PDA

View Full Version : Какво да правя?



ivo0698
01-02-2013, 11:03
Здравейте! Преди 5 месеца се запознах с едно прекрасно момиче което е по-голямо от мен с 8 месеца.Всичко започна така.Имах тренировка след като свършихме треньора ми предложи да играя още 1 час с момичетата.те бяха 3 момичета.Нека да ги наречем: М,Е,В. Така почнахме да играем на двойки тои ме сложи с момичето М играхме и победихме с М следващата тренировка пак ми беше с тях 3-те.Мина нормално след известно време се опознахме с М,В и Е.Сега откакто тренираме в зала защото не може на кортовете тренирам само с М,която аз много харесвам постоянно,мисля за нея и т.н. Преди няколко седмици братовчетка ми е сънувала че им казвам че харесвам М,и аз им казах че е вярно.тогава тя ми каза че Е им е казала следното:
-Не знам защо имам чувството че Иво и М се харесват взаимно.
Което ме накара да се замисля какво да правя? Искам да съм с нея,но ако ме удреже как ще ходя на тренировки не искам да им казвам директно че я хаерсвам,защото ако ме удреже ще ми е много тъпо на тренировка. Ще съм ви благодарен ако ми помогнете:))

purplegrass
01-02-2013, 11:13
От опит глава не боли, но първо ти се поогледай дали показва някакви признаци, защото не може да вярваш сляпо на това момиче и да гадаеш дали М те харесва...Излезте заедно може и в обща компания и виж как ще се държи М

ivo0698
01-02-2013, 11:26
От опит глава не боли, но първо ти се поогледай дали показва някакви признаци, защото не може да вярваш сляпо на това момиче и да гадаеш дали М те харесва...Излезте заедно може и в обща компания и виж как ще се държи М

значи М иска през лятото да ходим да тичаме на стадиона да се състезаваме заедно по състезания дори сама ми предлага да ходим на фитнес беше контузена и дойде да ми гледа тренировката щом погледна към нея и тя ме гледаше усмихваме се говорим си смеем се,даже искаше да играе с моята ракета след което аз я похвалих.

purplegrass
01-02-2013, 12:00
Еми, занчи покани я да излезете и каквото стане..Опитай си късмета !

marlina
01-02-2013, 13:14
някой ден след тренировка накарай и трите да отидете някъде, обръщай най-много внимание на М бъди мил с нея и нищо повече...ние момичетата си говорим точно за това как се отнасяте с нас.....на следващата тренировка не говори много с нея прави се на ядосан кажи само здравей и не говори с нея, ако те попита какво става значи наистина те харесва или ако е срамежлива ще те гледа през цялото време ;) :)

ivo0698
01-02-2013, 18:28
някой ден след тренировка накарай и трите да отидете някъде, обръщай най-много внимание на М бъди мил с нея и нищо повече...ние момичетата си говорим точно за това как се отнасяте с нас.....на следващата тренировка не говори много с нея прави се на ядосан кажи само здравей и не говори с нея, ако те попита какво става значи наистина те харесва или ако е срамежлива ще те гледа през цялото време ;) :)

ний се виждаме само с М през зимата през ден

BlackJ
01-02-2013, 18:36
Първо, на колко си години? Че по стила ти на писане и по вярната граматика имам чувството, че си на 10. Ако си на 10 не се занимавай с жени, малък си. Ако си по-възрастен, ДРЪЖ СЕ МЪЖКИ БЕ! Седнал да ми хленчи по форуми. Обърши си сопола, обади се на момата, заведи я някъде, кажи и, дръпни я мъжката и лепни една целувка. И да хвърляш и да не хвърляш боб няма да стане по-бързо. После защо все били във "Friendzone". Ами като точиш сополи из форумите вместо да действаш така ще е.

marlina
01-02-2013, 18:40
еми тогава супер просто я целуни заведи я на някое усамотено място щом излиза само с теб толкова често значи наистина те харесва...целуни я.....! ;)

ivo0698
01-04-2013, 20:05
Възникна проблем! В сряда спорихме с нея и сега не знам,дали ми е сърдита.След като спорихме им казах,че не искам да повдигаме темата,и от тогава нищо. Какво да правя?

irresistible2301
01-04-2013, 20:55
ебати филма

anfetaminchee
01-04-2013, 21:39
Просто е попитай дали не се е обидила нещо .. И СЕ ВЗЕМИ В РЪЦЕ МОМЧЕТО МИ,ДЕЙСТВАЙ !!!