PDA

View Full Version : Тъй като ми е скучно



fUcKsMiLe
01-03-2013, 06:10
и нямам какво да правя по това време на деня ще ви питам рандъм неща.
Първите 2 не са рандъм де, на тях бих искала по-сериозни отговори :D

[1.]
Какъв ви е телефона?
Кога и за колко пари го взехте?
Харесвате ли го?
Струва ли си?
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо?
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали?
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате?

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени?

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо?
А какво бихте искали да опитате? Защо?
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо?

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице)
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени?
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо?

Oldschool
01-03-2013, 06:20
Понеже и на мен ми е скучно ще отговоря сериозно

[1.]
Какъв ви е телефона? iPhone 4s 64GB
Кога и за колко пари го взехте? преди някакви месеци, а парите бяха тогавашната му ритейл цена
Харесвате ли го? всъщност да
Струва ли си? писна ми от андроиди и техните проблеми, затова се насочих към по-затворената, но user friendly iOs
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? - засега не искам друг, този си върши перфектно работата
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? всичките са били добри за времето си и са си вършели работата чудесно, но най-стабилния ми беше една нокия 5140 и N-gage QD-то
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? ми, не се сещам за такъв

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени?

какво е разумна цена и какво е хубав лаптоп - много е неясен въпроса :)

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? обичам да опитвам непрекъснато нови неща, но от чуждата кухня - марокански кус кус
А какво бихте искали да опитате? Защо? не се сещам вече какво не съм опитвал, но искам да пробвам
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? еми има и някакви гадни неща, ама не харесвам кьополу например

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице)
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени?
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо?

мех, не ми се мисли тук.. май няма стереотип и всеки може да ми хареса или да не ми хареса, комплексно е

fUcKsMiLe
01-03-2013, 06:40
За таблета за има повечко памет и да не е на особено висока цена. Нещо, което става за сърфиране в интернет, чат и да гледам клипчета или филмчета примерно? Не съм особено запозната с таблетите. :/
А за лаптопа имам предвид примерно да е бърз, да не забива, да има повече памет, да е здрав(имам навика да изпускам неща >.<), да е удобен за носене, да е по-нов модел, но да не е много скъп.

Просто искам предложения за това, което вие смятате за хубаво и си струват парите.

Oldschool
01-03-2013, 07:06
не мога да дам мнение, не съм достатъчно запознат

fUcKsMiLe
01-03-2013, 07:08
Няма проблеми :)

NaOH
01-03-2013, 07:20
[1.]
Какъв ви е телефона? Xiaomi Mi-One (http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_1s-4929.php)
Кога и за колко пари го взехте? $300
Харесвате ли го? Определено да.
Струва ли си? Определено да.
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? Meizu MX 4-core - 4 инча топ параметри за малко по-ниска цена от топ марките. [b]Xiaomi M2 - подобрена версия на моя.
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? Сегашния, нали това е идеята в купуването на нов.
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? Ако ми подарят iPhone 5, с удоволствие ще си го ползвам, iOS е изключително удобна и красива операционна система.

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени? 7 или 10 инча таблет? На Ainol продуктите са без пари и са железни и имат голяма поддръжка. А за лаптоп - някой с 3та генерация i3 или i5 без външно видео е идеален за ежедневна работа.

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? Ако пицата, макароните и спагетите се броят - да, иначе не.
А какво бихте искали да опитате? Защо? Ба ли го, нищо особено.
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? Кур за традиционните български "деликатеси" като кървавица, пача, свински уши/копита/етц, кур за дробчетата и кренвиршите и пастета.

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) Добричка с красива усмивка, всичко друго са екстри.
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? Всичко около нормалните граници е добре. Прекалено слабите са отблъскващи.
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? Зависи от ситуацията - рокля и обувки за официални ситуации е препоръчително, а по принцип всякакво облекло ми харесва, стига да е съчетано с вкус.

DaNGeRousLy
01-03-2013, 07:40
Понеже ми е скучно ще ти отговоря на въпросите ..

