PDA

View Full Version : iskam kusa kosa no mama ne dava



-youdontknow-
01-01-2013, 19:49
zdraveite na vsi4ki ! az sam na 13 i kosata mi e do lakatqt i iskam da se podstrija do ramenete,no mama ne dava. dnes si pogovorihme i mi kaza 4e moje da me podstrije do ramenete 4ak do mart mesec no az iskam sled 2/3 dni ve4e da me e postrigala no tq ne dava! iskam da mi dadete idei kak da q obedq da me postrije kyso. i sy6to taka ako moje nqkakvi pri4eski da mi kajete za kosi do ramenete blagodarq 4akam savetite vi :)

Alisha28
01-01-2013, 20:07
Първо, научи кирилицата! ;о
Второ, дай да я убедим да те подстриже късо; чакай, нима тя не се е навила като е казала, че през март месец може? Значи не й трябва много, за да се донавие, ако мога така да го кажа. Просто говори с нея, с това няма как да ти помогне никой. Иначе за къси прическа - на каре май най ми допада на мен. ;д

YSMF
01-01-2013, 20:31
Виж, сега ще ти разкажа какво стана с мен. Да, с цел да те разубедя е. И аз на твоите години мнооого исках да имам прическата на Риана от бръснатия период. Да, майка ми не ми разрешаваше и аз се ядосвах. Най - накрая вдигна ръце от мен, разреши ми да го направя. И какво мислиш стана? Първия ден кеф до небето, видиш ли успяла съм да надвия майка ми, подстригала съм се късо. И после какво - исках си косата обратно, плаках, ядосвах се, но косата си не я върнах. И до днес ми е тъпо по този въпрос.
Едва ли това ще те спре да се подстрижеш, но не искам да съжаляваш като мен след време.

-youdontknow-
01-01-2013, 21:10
Виж, сега ще ти разкажа какво стана с мен. Да, с цел да те разубедя е. И аз на твоите години мнооого исках да имам прическата на Риана от бръснатия период. Да, майка ми не ми разрешаваше и аз се ядосвах. Най - накрая вдигна ръце от мен, разреши ми да го направя. И какво мислиш стана? Първия ден кеф до небето, видиш ли успяла съм да надвия майка ми, подстригала съм се късо. И после какво - исках си косата обратно, плаках, ядосвах се, но косата си не я върнах. И до днес ми е тъпо по този въпрос.
Едва ли това ще те спре да се подстрижеш, но не искам да съжаляваш като мен след време.


az neiskam chak tolkova kuso de ! do ramenete i to chak sled 2 meseca :D

-youdontknow-
01-01-2013, 21:11
мм,, знам кирилицата не се притеснявай! и благодаря за идеята !

PeaceOfMe
01-01-2013, 21:16
Напомни ми за мен. :D Преди 1 година, исках адски много да се подстрижа на каре, за жалост майка ми нямаше нищо против и си се подстригах. След 1 седмица започнах да съжалявам, защото косата ми беше почти до кръста. 1-во че карето изобщо не си личеше, 2-ро че го няма онова чувство да разресваш дългата коса. :D И да отплеснах се, разбирам че искаш промяна, но щом майка ти не ти разрешава, значи имаш хубава коса, която тя не иска да съсипваш, не че късата коса не е хубава.
Може да промениш прическата, малко да скъсиш косата, но недей така изведнъж. Само изказвам мнение. :D :D

anonymous708973
01-01-2013, 23:42
но щом майка ти не ти разрешава, значи имаш хубава коса, която тя не иска да съсипваш, не че късата коса не е хубава.

Или пък е от ония майки, които си влагат болните амбиции в детето и им харесва момиченцето им да е с коса като метла, щото е като принцеса. Например. И коса до раменете стои много по-свежо, ще отнема в пъти по-малко време за миене, ресане и други процедури... и е всичко друго, ама не и къса.

Врънкай я след един месец пак.

Sh@d0w
01-02-2013, 04:15
Писането на кирилица е задължително.