PDA

View Full Version : Татуировка на любимия/любимата..



sweetka_96
01-03-2013, 02:48
Бихте ли си татуирали името на вашия любим човек..Според мен това е сладко и означава, че държите на даденият човек..Нямам предвид, че без татуса означава, че не ви пука, но все пак питам.. :)

HollyGolightly
01-03-2013, 03:24
Супер глупаво ми се вижда. И не, не бих го направила. Не бих се зарадвала ако и той го направи, има хиляди начини да ми покаже колко много държи на мен, това обаче определено не е един от тях.

xXxPETYAxXx
01-03-2013, 04:53
Имаше и преди такава тема:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/526225-Бихте-ли-си-татуирали-името-на-половинката

НЕ!

granger
01-03-2013, 04:56
Според мен това е сладко и означава, че държите на даденият човек
Мога да му покажа ,че държа на него и без да си татуирам името му върху себе си. А и като го направя какво?! Също толкова лесно може да бъде покрито с друга татуировка , примерно. Струва ми се тъпо.
Да вървя като щампована

Azoria
01-03-2013, 05:51
Не бих си татуирала име. Мога да го обичам и да означава всичко за мен, но никога не знаеш какво крие бъдещето. Не бих искала някой ден да сме се разделили, аз да не мога да го гледам, а да имам татуирано името му. Просто пример, но не е невъзможно.

TheBobqk
01-03-2013, 06:44
Никога не бих си татуирала нечие име, освен тези на родителите ми. Не знаеш на следващия ден какво може да стане. За да те обезкуража ще ти кажа, че преди месеци бях видяла снимки на една лека мадама, която заедно с нейния приятел си беше татуирала датата, на която са се взели. Скоро след това се разделиха, а аз се наливах да се смея пред монитора. Има хиляди други начини да кажеш на любимия, че го обичаш и държиш на него. :)

complicated_
01-03-2013, 07:03
Попринцип харесвам татосите,даже скоро ще си правя,но чак името на някое момче.. не бих го написала.Единственото име,което мога да си татуирам е или името на майками или на детето ми един ден като имам такова :)

marin4itu
01-03-2013, 07:35
Не бих, както и не бих одобрила приятелят ми да си татуира моето име.

LadyDi
01-03-2013, 07:41
Не. Бих си татуирала много неща, свързани с него, но не и името.

Oldschool
01-03-2013, 07:42
това е просто глупаво - единствените имена биха били на децата ми, защото винаги ще ми бъдат такива.

anonymous708973
01-03-2013, 08:26
Не. Бих си татуирала много неща, свързани с него, но не и името.

Точно.

Като си правиш татуировка, подхождаш с нагласата, че това е завинаги, а не че "лесно може да бъде махната, ако нещо не ми харесва след 10 години".
И двамата имаме татуировка, свързана с другия, но не е името. Малоумно е просто. Като искам да ми стои името на него, надписвам си го на кълката му с перманентен маркер и се смея на опитите му да я изтрие.

SisiStrange
01-03-2013, 08:32
Супер глупаво ми се вижда. И не, не бих го направила. Не бих се зарадвала ако и той го направи, има хиляди начини да ми покаже колко много държи на мен, това обаче определено не е един от тях.
Съгласна с това.

Бих си татуирала само нещо, свързано пряко с мен и същността ми. Ако ще да звучи себично. Мое тяло. Мой знак.

besso
01-03-2013, 08:35
Има поверие, че ако си татуираш името на даден човек скоро след това се разделяте. Аз не бих рискувал.

bloodyF
01-03-2013, 08:36
искам скоро да си татуирам едно нещо, свързано с него
не заради него, а заради себе си
име-не
имената на децата ми единствено бих.

SisiStrange
01-03-2013, 08:39
Има поверие, че ако си татуираш името на даден човек скоро след това се разделяте. Аз не бих рискувал.
Наистина ли? Аз това не го бях чувала. о.О

LadyDi
01-03-2013, 08:49
Наистина ли? Аз това не го бях чувала. о.О

Аз съм го чувала, ама не му вярвам.
Има и поверие, че си преплиташ съдбата с този човек, че предизвикваш съдбата. Суеверия колкото искаш. Всеки сам избира в какво да вярва ;)

ManuelaK
01-03-2013, 09:46
Не бих си направила такава татуировка - все едно са ме жигосали.

