PDA

View Full Version : Искам съвет предимно от момчета



byby0202
01-02-2013, 23:43
Здравейте! Няма много да се обяснявам,дори не знам защо стигнах до тук,че да пиша,но вече съм започнала.Аз съм момиче на 18,моето момче-също.Ходихме лятото 2 месеца,бях девствена,щях да бъда още тогава с него,но се скарахме преди това да стане-общо взето ревниви сме много и двамата,после аз мислех,че сме скъсали-той обратното.Мина се време не се бяхме виждали до НГ.Иначе от един месец насам си пишехме във фб.Той не учи в моя град,аз също съм в друг град,иначе се прибираме,просто не бяхме излизали.Аз знаех,че ще се видим на НГ и реших,каквото е писано,че ще стане.Вечерта седях до него,хванахме се за ръце,целувки,танци,не бяхме пияни още :д ...Говорихме за нас,той ми каза,че още мисли за мен и не е спирал да ме харесва,и че след мен не е спал с никоя.По-късно вечерта..Отидохме в една от стаите с ясното съзнание,какво щеше да стане-той ми беше първия онази вечер.След това всичко беше нормално,пак се гушкахме,наздравици и т.н.Вечерта легнахме,спахме един до друг и беше яко,говорихме.На другия ден всичко си беше нормално,целувки и после се прибрах.Беше толкова щастлив.Днеска ме пита дали било вярно,че съм се натискала с друг оная вечер,а аз само с него бях и с моята приятелка.Казах му-май не ми повярва.После писахме си и той ми каза,че имал чувства,но той не бил за мене и че съжалява,че нещо сме правили на НГ.Не мога да го разбера,хем има чувства,хем се дърпа.После каза,че разстоянието също имало значение.Предполагам,че ще кажете,че е било за една вечер и това е,но аз го познавам,той има чувства към мен,но защо се държи по този начин?

MarkKnight
01-03-2013, 00:24
защото е женски полов орган

sweetka_96
01-03-2013, 02:00
защото не знае кво' иска, а тва' с разстоянието е просто оправдание..

Seattle
01-03-2013, 05:11
Предполагам,че ще кажете,че е било за една вечер и това е,но аз го познавам

Щом ти си го мислиш, значи и ние си го мислим, но няма ти го кажем. Хората понякога сме толкова наивни...

Градивен съвет, откажи се от тоз пич за сега. Ако ти е толкова краста пробвай пак, като му дойде малко акъл (а може би има повече от колкото ти и ние си мислим).

Azoria
01-03-2013, 05:45
И аз съм на мнение, че само се оправдава.

soul1199
01-03-2013, 09:32
Според мене той не знае,какво иска.В днешно време момчетата хич ги няма.

dimitar_ak
01-03-2013, 10:25
Дала си му това, което е искал. Сега вече не си му нужна.

soul1199
01-03-2013, 10:37
Дала си му това, което е искал. Сега вече не си му нужна.
Доста грубичко.

ManuelaK
01-03-2013, 10:45
Защото е искал да спи с теб, направил го е и вече няма какво да му предложиш.

marilyn
01-03-2013, 12:24
Ем.. получил си е това, което иска, не му трябваш вече.

Не се занимавай с него.