PDA

View Full Version : Изкуствени нокти



Outspoken
01-02-2013, 22:33
Здравейте!
Много ,много си гриза ноктите чак до кръв , и искам да си сложа изкуствени.Има такива по 2 лв които са .По тях има лепило и в кутийката ,но чух че много бързо падали.Въпроса ми е какво лепило да си купя и да стоят поне 3 часа .С тези Поксипол или Капчица мисля ,че са за битови нужди и ако пробвам с тях накрая ше стане така ,че да не мога да отлепя изкуствените нокти.Имало някакво лепило бързосъхнещо за 1 лв в супермаркети ,но не знам.Какво бихте ме посъветвали? Как да ги залепя и да е трайно?
Благодаря Ви предварително!

marin4itu
01-03-2013, 07:29
Недей да си слагаш такива нокти. Стоят ужасно, пък тази капчица ще ти досъсипе ноктите. Вариантът е ноктопластика, но не знам коя маникюристка ще се навие да я направи на изгризани нокти. По-добре събери воля и се опита да се откажеш от вредния навик да си гризеш ноктите.

BamBamBo
01-03-2013, 08:07
Аз когато си слагам от обикновените изкуствени нокти си ги лепя със секундни лепила,но не с Капчица,а тези малко по - менталивите.Падат си сами на другия ден,понякога издържат и по няколко дена.Но ноктите ти после са в лепило и се съсипват.
Спри да ги гризеш и започни да си мажеш ноктите с йод,за да пораснат бързо и да са здрави(1 месец,ще си все 1 си бъркала в лайна,с извинение,но помага).

anonymous708973
01-03-2013, 08:35
Здравейте!
Много ,много си гриза ноктите чак до кръв , и искам да си сложа изкуствени.Има такива по 2 лв които са .По тях има лепило и в кутийката ,но чух че много бързо падали.Въпроса ми е какво лепило да си купя и да стоят поне 3 часа .С тези Поксипол или Капчица мисля ,че са за битови нужди и ако пробвам с тях накрая ше стане така ,че да не мога да отлепя изкуствените нокти.Имало някакво лепило бързосъхнещо за 1 лв в супермаркети ,но не знам.Какво бихте ме посъветвали? Как да ги залепя и да е трайно?
Благодаря Ви предварително!

И какво? Цял живот ще стоиш с изкуствени нокти?

Слушай акъл от човек, дето си гриза ноктите в продължение на 7-8 години.
Няма да ти помогне нито разните му парченца тиксо, нито лютивият лак против гризане, нито лютива чушка, нито нищо. Воля трябва. Изпиляваш си ноктите до дъно и ги лакираш, мажеш си ръцете с крем, избутваш си кожичките. Когато посегнеш да гризеш, погледни си ръцете, виж колко хубаво изглеждат и си помисли дали искаш да ги съсипеш. Това ще помогне в поне половината случаи.
Ако ги изгризеш, сядаш, пак пилиш и лакираш. Мажи ги с маслото на Икаров, за да заздравяват.
Спрях да си ям ноктите постоянно преди поне 3 години. Още не мога да пусна еднакво дълги нокти на всички пръсти, защото съм унищожила всякаква издръжливост с това гризане. Но пък съм късметлийка, защото нокътната ми плочка не е деформирана. Помисли си дали искаш да си така.

Outspoken
01-03-2013, 10:56
Днес съм на купон,затова ми трябват.Без това изглеждат ужасно ,няма накъде повече.Трябват ми за тази вечер ,а не по принцип да ги нося.Гриза ги от 18 години ,така и не съм спряла досега.Въпросът ми е точно и конкретно за лепилото и нищо повече!

marilyn
01-03-2013, 13:36
Купи си някакви по-скъпи и добре изглеждащи изкуствени нокти, че има някой толкова грозни...

И спри да ги гризеш.. изглежда отвратително...