PDA

View Full Version : Помощ за стара връзка!!!



Source
01-02-2013, 08:02
Ходих с едно момиче 2 години,накрая се разделихме,заради мен,защото бях много изнервен,се моито исках да е,избягвах романтичните неща и такива работи и тя и писна и се разделихме,след което тя почна да излиза с едно друго момче.Аз се молих молих но тя не искаше.Накрая я оставих.След 3-4 месеца тя се разделила с него и почна да ме тарси,почнахме взаимно да се тарсим.Когато сме заедно,излизаме заедно,се даржим за ръце,гушкаме се,цункаме се по бузката,добре са нещата.НО,онзи ден след всичко това,реших да я попитам иска ли да се саберем пак,когато и го казах вдигаше рамене и ми казваше незнам незнам,попитах я това не ли означава и тя не ми каза не,а каза незнам!Попитах я има ли друг,тя каза,че от работата и има едно друго момче каде я сваля,но тя го виждала само веднъж и нищо не прави,даже са на НГ била на вилата му,там с компания,но този я сваля,каза ми занапред незнам какво щяло да стане,че вече е сама от доста време и може скоро ако излезне някои да си хване гадже!Писа ми,че винаги ше е до мен и ше ме подкрепя,но не могла да е с мене ...... Адски много съм объркан и незнам какво да правя.На 23 години съм,кажете как да постапя с нея?Кои е наи-добрия вариант?Аз искам да съм с нея!Отделно казва,че за момента не иска гадже,сама и било добре засега.Тя вече е в нова среда,колеги,колежки ... излизат си заедно ииии просто незнам какво да правя !?!?!?!?! :X

kalpazanka
01-02-2013, 08:08
Направил си се на важен, а сега полудяваш, защото си в девета глуха.
Поне си запази самочувствието /там колкото е останало/ и продължи живота си без нея. Не се вписваш в плановете й, осъзнай го.

Wednesday666
01-02-2013, 08:09
На първо време се научи да пишеш грамотно. Срамота е на 23 години да пишеш по този начин.

След това - не усещаш ли как те въртят на малкия си пръст?
Тази те разиграва стабилно. Просто не знае какво иска, но пък и не иска да те загуби теб. Ти си й като резервен вариант, да не се чувства самотна.
.
Моят съвет - вдигай си чукалата и не се занимавай с нея, просто няма смисъл.

dimitar_ak
01-02-2013, 08:12
За съжаление не мога да те посъветвам да продължаваш опитите ти да се съберете. Тя не го иска. Може да изградите добро приятелство, защото това се усеща, но не и повече. Гаджета повече няма да бъдете. Ако смяташ, че такъв контакт ти причинява болка, просто се отдръпни и я остави.

GD
01-02-2013, 08:26
Малее братле съчувствам ее моята ситуация по друга ама по добре остави нещата така явно иска да сте приятели но поговерете няма незнам или временно приятели да сте или няма да я бъде и си вдигай чукалата както споменаха по горе :)

Source
01-02-2013, 08:30
Наистина не знае,какво иска.То и тя си ми го каза.Ще се опитам да бъда приятел с нея и времето ще покаже.Днес се чух,да си честитим новата година и ми каза,къде е била,но нищо не е правила,даже му е казала на онзи,че нищо няма да стане между тях,иска да си е сама явно.Но,незнам,явно е най-добре да не прекратявам тотален контак,да си поддържаме връзка,но от мая страна да съм дръпнат,да усети липсата ми,пък може да се получи нещо.


Сори за грешките в първия пост,но писах на фонетика от друг комп,а там не ми е силата :)

GD
01-02-2013, 08:32
Абе виж ся дръпнат надали ама бъдете приятели и то ще си покаже пък си я гушкай пак и т.н тя ако не се тегли значи е ясно но се опитай да си приятел с нея.

