PDA

View Full Version : Спешно ми трябва съвет! :(



miminka992
01-02-2013, 19:31
Така.. харесвам едно момче. С него учихме 4 години в едно училище (1-4 клас). Сега сме от различни училища. Преди около два месеца ми иска скайпа, дадох му го, но нищо повече. След това започнах всеки ден да му гледам снимките по фейсбук, буквално всеки ден. От тогава започнах да го харесвам страшно много. Не се познаваме добре, за да му пиша и да разкрия чувствата си (ако изобщо това е правилно). Вече се забравихме и дори не се поздравяваме. Да отбележа, че не си влиза често във фейсбук и скайп. Ии искам ако може да ми дадете съвет какво да правя. Как да му подскажа, че се интересувам от него. Моля ви за съвети, наистина ще са ми от полза. :)

bloodyF
01-02-2013, 19:56
пиши му и го покани на кафе;
нищо не губиш-само можеш да спечелиш от това :)
не се притеснявай, няма да те помисли за странна и всичко ще е наред
успех :-P

marilyn
01-02-2013, 19:56
След 10-15 години, когато децата попитат майките си "с тати как се харесахте", отговорът ще е "гледах му снимките във фейсбук и се влюбих!" :D

Пиши му, излезте да се видите.

bloodyF
01-02-2013, 20:13
Наде, при нас ще е -ами майка ти се напи и повръща в един бар, където работех и много си я харесах и си я взех :lol: :lol:

marilyn
01-02-2013, 20:15
Наде, при нас ще е -ами майка ти се напи и повръща в един бар, където работех и много си я харесах и си я взех :lol: :lol:

И една бивша съученичка така се запозна с един неин дългогодишен приятел... напила се много, повръщала, а той я пазел цяла нощ...

slimbo
01-02-2013, 20:44
И една бивша съученичка така се запозна с един неин дългогодишен приятел... напила се много, повръщала, а той я пазел цяла нощ...

И все пак е някак си сладко :'))))) , но историята с фб излиза от контрол ....... :/

Azoria
01-02-2013, 22:00
Завържи разговор. Може да започнеш с харесване на снимки и др. , да пуснеш някой и друг коментар, а след това му пиши, ако той не се сети. Нататък, ако се получи го покани да излезете и готово. Сигурна съм,че няма как да не ти е минало през главата, просто събери смелост и действай. :)

mr.mnml
01-02-2013, 22:57
Бе хора .. само ФБ ли има за вас ? Мобилните телефони ? Смс-ите още не са Ретро ... ! С малко закачливи смс-и всичко става :)

П.С. : Ако естествено му имаш телефония му номер :)

Korrnyy
01-03-2013, 00:19
Нали не учите вече заедн? Пиши му нещо от рода на:
-Хей, забравихме се :) Искаш ли да излезем някой ден на кафе. Ето ти моя номер.....
Или нещо подобно. :)

miminka992
01-03-2013, 13:11
Благодаря на всички за съветите. :)
Преди малко видях, че последната му дейност във фейсбук е била на 19 декемви, което значи, че от тогава не си е влизал и трудно мога да направя нещо по въпроса. :( Нямам му и телефонния номер .. Ии само забравих да кажа, че живеем в различни градове, но аз много често ходя в неговия град, тъй като баба ми и дядо ми са там. Ако го видя, дали ще е правилно да го заговоря нещо илии.. ?

tonssy
01-03-2013, 13:18
Еми да, сама каза, че сте учили заедно. Нормално е да го заговориш, тъпо е, ако се подминавате.