпение :)

complicated_
12-31-2012, 12:04
През 2012-та имах както хубави,така и лоши моменти.. от втората половина на изминалата година съм по доволна,надявам се 2013 да е още по-хубава :) Предстой ми бал,кандидатстване.. дано да ме приемат,там където искам.Имам възможност в началото на идващата година да започна работа.Общо взето се надявам нещата малко по малко да се нареждат.. 0т коледното късметче ми се падна годеж и бебе ;д но мисля,че е малко рано за това :)

YSMF
12-31-2012, 12:11
Беше интересна година, научих доста, преживях доста.

marilyn
12-31-2012, 12:16
За мен 2012 беше прекрасна година. Започнах я с любимите хора, с прекрасен рожден ден, балът ми беше невероятен, дипломиране, кандидатстване и всички тия вълнуващи неща... Сбъднах си мечтата да ме приемат да уча това, което искам, срещнах много готини хора в унито и съм много щастлива.
Освен това, другото, май най-важното нещо- промених се, благодарение на моето малко ангелче. Той ми показа много важни неща, повярва в мен, в моменти, в които никой не вярваше, вдъхна ми сили и ме научи на много. Промени ме и ме направи по-слънчева и от преди, по-усмихната и по-целеустремена. Ta той ми е подаръкът от 2012- my soulmate.

За 2013 си пожелавам най-вече здраве, успехи в университета (идва 1вата сесия, дано успея да си взема всички изпити) ии май е това.
Приятно прекарване ви пожелавам! ;)))

bloodyF
12-31-2012, 12:17
+роди ми се братовчед
+ще си имам брат или сестра
+бях в Португалия, видях роднините си
+запознах се с много нови, чудесни хора
+запознах се с приятеля си и вече 3.5 месеца сме заедно, надявам се и през 2013 също
-станах 12-ти клас, мислех си ,че ще е хубаво, но не е
+/- реших какво да уча и после се отказах от специалността
+реших окончателно какво да уча, направих си примерен план за кандидатстване и справяне с финансовата ситуация
+сближих се още повече с най-добрата ми приятелка, махнах хората, които не ми носеха нищо
-Байерн паднаха в ШЛ
-Германия загуби и то от Италия..
+повече купони имаше през 2012

за 2013 си пожелавам успешно кандидатстване и прием, успешно взети ДЗИ-та, любов и секс с приятеля ми , повече добри приятели, може и същото количество, малко , но верни, местене в София , нови запознанства, повече здраве и по-малко нерви, 1-2 концерта и хубаво море
и живо и здраво бебенце да си имаме :3

CrazyBabyDoll
12-31-2012, 12:38
За мене беше една успешна година.Минах матурите,приеха ме където кандидатсвах, намерих си работа и доказах на нашите ,че мога сама да се справям ,приключих една доста тежка връзка която ме съсипваше психически,но за сметка на това преди няколко месеца срещнах нов човек с когото сега съм щастлива. Имах както трудности така и хубави моменти ,но като цяло беше една страхотна година.Научих много нови неща,помъдрях ,срещнах доста нови хора и създадох нови приятелства ии наддадох няколко килца :D За 2013 съм си поставила доста цели по високи от целите които имах тая година и ще се стремя към осъществяването им : )))

EternalDream
12-31-2012, 12:40
За първи път преживях толкова много за 1 година. Беше страхотно. Всякакви емоции минах. Запознах се с много хора, създадох нови приятелства, постигнах някои неща, сбъднах мечти. Правих грешки, надявам се, че съм ги разбрала и няма да ги повтарям. Ще ми липсва 2012, а най-много ще се нервя от това, че не мога да свикна да пиша .13 в тетрадките си :D
За 2013: мисля да започна някои нови занимания, да се храня здравословно, да спортувам повечко, да правя всеки един миг хубав, да си пооправя успеха. Най-важно за мен е да прекарвам пълноценни мигове със семейството и приятелите си. :)

Mirchu
12-31-2012, 18:08
За мен 2012 беше една година, която никога няма да забравя. Научих се да ценя малките неща и детайлите. Чувствах и още чувствам как израствам все повече и повече. Най-хубавото, което ми се случи бе това, че бях на другия край на Земята в Тайван. За 2те седмици научих толкова много, колкото за 20 години. Беше като сън.. Сигурно няма да се впечетлите толкова, но за мен наистина беше много емоционално и лично и още го преживявам.
Естествено, че имаше и не толкова хубави моменти, но винаги трябва да има от всичко по-малко.
Блгодаря на всички, които правеха моята 2012 още по-хубава.
На всички ви пожелавам много успешна 2013 и просто бъдете щастливи! :)

nor4eto99
12-31-2012, 18:35
Е остават само 2 часа и 30 мин. За 2012-много емоции, хубави и лоши преживявания, успехи, развалих едно приятелство и пак го съединих, но май съжалявам; осъзнах много неща, непосилни за мен; възобнових си рег-а във фб и се мразя за това; промених се уникално много; разбрах какво харесвам-подредих си живота наново; гледах много филми :D.. 2013-надявам се да ме приемат в гимназия-паралелката, която искам- да се представя добре пред бъдещите ми съученици и да не ръся простотии; да завърша с хубави оценки; да ми се изпълни мечтата (ще си остане в тайна); да се разбирам с близките хора, да бъда подредена (за мен е малко неизпълнимо) и така нататък...

tori
12-31-2012, 20:43
Well, не беше кой знае колко лесна година, доста неща се промениха и доста неща не се, но промениха мен. Дали съм помъдряла - по-скоро не. Нямам лист с обещания, не ми трябва някакъв празник или свършека на годината, за да направя нещо мащабно. Общо взето се надявам идната година да е по-добра от тази и да е по-пълна с любов, макар че едва ли. Пожелавам си повече време със семейството, приятелите и моето момче. <3 Дано всички са ми живи и здрави,много щастливи и още по-прекрасни. Ама едва ли, колко по-страхотни от сега?!