Violenza
01-03-2013, 09:58
Не бих си нарисувала нищо свързано с мъж, каквото и да имам към него.

marilyn
01-03-2013, 12:39
Нито бих си направила такава татуировка, нито искам другият да си прави. Глупаво е. Освен това не искам да съм като надписана... като "тетрадка по математика на еди- си-кой, 7В клас"....

А и като скъсаме, кво?
нееееееееееееее

Зайче..
01-03-2013, 12:49
и мен повече ме кефи идеята да си татуираш нещо свързано с него/нея, вместо името..
иначе единственото име, което бих си татуирала е това на мама :)

xPafx
01-03-2013, 12:53
Ако някога си татуирам нечие мъжко име, то това ще е името на брат ми, а не на някого, с когото не се знае колко ще се задържа.

bloodfrozen
01-03-2013, 13:29
Никакви татуировки не искам по тялото си, не съм им фен. ;-)

3oPuTy
01-03-2013, 13:53
Няма по-малоумно нещо от това да си татуираш името на някое гадже ... :? Не,че бих си татуирала един ден името на съпруга си ама това е друга тема.Да не говорим и че ако ще си правя татус за даден човек (родители,деца) то в никакъв случай няма да е името му,а ще нещо по-оригинално,което при пръв поглед няма да крещи "Този татус е за еди-кой-си!"

fenkaaa
01-03-2013, 13:53
И според мен е глупаво.

YoUcANNOtiMaGiNe
01-03-2013, 14:26
Излишна работа - изгъзица.

TrueStory
01-03-2013, 16:55
Не е добра идея...хич. Никога не можеш да си сигурен какво ще стане по-нататък. По съм навита за татус, означаващ нещо и за двамата, но пак много мислене ще падне, преди го направя.Ценете си телата.

tori
01-03-2013, 17:40
Нещо свързано с него бих си направила, но името му не. Както казаха - не съм тетрадка по математика.

NomNomNom
01-03-2013, 18:05
Всяка татуировка ми напомня за някакъв период в живота ми, съответно ако е имало мъж, напомня ми и за него.
Примерно, първата освен, че символизира стремеж към духовно осъвършенстване и чистота на душата, ми напомня на онова тъй прекрасно същество, с което бях по онова време.
Втората ми напомня много много рязка промяна в живота ми. Край на училище, начало на работа, колеги, край на дълга, леко травмираща връзка - съответно на човека.
Четвъртата ми напомня, че вече не съм меката душа, дето си направи първата татуировка.
Съответно, един младеж, с когото си имаме история, много ми се радва на нея, и ми напомня за нещата с него.

Не бих си татуирала име. Бих посветила някоя моя татуировка на човек, който по някакъв начин ми е въздействал и ми е бил близък.
Семейството ми, котките/кучето ми, както и други хора, които просто минават. Макар, че ми се иска някой, на когото бих посветила такова нещо, не просто да мине, ами да остане.

DisappointedDreamer
01-03-2013, 18:16
Не бих си татуирала името на половинката си. Бих си татуирала буквата В символизираща имената на единствените мъже, които винаги ще обичам.

pisancety
01-03-2013, 19:02
Аз и приятеля ми имаме татуировки, свързани една с друга, но не и имена. Но ако скъсаме дали ще е име, дали ще е буква или като в моя случай нещо, което ни свързва, винаги ще ми напомня за него.

Kaena Smith
01-03-2013, 19:15
Не бих си татуирала име,било то на човека,когото обичам.Във всеки случай ми звучи по-добре име,отколкото лик.Но пък идеята за нещо,свързано с двамата е хубава,стига човек да харесва татуировките.С буквата също не е лоша.Една позната си беше татуирала буквата "i" на втора степен(името й,както и на приятеля й започва с "и").
Всичко зависи изцяло от човек,някои смятат,че да татуираш името на половинката си е сладко,мило и т.н.,други - не.Ако става дума за моето тяло,съм от втория вид хора.

