PDA

View Full Version : Боядисване на косата



Evie
01-02-2013, 14:55
Искам да си боядисам косата по ето този начин http://prikachi.com/images/645/5688645Y.png (номер 2), само че косата ми е доста тъмно кестенява и не знам дали ще хване, а не ми се иска да я обезцветявам или там каквато процедура се минаваше, за да постигнеш по-светъл цвят като при изрусяване .. Дали боята ще хване и без това :? благодаря предварително :)

EternalDream
01-02-2013, 16:40
Доста се съмнявам. Няма да хване :-(

YSMF
01-02-2013, 16:45
Едва ли. :(

Evie
01-02-2013, 20:40
:(
значи трябва да се обезцвети, а доколкото знам това много изтощава косата..
благодаря все пак..

YSMF
01-02-2013, 21:10
Просто цвета е много светъл. Ако искаш традиционно синьо, можеш да пробваш с коректор. Или супер изсветляваща боя, но и тя вреди. Впрочем ако го нямаше този проблем, че косата ти е прекалено тъмна с каква боя щеше да се боядисаш? Цвета е интересен какъв нюанс е?

Fickle
01-02-2013, 22:24
Нищо коой знае какво няма да и стане от едно изсветляване ... ;)

Evie
01-03-2013, 07:09
Не знам с каква боя, предполагам щях да оставя фризьорката да се оправя, аз не съм много запозната с тези неща :D може и да не изтощава много, не знам, ама аз много си пазя косата и не ми се иска да я съсипвам.. Ще видим, ще се консултирам с фризьорката и тя ще прецени ако трябва ще я направя с някакъв по-тъмен цвят :D а и на мен ми харесва не само цвета, но и как нюансите се преплитат, ако го постигне, ще е хубаво с който и да е цвят..

YSMF
01-03-2013, 07:27
Минала съм малко от този път, ето какво може да направи: мен ме обезцвети с много силен прах, защото косата ми не се даваше лесно. Използва от въпросните коректори, но не се получи и трябваше да съчетае коректор и бабешко сребро. Получи се светъл цвят, аз и това исках teal на български май се води маслено зелено. Късмет, обожавам синьо и много ще се радвам да ти се получи и да запазиш косата си! :)))

sweetxstar
01-06-2013, 08:58
Ако косата ти е тъмна, пробвай с тъмно синьо или лилаво. Вчеря бях на фризьор и едно момиче с тъмно кестенява си правеше такива кичури в краищата в тъмно синьо.Много сполучливо беше :))
Понеже аз съм русолява, бях пробвала с розово.Придава по-свеж вид. ^^