PDA

View Full Version : Nokia Lumia 800, съвет!



explosion_
01-02-2013, 15:23
Така.. преди 1 месец имах рожден ден и гаджето ми купи телефон - Nokia Lumia 800. Знаех че телефон с Windows не е от най-добрите '' произведения '', но какво да се правя такъв подарък не се отказва. И така разглеждах телефона и разбрах че не мога да си сложи каквато си искам песен да ми звъни :D пробвах няколко пъти ама не успях, след това намерих някво клипче в YouTube, там подробно е обяснено как да си качиш рингтона който искаш. Само че е супер много занимавка, трябва програма за смаляне размера на песен и т.н., а и се правят някви нечовешки настройки на телефона и така да си кача песен с която искам да ми звъни тела се разванява на 30 мин. И въпроса ми е някой знае ли по-лесен начин? :D

explosion_
01-03-2013, 09:11
За цял 1 ден никой нищо не каза, явно телфона е пълен кенеф :D

JuStIc3
01-03-2013, 09:41
Чел съм в един друг форум за твоя проблем, и там пишеше също че трябва 2 дни да се занимаваш. Но не мога да съм сигурен че съм ги разбрал правилно.

Sp0x3r
01-03-2013, 12:53
Неможеш. Дори във новия ъпдейт 7.8 неможеш. Ако искаш custom ringtone има една апликация "Free ringtones" линк : http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/free-ringtones/46a064d2-1375-4052-94f6-80da09f76c86 . Аз нея използвам. Ако искаш да си направиш сам не е много трудно. Трябва да е формат MP3 или WAV, да е по-малък от 1 мб, и да е по-къс от 40 секунди. Дано съм помогнал.

explosion_
01-03-2013, 16:09
Мерси.. знам за че трябва да е дълга до 40 секунди и аз така си ги качвам..

eKzTBoY
01-07-2013, 13:27
Създайте свой собствен тон на звънене

Можете да използвате своите собствени звукови файлове като тонове на звънене.

Използвайте съвместим USB кабел, за да свържете телефона с компютъра.

Отворете Zune на компютъра си.

Изберете звуковия файл, който искате да използвате като тон на звънене. Той трябва да бъде във формат MP3 или WMA, да е по-къс от 40 секунди и по-малък от 1 MB.

Щракнете с десния бутон върху файла и след това изберете Edit.

Напишете ringtone в полето за жанр или го изберете от списъка.

Влачете и пуснете новия тон на звънене в телефона си.

На телефона изберете basic-icon-go.jpg > start-icon-settings.jpg и ringtones+sounds, след което изберете тона на звънене.

П.П Отнема не повече от 10 мин за смаляване или по точно изрязване и добро качество ползвам Virtual Dj

draid
01-07-2013, 19:39
Лошо е избрала приятелката ти. Нокиите умират тотално. Поразрови се за някое приложение.