PDA

View Full Version : Пъпките по гърба



teenproblem9
01-03-2013, 00:20
ако може някой да каже какво е ползвал за премахване на акнето по гърба да сподели

katericArofl
01-03-2013, 06:15
biotrade pure skin сутрин и вечер :)

BamBamBo
01-03-2013, 08:10
Една приятелка си ги махна,като се маже със спирт всяка вечер,той ги изсушава.

wiiwa
01-03-2013, 09:19
Ще следя темата. На мен също ми трябва и нещо което заличава белезите

teenproblem9
01-03-2013, 12:31
а някой дя ми препоръча някакъв крем ?

koteto4
01-03-2013, 15:42
Пробвайте със Зинерит . Малко е скъпичък , но съм чувала хубави неща за него . Няколко от приятелките ми си купуваха и бяха доволни от резултатите .

MegiBoOm
01-04-2013, 10:40
Здраве

lqlq89
01-04-2013, 10:59
1 шише салицилов спирт 2% + 4-5 капсули хлорнитромицин. Ще ти загорят. Почети в googlе.
Мажи се два пъти на ден или само веднъж. Ще видиш разликата след седмица, две. Трябва постоянство.

Или козметичката ми каза нещо още по ефикасно, няколко нанасяне и пъпките изчезват. 1 опаковка бебешка пудра, 1 опаковка сяра на прах и 1 опаковка сулфатиазол. Смесват се на равни части, става пудричка и нанасяш върху пъпките. Гарантирам ти страхотни резултати. Става за акне, става за подкожни пъпки. На мен от тази рецепта акнето ми изчезна (пу-пу да не ми е уроки). Преди цикъл ми излизат подкожни, които болят ужасно, нанасям пудричката вечерта и на сутринта вече не ме болят, спряли са развитието си. После пак ги мажа още 1-2 пъти и изчезват. След като я нанесеш с тампонче, можеш да започнеш да масажираш съвсем леко лицето, без натиск, за да има приток на кръв.
Пробвай със сигурност, няма да съжаляваш! :)

pepa97
01-11-2013, 08:27
1 шише салицилов спирт 2% + 4-5 капсули хлорнитромицин. Ще ти загорят. Почети в googlе.
Мажи се два пъти на ден или само веднъж. Ще видиш разликата след седмица, две. Трябва постоянство.

Или козметичката ми каза нещо още по ефикасно, няколко нанасяне и пъпките изчезват. 1 опаковка бебешка пудра, 1 опаковка сяра на прах и 1 опаковка сулфатиазол. Смесват се на равни части, става пудричка и нанасяш върху пъпките. Гарантирам ти страхотни резултати. Става за акне, става за подкожни пъпки. На мен от тази рецепта акнето ми изчезна (пу-пу да не ми е уроки). Преди цикъл ми излизат подкожни, които болят ужасно, нанасям пудричката вечерта и на сутринта вече не ме болят, спряли са развитието си. После пак ги мажа още 1-2 пъти и изчезват. След като я нанесеш с тампонче, можеш да започнеш да масажираш съвсем леко лицето, без натиск, за да има приток на кръв.
Пробвай със сигурност, няма да съжаляваш! :)

Силициловият спирт ще ти направи кожата супер суха ,след това трябва да използва нещо хидратиращо

Deni_028
01-11-2013, 11:28
И аз имах пъпки по гърба. Мазах ги 1-2 седмици със салицилов спирт и крем "Здраве" и изчезнаха.

pepa97
01-11-2013, 17:58
И аз имах пъпки по гърба. Мазах ги 1-2 седмици със салицилов спирт и крем "Здраве" и изчезнаха.

Аха..Особено лятото е много неприятно с потник да ходиш , а аз каквато съм пъпчасала по гърба..ужас

Deni_028
01-11-2013, 18:12
Аха..Особено лятото е много неприятно с потник да ходиш , а аз каквато съм пъпчасала по гърба..ужас
Мда, много ме беше срам да ходя по потник, затова все обличах тениски, но пъпките ми се махнаха, така че препоръчвам салицилов спирт и крем "Здраве" на всеки с такъв проблем. :)

LadyDy
01-11-2013, 18:47
Акне аут сапун, ако не сте пробвали - вземете си. Според мен има ефект. :)

swetyyy16
04-18-2014, 14:14
Или козметичката ми каза нещо още по ефикасно, няколко нанасяне и пъпките изчезват. 1 опаковка бебешка пудра, 1 опаковка сяра на прах и 1 опаковка сулфатиазол. Смесват се на равни части, става пудричка и нанасяш върху пъпките. Гарантирам ти страхотни резултати. Става за акне, става за подкожни пъпки. На мен от тази рецепта акнето ми изчезна (пу-пу да не ми е уроки). Преди цикъл ми излизат подкожни, които болят ужасно, нанасям пудричката вечерта и на сутринта вече не ме болят, спряли са развитието си. После пак ги мажа още 1-2 пъти и изчезват. След като я нанесеш с тампонче, можеш да започнеш да масажираш съвсем леко лицето, без натиск, за да има приток на кръв.

Аз искам до попитам относно пудричката.. трябва ли да се отмива и ако трябва колко време трябва да стоя преди да я отмия

kalpazanka
04-19-2014, 14:17
СТАРА тема.