Source
01-02-2013, 08:36
Оу изобщо не се тегли.И тя ме цунка,гушка,даже един път и по устата ме цунка за чао.Аз за това съм объркан.Като сме заедно,всичко е добре,ама пък после ми вика,не можела.Така най-мразя,да незнам какво се случва :(

kalpazanka
01-02-2013, 08:54
Ти си се вкопчил в идеята да си я върнеш и всеки дребен жест го вземаш за чиста монета. Копирам ти какво си писал:

"НО,онзи ден след всичко това,реших да я попитам иска ли да се саберем пак,когато и го казах вдигаше рамене и ми казваше незнам незнам,попитах я това не ли означава и тя не ми каза не,а каза незнам!Попитах я има ли друг,тя каза,че от работата и има едно друго момче каде я сваля,но тя го виждала само веднъж и нищо не прави,даже са на НГ била на вилата му,там с компания,но този я сваля,каза ми занапред незнам какво щяло да стане,че вече е сама от доста време и може скоро ако излезне някои да си хване гадже!Писа ми,че винаги ше е до мен и ше ме подкрепя,но не могла да е с мене ."

Айде сега спри да се държиш като сополив Венерин хълм и си насочи усилията другаде.

До останалите участници в дискусията- не му давайте надежди, щото го превръщате в лазеща и молеща за внимание отрепка.

Violenza
01-02-2013, 12:23
Разберете, че такова нещо като "той/тя иска да е с мен, обаче отказва, защото...." няма. Човек ако иска да е с някого и има тази възможност, то със сигурност няма да откаже, защото не иска връзка и му е по-добре сам или някаква подобна мнооооого основателна причина.
Девойката явно иска да запазите някакви приятелски отношения, особено щом ти е казала, че можеш да разчиташ на нея, което е хубаво, но няма нищо повече към теб, съвсем ясно е.
И да се бориш - няма да има смисъл, само ще усложняваш излишно вашите взаимоотношения.

Source
01-02-2013, 13:05
Не съм сигурен,преди 2-3 седмици ми каза,че си ме обича,но не по същия начин,ами просто като близък човек.Аз за това съм много объркан,защото има поводи да си мисля,че имаме шанс да сме заедно ... Вече незнам как да я спечеля ?! :X

Violenza
01-02-2013, 13:23
Не съм сигурен,преди 2-3 седмици ми каза,че си ме обича,но не по същия начин,ами просто като близък човек.Аз за това съм много объркан,защото има поводи да си мисля,че имаме шанс да сме заедно ...
Кое по-точно те е объркало? Тя по-директна не е могла да бъде.
Казахме ти го вече няколко души, но ти отказваш да видиш истината и да се примириш.

TheBeliever
01-02-2013, 13:28
Не съм сигурен,преди 2-3 седмици ми каза,че си ме обича,но не по същия начин,ами просто като близък човек.Аз за това съм много объркан,защото има поводи да си мисля,че имаме шанс да сме заедно ... Вече незнам как да я спечеля ?! :X
Е, по-ясно от болднатото, няма как да ти го каже. Тя вече гледа на теб само като на приятелче. Приеми го и спри да й се молиш.

Source
01-02-2013, 14:30
Aз не и се моля,само 2-3 дни ставаше дума за това,говорихме,незнаеше какво иска,после ми написа на смс,това което казах по горе и сега само се чуваме и от време на време излизаме.Как да си я върна,как да я спечеля отново?Лошото е,че тя вече знае,че "аз съм неин" така да го кажем,а това е минус ....

marilyn
01-02-2013, 21:46
Адски много съм объркан и незнам какво да правя.На 23 години съм

Първо си купи Букварче.


Второ, не се занимавай с нея, показала ти е, че не иска да е с теб, че те обича като 'близък човек' и толкоз. Продължи напред.

DENKAZ
01-03-2013, 00:26
И защо й падаш в краката? Не се оставяй да те контролира и да те мачка. Заеби я!

sweetka_96
01-03-2013, 02:18
Не си давай напразни надежди..Ако искаше да е с теб до ся да ти го е казала..Не й давай да те разиграва..Останете си добри и близки приятели, излизайте и т.н. пък ако по нататък се получи нещо - хубаво..Ако ли не - не е нито първата, нито ще е последната..