HollyGolightly
12-31-2012, 21:00
Беше много хубава година, разбира се имаше и не толкова хубави моменти, но на фона на останалите те бледнеят. С приятелят ми се сближихме много. Загубих няколко приятели, но не съжалявам за това. Завърших с отличен успех и ме приеха на най-правилното (според мен) място да уча. В себе си голяма промяна не мога да видя, дори и да има.
За новата година си пожелавам да бъде ако не по-хубава, то поне като 2012 :)
А списъци не си правя, повечето от нещата които искам да постигна ще ми отнемат повече от година, а и не обичам да бъда притискана от времето.

anonymous895156
12-31-2012, 22:07
Още не мога да осъзная, че е 2013 :lol:
В началото на 2012 ми се случиха лоши неща, скарах се с някои хора, после пък се сдобрих. След това нещата тръгнаха към хубаво, по-късно станах стипендиант към една фондация. Пренаредих приоритетите си, убежденията ми се промениха изцяло. Започнах да виждам нещата по друг начин. Мисля, че това беше успешна година за мен.
От самата година не очаквам нищо, очаквам само от себе си :D Чак списък не съм си направил, но си дадох някои обещания, които смятам да изпълня :)
Весела и успешна 2013 година на всички! :)

purplegrass
12-31-2012, 22:58
Честита Нова Година ! (като за начало)
Ами 2012 беше хубава година не се случи кой знае какво...Пораснах вече мога да кажа, че съм по-разумна..В училище нещата с заобикалящите ме хора се изгладиха вече се разбирам доста повече с класа, а успеха ми е добре, но 2013 мисля да е още по-добре ! Запознах се с нови хора някой от тях интересни, други не толкова..С любовта нещата не са особено цветущи.. През май имах едномесечна връзка, която напоследък ме кара да се замислям, защото чак сега размишлявам над нея..Започнах нови занимания, които ме развиват като личност..А през октомври се запознах с човек, който е нещо като моя "идеал", но не знам как ще се стекат обстотелствата с него..
В заключение мога да кажа,че се надявам 2013 да е по-ползотворна !

scrooper
01-01-2013, 07:37
Ща - не ща, 2013 ще бъде една преломна година за мен и всички завършващи училище.
От 2012 оставам със смесени чувства, но в сравнение с 2011 беше по-луда и по-успешна, а и нямаше някакви катаклизми, та значи трябва да съм доволна. :)
А за 2013 желая на себе си и на вас много здраве, духовно израстване и умението да оценяваме малките неща.
Не карайте пияни!

melina88
01-01-2013, 07:46
Едновременно наи трудната и наи хубавата година за мен надявам се сегашната да е свързана повече с второто :)

druzilla
01-01-2013, 10:23
Изминалата година беше изпълнена с важни събития,някои хубави,други не чак толкова.Като цяло беше динамична - изпити,ново училище,нов град,нови запознанства.Надявам 2013 да е по-добра,изпълнена с любов.Не съм си поставила някакви цели,освен да започна да уча повече,че много съм занемарила учението,но нали знаете човек когато е влюбен колко е разсеян,едва ли ще успея да се съсредоточа скоро. :D

Ivaaaaa
01-01-2013, 10:57
Това беше година с хубави моменти, но и доста лоши. В себе си откривам доста голяма разлика и сякаш съм друг човек, което всъщност малко ме плаши. Станах твърде амбициозна и средата в училище май много ми влияе. Мисля, че загубих наивността и добрината си в голяма степен, но все още се различавам доста от другите. Преоткрих много хора, за които не съм смятала, че могат да ми станат толкова близки. Мога да кажа, че имам истински приятели, на които им пука за мен и са готови винаги да ми помогнат. От друга страна пък семейството ми се разпада все повече и повече, странно но аз искам нашите най-после окончателно да се разделят. Може би така ще бъде най-добре за всички. Има и друго нещо мисля, че съм влюбена, но времето ще покаже. През новата година се надявам да се променя и да стана пак същото добро момиче. Трябва да започна и да уча повече, защото догодина ми предстоят ДЗИ и университет, а влизането никак не е лесно, за тази година единственият ми по-важен изпит е за книжка ама, чак лятото ще мога да карам.

ManaMana
01-01-2013, 11:43
Ми аз си намерих нови приятели с които се сблежихме и може да ращитаме 1 на друг те ме накараха да направя нови неща които ми харесаха за мен тази години беше по испешна от миналата

psychopath
01-01-2013, 15:39
Прекрасна и ужасна. Имаше от всичко....много емоции, много нови хора, нови неща. С две думи - интересна година.

Colouring
01-01-2013, 16:12
Ами, средна работа беше. Доволна съм от това, че бях в чужбина и видях големи красоти, а и научих много. Беше прекрасно пътуване. Реших какво искам да правя оттук нататък, къде да уча и какво, сега остава само да го постигна. От друга страна, имах малко лични драми, които ми попречваха в някои ситуации. Силно се надявам 2013 да е по-добра.

xoxi
01-01-2013, 20:23
Най-хубавото от годината беше, че видях роднини, с които не се бяхме виждали от близо 10 години. Много смях, много радостни моменти, много сълзи, когато отново си тръгнаха.
През 2013 се надявам отново да се видим или ако не с тях, тогава с някои от другите роднини, с които не сме се виждали също от толкова време.
Останалите неща са дреболии, за които също съм благодарна, но те си се повтарят всяка година и няма смисъл да ги споменавам.