PDA

View Full Version : Как да го провокирам да ми каже какво точно изпитва към мен?



lili_plum
01-01-2013, 08:48
Ситуацията е следната - аз съм на 15г, живея в Бургас. Момчето към което имам чувства, обаче, живее в Пловдив. Той е на 17г. Запознахме се на рождения ми ден, когато баща ми го покани на гости за няколко дена (те и двамата ходят по разни авиошоута и от там се познават, както и да е) През тези дни, докато беше вкъщи не успяхме много да се опознаем, но след като си тръгна започнахме да си пишем и научихме много един за друг... за има, няма 3 месеца .... в един момент той ми подхвърли, че ако живеел в Бургас бихме могли да сме заедно. .... Първо ми олекна, защото усещах, че има чувства, но не можех да бъда сигурна... Но сега ме чопли едно червейче отвътре - какво по-точно изпитва той? Дали са някакви моментни симпатии, или пък иска нещо повече ?? Именно това е въпросът ми към Вас - с какво или как да го провокирам сам да ми каже, без да го питам директно.. ?? :)

EternalDream
01-01-2013, 08:53
Ако сте близки, нищо не ти пречи да го попиташ има ли симпатии към някого и съответно към кого. От начина, по който ще ти отговори, то ще стане ясно дали са към теб или не. :)

lili_plum
01-01-2013, 09:15
Ние вече сме говорили и съм сигурна, че има нещо към мен. Просто искам да знам какво е...... :)

Azoria
01-01-2013, 09:37
Според мен му допадаш, но не иска да задълбава, защото не му допада мисълта за връзка от разстояние. И затова ти е казал, че ако бяхте от един град. Не очаквай нещо кой знае какво.
Все пак може и да го попиташ.

marilyn
01-01-2013, 11:15
Ти на 15, той на 17 трудно ще ви е да поддържате връзка Бургас- Пловдив.

druzilla
01-01-2013, 11:49
Връзка от разстояние според мен не е добра идея.Очевидно има симпатии към теб,но не иска нищо сериозно,а и то няма как да е сериозно като се виждате няколко пъти месечно (все пак разстоянието е голямо).Питай го директно според мен,няма смисъл от увъртане.

valdesbg
01-01-2013, 12:32
А предвид че нищо няма да се случи.. какво значение има какви лиги точи по теб?

granger
01-01-2013, 12:34
Meh...не се занимавай,ако някой наистина изпитва чувства към някого,няма да стои и да си трае кат' гъз. Има уста и казва. помисли си . не мислче,че ако изпитваше нещо щеше да се натиска и да мълчи.

lili_plum
01-01-2013, 12:37
той не мълчи "кат' гъз" .. намекна ми че има нещо и аз искам да разбера какво точно е то.. дали са симпатии или нещо повече..

granger
01-01-2013, 12:41
Ми питай го ... с тия недомлъвки и "наблюдаване на поведението" нищо няма да излезе,при все ,че е на майната си и не живее близо до теб.

valdesbg
01-01-2013, 12:45
А предвид че нищо няма да се случи.. какво значение има какви лиги точи по теб?

???

lili_plum
01-01-2013, 12:48
а защо да не се получи????? има ли желание, има и начин :)

granger
01-01-2013, 12:52
Много трудно,на вашите години, да не кажа невъзможно.

valdesbg
01-01-2013, 15:12
Заеби това клише. Само с желание нищо няма да постигнеш. Ще се получи ако го третираш като бизнес за бързооборотни стоки в малък град. Всичко точно, ясно и конкретно с издържан план за развитие за поне идното полугодие. Във всеки един друг случай остава в графата "Научна фантастика"