PDA

View Full Version : ОБЪРКВАНЕ?????



Tutetoo
01-02-2013, 12:17
Здравейте, така моя проблем/ така да го наречем/ е мааалко странен. Преди месец се запознах с едно момче, почти всеки ден си пишем. Не сме излизали, но сме се виждали веднъж :D И така сега аз всъщност не знам, не мога да го нарека харесване, симпатия ли да е? не знам .. просто изпитвам нещо като чувства към него, а до колкото знам той си харесва някое момиче.. И тук е проблема, няма как директно от няма нищото да му пиша Здравей, Как си, Ъм аз те харесвам.. Просто съм в някакво невидение какво да правя?
Приемам всякакви мнения, упреци и съвети.Благодаря ви предварително :))

GD
01-02-2013, 12:20
Е нали казваш че си пишете почти всеки ден то това здравей не е нещо директно а просто започваш тъй разговор.

WindOfChange
01-02-2013, 12:27
Добре, какво те притеснява в "Здравей, как си?"? Това е едно нормално начало на разговор. После ще го питаш нещо и така ще завържете разговор..

Tutetoo
01-02-2013, 12:31
Хмм, значи аз не съм се изказала достатъчно добре.. Нищо не ме притеснява в разговора / както и започването му/ .. проблема е друг, от една страна съм сигурна от друга не много за чувства или симпатии, макар че както споменах по - горе не сме излизали ...

EternalDream
01-02-2013, 12:39
Ами, имаш някакви симпатии. Случвало ми се е да започвам да си пиша с някого редовно - като го няма се притеснявам, като ми пише изтръпвам. Предполагам, че има нещо такова и при теб. Препоръчвам да излезете, много по-лесно е да прецениш кой какво чувства, все пак се виждат реакции и емоции на живо (и твоите, и неговите) :)

Tutetoo
01-02-2013, 12:42
Благодаря ти много EternalDream :) Само че тази част с излизането не трябва ли той да я поеме / или е възможно само ако и той има някакви чувства, евентуално/

marlina
01-02-2013, 12:49
Пишете си малко и го питай кой харесва....той естествено няма да ти каже но ще те пита същото, кажи му, че не харесваш никой но имаш симпатии към момче с което си пишеш от скоро и сте виждали 1-2 пъти......той нищо няма да ти каже и ще се замисли дали е той на другия ден пак му пиши и вече му признай че е бил той..! ;)

Tutetoo
01-02-2013, 13:10
Благодаря ти marlina, много ми помогна! :)

EternalDream
01-02-2013, 13:10
Благодаря ти много EternalDream :) Само че тази част с излизането не трябва ли той да я поеме / или е възможно само ако и той има някакви чувства, евентуално/

Ами ако ти е некомфортно да му кажеш "хайде да излезем", намекни някак: "някой път ако искаш може да излезем". Ако той проявява интерес, би трябвало да се съгласи и след това той да предложи. ;)

marlina
01-02-2013, 13:19
Благодаря ти marlina, много ми помогна! :)
Радвам се...! ако те е срам което е разбираемо не му признавай изчакай малко...! :) ;)

xallsax
01-02-2013, 13:22
хах щом си момиче нещата са по лесни стига да си попаднала на някво яко момче а не на някав задник :Д поне аз ще се почувствам много "яко" ( не се сетих за точната дума ;Д) ако някое момиче ми каже че ме харесва .... просто трябва да си убедена че си негов тип и най-важното е да си сигурна че не го дразниш, защото мооже да те отреже много гадно ( казвам го от личен опит [момче съм ;д ] ) лично аз изобщо няма да се очудя или нещо от сорта на смутя от това че си ми казала че ме харесваш ;дд даже ще се полаская СТИГА ДА МИ ДОПАДАШ разбира се .... като цяло разбери дали му е приятно да си говорите и се опитай да го накараш да излезе от тях ;'д Успех !!

ForzaFelipe
01-02-2013, 15:42
Ахъм...хора кви са тея съвети бре...Какво я карате да му каже че го харесва и т.н. без да са се виждали???.........Не трябва ли да се видят,или вече не е нужно да се видиш с някой на живо че да ти стане гадже?..

Моя съвет е,да го попиташ дали иска да излезете на кафе примерно.Излезте,вижте се на живо,пък тогава ако ти харесва,му го кажи,пък и на живо по лесно разбираш дали някой те харесва или не и дали може да се получи :)

marilyn
01-02-2013, 17:46
Не му изтърсвай "аз те харесвам", а просто го покани да излезете.

BlackJ
01-02-2013, 18:44
Изключително сложни взаимоотношения имаш с въпросния момък. От кога вече решаваш, че харесваш даден човек по това, че си чатите. Ами ако срещу теб е сериен убиец, няма как да го разбереш от едно кафе с него. Не трябва ли той да поеме инициативата за кафе? Алоооу, не сме в Средновековието. Жените имат толкова право да канят един мъж, колкото и самия мъж. Ти стой и чакай да се сети, пък може и да си мухлясаш или най-малкото той да се хване с друга. Вместо да пишеш по форуми пиши на него и излезте.