Mary_Jane_69
01-03-2013, 22:04
много зависи от дадения човек... едва ли съвсем разкрито цялото име ... по - скоро ако се навия на нещо подобно би било само буква или името, но направено по по - тайнствен и неразгадаем начин :) а и нека приемем, че поне засега, това остава за цял живот...

teenems
01-03-2013, 22:06
Не.Като цяло имена по тялото си нямам намерение да татуирам,да не съм дневник?По-скоро буква,която има значение за мен,макар пак да ми се вижда тъпо щото пък и буквар не съм ;Д.

notlike
01-03-2013, 22:12
Предпочитам да си татуирам футболен отбор пред име на жена. Може един ден да си татуирам имената на децата си, защото каквото и да стане с тях, те завинаги ще си останат мои деца, без значение какво се случи.

Infinity
01-03-2013, 23:02
Аз пък вече си имам такава татуировка,която обожавам ! Написах си името на първото ми гадже,съществото към което съм изпитвала ней-невероятните чувства на тоя свят , няма такива просто.. Обожавах го и просто реших че го искам.
Написах си името му на арабски по доста интересен е неразгадаем на пръв поглед начин, сама , просто взех пари и чаках цял ден, за да се освободи татуиста,който исках да ми я направи. И грам, ама грам не съжелявам затова. Обичта,която съм изпитвала към това момче е най-истинското нещо,което ми се е случвало и исках да ми остане един вечен спомен от тази любов, колкото и наивно или детско да ви прозвучи. Не сме заедно с човека от половин година,но продължавам да си обожавам татуса, никой не ме е карал да си го правя , нито пък съм го направила, за да търся признателността му.
С желание си я направих, с желание и си я гледам сега. Сегашният ми приятел няма нищо против това,че съм обичала и преди него, не го смятам за ненормално. Първата любов оказа доста силни влияние при мен и реших,че си заслужава.На най-интимното място е :Д

sweetka_96
01-04-2013, 00:00
Аз пък вече си имам такава татуировка,която обожавам ! Написах си името на първото ми гадже,съществото към което съм изпитвала ней-невероятните чувства на тоя свят , няма такива просто.. Обожавах го и просто реших че го искам.
Написах си името му на арабски по доста интересен е неразгадаем на пръв поглед начин, сама , просто взех пари и чаках цял ден, за да се освободи татуиста,който исках да ми я направи. И грам, ама грам не съжелявам затова. Обичта,която съм изпитвала към това момче е най-истинското нещо,което ми се е случвало и исках да ми остане един вечен спомен от тази любов, колкото и наивно или детско да ви прозвучи. Не сме заедно с човека от половин година,но продължавам да си обожавам татуса, никой не ме е карал да си го правя , нито пък съм го направила, за да търся признателността му.
С желание си я направих, с желание и си я гледам сега. Сегашният ми приятел няма нищо против това,че съм обичала и преди него, не го смятам за ненормално. Първата любов оказа доста силни влияние при мен и реших,че си заслужава.На най-интимното място е :Д

Ето за това говоря !! :)

LadyDi
01-04-2013, 09:53
Аз пък вече си имам такава татуировка,която обожавам ! Написах си името на първото ми гадже,съществото към което съм изпитвала ней-невероятните чувства на тоя свят , няма такива просто.. Обожавах го и просто реших че го искам.
Написах си името му на арабски по доста интересен е неразгадаем на пръв поглед начин, сама , просто взех пари и чаках цял ден, за да се освободи татуиста,който исках да ми я направи. И грам, ама грам не съжелявам затова. Обичта,която съм изпитвала към това момче е най-истинското нещо,което ми се е случвало и исках да ми остане един вечен спомен от тази любов, колкото и наивно или детско да ви прозвучи. Не сме заедно с човека от половин година,но продължавам да си обожавам татуса, никой не ме е карал да си го правя , нито пък съм го направила, за да търся признателността му.
С желание си я направих, с желание и си я гледам сега. Сегашният ми приятел няма нищо против това,че съм обичала и преди него, не го смятам за ненормално. Първата любов оказа доста силни влияние при мен и реших,че си заслужава.На най-интимното място е :Д
Аз пък бих се чувствала тъпо, ако гаджето ми си е татуирало на оная работа името на друга жена. Нямам против, че е обичал преди мен, но тази глава от живота му трябва да е затворена, когато се е хванал с мен. А ако трябва да чета заглавието всеки път, когато реша да... сещате се... ами, тъпо е.

