PDA

View Full Version : Момичето, което харесвам...



AirCrafter
01-01-2013, 19:48
Здравейте, момче съм на 17 години, тя е по-малка от мен с 2 години. Преди около две седмици тя се запозна с мен, аз я харесах и се оказа, че живеем близо. Разбрахме се да пътуваме заедно. Четох и веднъж аск-а и там някой я беше питал кой си харесва, но тя беше отговорила, че момчето, което харесва е на 16 (повече от сигурен съм, че знае на колко години съм). Въпреки това аз не се разочаровах и продължих да контактувам с нея. Няколко пъти пътувахме заедно. Но вчера аз свърших училище по-рано, а тя свършваше чак в седем, въпреки че аз свърших в пет без десет, я изчаках. Качихме се в автобуса говорихме си, всичко беше нормално, но вече идваше моята спирка и я питах дали иска да я изпратя, тя ми каза, че като съм я чакал толкова много време съм измръзнал и да не я изпращам. Аз обаче настоях и тя ми каза, че щяла да ме пребие, ако не слезна, а аз и казах, че е ниска и не може ме удари дори (естествено на бъзик). Но тя го прие по друг начин и ми каза, че ми е сърдита и няма да ми говори. Аз слязох и не я изпратих (тя живее няколко спирки по-нагоре), когато се прибрах и писах по фейсбук, а тя ми писа ''fuck you'' и повече не ми отговори. Днес в училище се видяхме, но дори и здрасти не си казахме.
Знам, че историята е малко детска, но точно заради това не знам как да постъпя, още вчера и се извиних в автобуса, но тя не го прие. Чудя се не оценява ли това, че мръзнах толкова време? Не го ли вижда?

Благодаря на тези, които ми помогнат. Съжалявам, ако съм ви изгубил времето.


Едит: По време на зимната ваканция не съм я виждал и не съм я чувал, но някак искам да и пиша, и да я поканя да излезем, да и честита новата година. Тя наистина е малко тъпичка, но все пак ми харесва. Бях я питал към кого си има симпатии в конектед и тя ми каза моето име и още няколко. Защо тогава се държи така? Според вас да я потърся ли?

druzilla
01-01-2013, 19:55
Като че ли е малко недорасла за възрастта си.Може би има комплекс относно ръста си и коментара ти я е наранил.Обади й се,честити й Новата година,покани я да излезете.Ако откаже,настоявай малко повече,но щом е казала,че има симпатии към теб - би трябвало да приеме.И това,че си я изчакал според мен е много мило,надявам се,че го оценява. :)

valdesbg
01-01-2013, 20:02
Ми.. сам си казваш че не е толкова страхотна че да си заслужава вниманието.. още повече че.. нещо не виждам ентусиазъм от нейна страна...

И докато ти обичаш по шеговития подход.. тя нещо му се дразни. Аз не ви виждам като нещо повече от моментна заигравка..

AirCrafter
01-01-2013, 20:13
Ми.. сам си казваш че не е толкова страхотна че да си заслужава вниманието.. още повече че.. нещо не виждам ентусиазъм от нейна страна...

И докато ти обичаш по шеговития подход.. тя нещо му се дразни. Аз не ви виждам като нещо повече от моментна заигравка..

Изчетох и аск-а доста обстойно, въпреки че доста, доста рядко го правя и разбрах, че не би писала първа на момче, обича да се държат адски мило с нея и тем подобни. Не е от най-красивите - да, но нещо ми харесва в нея много, а това рядко се случва за момиче. Не знам защо ми се струва малко глупава, може би от възрастта, може би - не, но не сме и толкова близки все още за да мога да кажа със сигурност.

AirCrafter
01-02-2013, 11:58
up

xallsax
01-02-2013, 13:13
Според мен просто трябва да я накараш да се почувства специална.. колкото и да ти е сърдита всяко момиче обича да бъде специална за някого,дори да не си момчето което тя харесва, ти си специален по свой начин така че ако ти се отдате възможност като се видите прегърни я ( не се срамувай няма да те изяде) и се пошегувай с това което си и казал, например : еи маник как е ( като се засмееш) ако пак го приеме навътре и се опита да си тръгне просто я хвани за ръката и ... STFU AND KISS HER ! ...освен ако мислиш че не сте толкова близки една прегръдка ще свърши работа :ДДД Успеx !!

marlina
01-02-2013, 13:30
Според мен не е достатъчно пораснала за възрастта си за да се сърди за такава простотия или просто се прави на интересна и недостъпна..........единствени я ти шанс е да и се извиниш примерно с подарък при такъв тип момиче...трябва така...нещо което обича ти я познаваш...! И ако стане и ако и хареса това е идеалния момент да и признаеш ;)

mr.mnml
01-02-2013, 23:12
Не си прави такива шегички .. но посъветвам ти да я потърсиш .. звънни й .. и я покани на кафе ..

DENKAZ
01-03-2013, 00:23
Не оценява жестовете ти - познато, дразнещо. Сякаш не си заслужава чак толкова внимание, кат е толкова надута и ти тегли майната, нека злобата стане взаимна. Бившата като ми го написа тва, аз й записах песен и определено не й стана приятно :D