PDA

View Full Version : За сайтовете за запознанства



SuNsEt
01-02-2013, 18:06
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства?
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те?
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ?
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо?
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента?

DisappointedDreamer
01-02-2013, 18:10
Последния въпрос е изключително грешен. Вярно е, че повечето двойки в днешно време се запознават чрез интернет, но това не означава че традиционния начин за запознаване е изчезнал. Напротив, той все още съществува.

Нямам регистрации в такива сайтове. Никога не съм имала.

Била съм на сватба на хора, които се запознали чрез сайт за запознанства. В момента са женени от 7 години и имат две деца. Мисля, че все повече и повече на възраст необвързани хора ги използват. Младежите между 20-28 не ги използват, но все пак завързват връзки чрез интернет. Доказателство за това е този форум.

mlakniwe
01-02-2013, 18:27
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? много
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? да със свястно момиче
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? да
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? времето на родителите ми

anonymous708973
01-02-2013, 19:30
Имах едно време в импулс. Имам във фейсбук. Като по-малка тролвах загорелите батковци в чатовете на абв :д

В известна степен предпочитам запознанствата по интернет. Харесва ми, че ситото е голямо още в началото. Не губиш време да излизаш с даден човек, да не си допаднете в какъвто и да е смисъл и да си разочарован после. Винаги имаш някаква информация за човека, ако сте се "запознали" по интернет.
Конкретно със сайтовете за запознанства нямам опит.

smile12345
01-02-2013, 19:39
2.ми като по-малка имах в импулс..;дд...до преди 2 седмици имах и във фейсбук, но си изтрих регистрацията
3.мне.
4.да и то голяма за жалост...аз мисля,че от една страна е добре, защото можеш да възобновиш контактите си и да ги поддържаш, но от друга социалните мрежи(специално фейсбук) толкова много ни ограничават...
5.честно казано сега ми харесва, имаме доста повече възможности, но за жалост поколението ни е супер тъпо(по-голямата част)..

valdesbg
01-02-2013, 19:42
Фейсбук ако се брои. Романса не знам дали ми е активен още. Толкова.
Ми... не точно. Вярвам че е възможно да имаш сериозна връзка от сайт за запознанства. Положително настроен съм.
Да, според мен играят роля, щото можеш да отсееш една камара хора още на третото съобщение. Което превърнато в традиционни срещи е поне 4. Спестява време и доста по лесно хората се опознават.
Предпочитам първо онлайн, после реална среща. Ако мога да си спестя време - бих го направил.

marilyn
01-02-2013, 19:47
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? Нямам и не съм имала.
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? -
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? -
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Много хора ги ползват, защото е лесно да се запознаеш с някой, да го 'заговориш', а доста хора имат проблем с комуникацията на живо.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? Аз съм си намирала гаджета в интернет, случвало се е, но не и в такъв сайт. Иначе предпочитам на живо. А и към момента не е казано, че хората се запознават само в мрежата... просто там май става по-лесно. Не знам. Аз обичам на живо.

bloodyF
01-02-2013, 19:57
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? -имам в няколко , не използвам
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те?-импулс, аха, сладур и пр.
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? -не
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо?-не , странни са, пълни са с перверзници и нормалните хора избират по-нормален начин за запознанство; регнала съм се от любопитство, не от необходимост
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента?-сегашното, със сигурност

.

granger
01-02-2013, 20:05
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? Имах,вече само във фейс-а,ако се брои?!
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те?мисля,че в Импулс имах, в аха,но отдавна съм ги премахнала
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? Нещо такова ми се случи с прословутия фейс и ако нещата бяха станали мааалко по-бързо,щеше да се получи,но не съжалявам
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо?Като цяло интернет влияе достатъчно много
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? Не мога да предпочета тяхното,след като веднъж съм опитала от свободата на моето.Пък и не смятам,че чаааак толкова е забравен "традиционния" начин,аз така се запознах с приятеля си- в кафе..