DisappointedDreamer
01-04-2013, 16:23
^Не е приятно. И това не е единствената причина. Бих се разочаровала от мъж, който си е таутирал името на приятелката си.

п.п. Ирти, не се натъжавай <3
п.п.2 В-то е буквата на брат ми и баща ми, уточнявам <3

purplegrass
01-04-2013, 19:00
Няма по-малоумно нещо от това да си татуираш името на някое гадже ... :? Не,че бих си татуирала един ден името на съпруга си ама това е друга тема.Да не говорим и че ако ще си правя татус за даден човек (родители,деца) то в никакъв случай няма да е името му,а ще нещо по-оригинално,което при пръв поглед няма да крещи "Този татус е за еди-кой-си!"
Съгласна съм.Много е тъпо да си татуираш име..

anonymous708973
01-04-2013, 21:54
Аз пък вече си имам такава татуировка,която обожавам ! Написах си името на първото ми гадже,съществото към което съм изпитвала ней-невероятните чувства на тоя свят , няма такива просто.. Обожавах го и просто реших че го искам.
Написах си името му на арабски по доста интересен е неразгадаем на пръв поглед начин, сама , просто взех пари и чаках цял ден, за да се освободи татуиста,който исках да ми я направи. И грам, ама грам не съжелявам затова. Обичта,която съм изпитвала към това момче е най-истинското нещо,което ми се е случвало и исках да ми остане един вечен спомен от тази любов, колкото и наивно или детско да ви прозвучи. Не сме заедно с човека от половин година,но продължавам да си обожавам татуса, никой не ме е карал да си го правя , нито пък съм го направила, за да търся признателността му.
С желание си я направих, с желание и си я гледам сега. Сегашният ми приятел няма нищо против това,че съм обичала и преди него, не го смятам за ненормално. Първата любов оказа доста силни влияние при мен и реших,че си заслужава.На най-интимното място е :Д

Да си татуираш името на гадже на арабски - окей, преживява се.
Приятелят ти да е окей - странно и малко възможно.
Да имаш име на бивше гадже на котето - граничещо с абсурд.
Сегашният ти приятел да знае какво ти значи татуировката - е, нямам думи.

NambyPamby
01-04-2013, 22:25
Не ме кефи като идея. Нито за мен, нито за него. Прилича ми баш на жигосване. Нито аз, нито той сме куфари/тефтери/каквито и да били предмети, че да си лепваме такива абсурдни етикети.

Ако някога през живота си си направя татуировка, ще е свързано с мен, с някакъв етап от живота ми, с нещо, с което се гордея, че съм преодоляла/постигнала. Единственият мъж, който бих отбелязала на татуировка, би бил баща ми, защото е невероятен човек. Но пак няма да е нещо, биещо на очи, а по-скоро нещо, чийто смисъл само аз ще разбирам, няма да е нещо достъпно.

chushkopek
01-04-2013, 23:57
Не ме кефи идеята да направя вечен символ на нещо което може и да не е вечно.

Infinity
01-05-2013, 14:41
Аз съм си избрала той да знае.Да,преспокойно мога да каже,че пише всичко,което ми хрумне,но не съжалявам затова,дори напротив.Може би наистина звучи нанормално,знам ли , за мен е ок. :Д В крайна сметка това е най-важното. :)

Sirius
01-05-2013, 22:10
Не е сладко а е глупаво и детинско. Бих го направил единствено като се оженя, което за да стане начи наистина трябва много да са ми влезнали в главата. Тогава не само името ами и егеното и и портрета и ше си татуирам. :D

Greater
01-06-2013, 16:03
Зависи ,ако мислиш че той ще е човекът до теб, до края на живота ти да, но ако не смяташ ,че е така ..след 2-3-5 години ще съжаляваш ;D

Azoria
01-06-2013, 22:04
Зависи ,ако мислиш че той ще е човекът до теб, до края на живота ти да, но ако не смяташ ,че е така ..след 2-3-5 години ще съжаляваш ;D

Никой не би си татуирал името на човек, за когото не смята, че ще остане част от живота му (освен,ако не е изключително тъп), въпроса е,че сега мислиш едно и си убеден в него, а след 2-3-5 години - съвсем друга песен.