HollyGolightly
01-02-2013, 20:58
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? Имам

2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? В български сайто не си спомням някога да съм имала, но сега имам Facebook, ако това се брои , а преди имах myspace и youniverse
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? Ами със сегашният си приятел първо той се опита да се запознае с мен, не знам дали това се брои, тъй като беше само опит. Но освен това, не, само мога да кажа, че съм срещала интересни хора.
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Определено да, ежедневието ми е прекалено забързано, само така успявам да поддържам връзка, макар и от далече, с повечето ми приятели и роднини.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? И двете имат както своите минуси, така и своите плюсове. Да не говори, че родителите ми не са били млади преди толкова много време, много от нещата са си все още същите. Но все пак може би ще избера времето, в което живея сегам, тъй като всичко е много по-лесно

:)

Azoria
01-02-2013, 21:53
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? - Имам фейсбук и туитър в момента. Преди години имах регистрация в aha.
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? - Сегашната ми връзка. Ако не беше фейсбук всъщност никога нямаше да се запознаем.
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Да. Не знам защо, но е феномен, всички са се вманиачили в профилите си и какво има там доколкова, че се плаша понякога.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? - Не е като и в днешно време да не се запознаваш с хора по събирания, просто кръгът се разширява. Определено днешните дни ми се виждат по-привлекателни.

ninjaiscrazy
01-02-2013, 23:27
1-Имал съм в импулс и онова муцунки ли какво беше,ако и фейсбук се счита - там имам още
3-Не.
4-Не особено,простата истина според мен е че малко хора биха даже обърнали внимание на някой непознат да им дава приятелство и изведнъж да каже "ей,какво става?"
5-Запознавания по събирания-та сега е нещо като геройство да отидеш ей така случайно да се запознаеш с някого в кафе или нещо такова без 10 други да те зяпат,да си мислят,че си странен/луд и този/тази,с която се запознаваш да му/й е супер сконфузено.
Мое мнение :)

xoxi
01-03-2013, 05:31
Само за мен ли фейсбук не е сайт за запознанства?

1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства?
- Имах, да.
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те?
- В два сайта. Преди 5-6 години имах в aha, до преди 1-2 години имах в dark-date. (запознанства из метъл, рок, въобще по-хард средите)
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ?
- Сериозна връзка не съм имала, но завързах страхотни приятелства. В aha успях да попадна само на 1 свестен човек, с който дълго време бяхме много добри приятели. В dark-date се запознах с ужасно много хора. Интересното на този сайт беше, че регистрираните не бяха там с цел срещи, тъпи свалки и т.н., а просто търсеха още хора със сродни разбирания, вкус за музиката, което е много хубаво. Там се запознах с много хора от собствения ми град, които не бях виждала преди. Започнахме да излизаме в общи компании. Абе от сайт до сайт си има разлика.
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо?
- Съвременния човек е ограничил живия контакт и комуникира най-често чрез онлайн чатове, сайтове, програми... Всички сме виждали колко трудно им е вече на хората да завържат разговор очи в очи с някой, но нямат проблеми да го сръчкват по 5 пъти на ден във фейсбук. Няма нищо лошо в интернет общуването, но е жалко, че по-младите/малките го възприемат като единствен начин за общуване.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента?
- Сега също никой не ни спира да се запознаем с някой по събирания, чрез приятели и т.н.
И тяхното време и нашето време имат много минуси и много плюсове. Не искам да избирам, нито мога, ако ми се наложи. Факт е, че живеем във време на развиващата се технология и ни се налага да се спряваме и привикваме към него.

GD
01-03-2013, 05:59
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? Вече по малко имам
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? Еми във 5-6 сайта
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? Да и трая точно две години
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Много играят, защото в нета е едно реалността е съвсем друга.По хубаво от живия контакт няма а не в нета.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? Предпочитам навън да се запозная някъде на събиране където работя и т.н
от колкото пак казвам в нета.

paradosou
01-03-2013, 10:07
Имах преди в импулс и в аха регистрации, ама никога не съм ги взимала насериозно. Точно в такъв сайт не съм попадала на момче, което да ми допадне. Случвало се е и да се създаде хубава комуникация, но само толкова. Някак е много нагласена цялата история с точно тоя тип запознанства. Форумите са вече нещо друго, там хората влизат основно с цел разнообразяване/обмен на инфо/разпускане, контактите не са чак толкова оживени и няма някаква специална цел, което предполага сякаш по-непринудено развитие, ако си допаднете с някого. :)

fenkaaa
01-03-2013, 13:58
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства?
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? Имала съм в муцунки и импулс като по-малка,сега имам само фейсбук.
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? Не,не мисля че това е мястото.
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Фейсбук,от части може би да. :D
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? Предпочитам си нашето време,100 пъти по развито е всичко,но не е казано,че всеки трябва да стои пред компютъра и да търси своята половинка в интернет,не е това начина,както казах и по-нагоре.

.

YoUcANNOtiMaGiNe
01-03-2013, 14:21
1. Всички имат/са имали, който отрича значи лъже.
2. Ако говорим специално за сайт за запознанства - в 1, ааа и в още 1 ама там не влизах почти и набързо си изтрих рега. После си изтрих и рега в другия сайт, но тва е друг въпрос.
3. 1 връзка от такъв сайт - не беше кой знае колко сериозна, още повече предвид, че беше от разстояние...
4. Играят роля за хората, които искат лесни и бързи свалки, но за мен тези сайтове са пълен булшит.
5. Предпочитам времето, в което живея - но определено хората да не са такива изроди както е в момента.

N1ksun
01-03-2013, 15:01
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? Имал съм Facеbook и Twitt ама тях не ги броя за такъв тип сайтове , значи се води че съм нямал .
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? -
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? -
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? Да , играят и ще играят все повече !
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента?Предпочитам стария начин , новия не ми допада специално на мен .

.

ForzaFelipe
01-03-2013, 15:49
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те?Имам аха и уинк,ама влизам 1 път в годината...фейсбук и туитър не са точно сайтове за запознанства,така че не ги броя
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? Точно от сайт за запознанства никога.Запознавал съм се с момичета от фейсбук и по форуми,но никога от сайт за запознанства
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо?При положение че 98% от младежта си изкарва по няколко часа в интернет и в такива сайтове..явно има
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента? Кое е по добре не знам,но аз предпочитам да се запознавам на партита..

TrueStory
01-03-2013, 16:19
1.Колко от вас са имали или все още имат регистрация в сайтове за запознанства? - едва ли бройката е малка:
2.В колко сайта сте имали/имате регистрация?Кои са те? - Имала съм единствено в "аха" едно време, но от доста време нямам. Не съм целяла да намеря връзка там, просто ми беше интересно защо всичките ми приятели имаха профил
3.Намирали ли сте си сериозна връзка от там и ако да,то колко време е била ? - Да, с приятеля ми се намерихме във въпросното "аха" и сме заедно от 4.5 години
4.Според вас тези сайтове играят ли роля в живота на един съвременен човек?Защо? - Имат разбира се. Днешните млади хора общуват главно виртуално, което не е хубаво, но в такива времена живеем.
5.Какво предпочитате - времето на родителите ви,когато са се запознавали по събирания,приятели и тн ИЛИ времето,в което живеете в момента?- Абсолютно не харесвам времето, в което живеем сега....и то от всякаква гледна точка, тъй че бих предпочела времето на родителите си.

soul1199
01-04-2013, 11:25
1)Имах
2)Импулс и Аха
3)Не
4)Интересно е да си пишеш с някого,когото не познаваш,но така или иначе,ако не е от твоя град нищо няма да стане.Евентуално ако сте от един и същ може да излезете и пак не е гаранция за нещо.
5)Предпочитам преди,каквото е било.В днешно време всичко е толкова зле,че няма просто накъде повече.