[1.]
Какъв ви е телефона? - SE Xperia X10
Кога и за колко пари го взехте? - преди повече от година за около 400лв.
Харесвате ли го? - Да, но мисля да го сменям за нещо по-бързо.
Струва ли си? - Ами, да.
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? - Нещо от сорта на Samsung Galaxy S2 или 3 . Повече рам, по-бърз процесор, по-добра камера и по-висока версия на Андроида - всичко, което липсва в сегашния ми телефон.
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? - Siemens A52
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? - Samsung Galaxy S3

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени? - Не им разбирам. :cool:

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? - Много обичам китайска кухня, но нямам любими ястия.
А какво бихте искали да опитате? Защо? - Някой мноооого скъп швейцарски шоколад.. Защото обичам шоколад!
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? - Всичко, което е направено от гъби или моркови .. Също много мразя морски неща ( риба, раци, скариди и т.н. )

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) - По характер трябва да е забавна, с чувство за хумор. Купонджийка, а не някоя сдухана. Задължително да имаме сходни предпочитания за музика, а не да е някоя чалгарка, която постоянно слуша някакви гадни кючеци или пък метълски работи. Трябва да имаме общи теми за разговор, а не да няма какво да си кажем. Да не е от 'кифлите', които не могат да се покажат без грим. И естествено не трябва да е някоя (хрумват ми много описания, но по-добре да оставя празно), която се забива с други, когато не сме заедно и т.н.
Външността .. Не е от кой знае какво значение, но най-много си падам по брюнетки (за предпочитане червенокоски) със светли очи и хубаво тяло (ест) ..
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? - Нормални.
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? - Тясно, за да се очертава тялото и да има какво да заглеждам.

:lol:

ilovedeath
01-03-2013, 08:39
[1.]
Какъв ви е телефона? Nokia Asha 302
Кога и за колко пари го взехте? 190, ама с абонамент.
Харесвате ли го? Да.
Струва ли си? Ми не знам, за мен си струва.
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? HTC, защото според мен това е най-добрата марка телефон.
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? Преди бях с HTC Magic, по-добър е според мен, но го преебах.
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? HTC, вече казах.

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени? Samsung Galaxy Note 10.1

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? Не.
А какво бихте искали да опитате? Защо? Суши.
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? Мразя боб, риба и гъби.

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) Характер - да има чувство за хумор, да е мил, да ме изслушва, да знае какво иска. Тяло - не харесвам кльощави, не ме интересува дали има плочки, и да не е някой дебелак. Лице - хубави очи и хубава усмивка задължително, останалото е каприз.
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? - Нормални.
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? На всеки му отива различен стил на обличане.

fUcKsMiLe
01-03-2013, 12:24
Не очаквах толкова постове :D
Радващи са отговорите.

teodorakehaiova
01-03-2013, 17:13
[1.]
Какъв ви е телефона? - Iphone 4s 16gb
Кога и за колко пари го взехте? - 2012г , 1200 лв
Харесвате ли го?- Много .
Струва ли си?- Да .
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? ...
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? - Сегашния ми , разбира се .
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате?..

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени?....

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? - Сууууушииииииии !!
А какво бихте искали да опитате? Защо? - Такос .. гледам много филми .
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? - Ям всичко .

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) - Всеки си е индивидуален - във всеки мога да харесам нещо .
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? - С добре поддържано тяло .
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? - Не знам , всеки решава сам за себе си .

Pikachu
01-03-2013, 17:30
[1.]
Какъв ви е телефона? Samsung Chat 335! 8-)
Кога и за колко пари го взехте? В края на миналата учебна година за 190 кинта, ама вече е по-евтин.
Харесвате ли го? Пълна тухла е, ама е точно квото исках и се радвам, че е тъп.
Струва ли си? Зависи дали тва искаш, за мен си струваше.
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? Някой от по-старите модели Блекберита може би, щото са подобни, но качествени. 8-)
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? Всичките са мнол яки cheep-ass телефончета.
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? Ми, не ги знам в момента кви са моделите.

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени? Не Епъл, само това мога да кажа. 8-)

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? Нямам, твърде много неща обичам да ям. 8-)
А какво бихте искали да опитате? Защо? Истинско суши, щото опитах сушито на една от моя випуск и доста ми хареса, но не знам дали е било много леджит.
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? Няма да се сетя, почти всичко обичам да ям.

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) Не се занимавам с такива работи. 8-)
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? За мъжете външният вид не е баш важен, а пълничките момичета могат да са мноу яки. Кефят ме момичета с къси крайници. :D
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? Скромно. Щото не трябва да се контят, щото са мъже.

8-) 8-) 8-)

anonymous908491
01-03-2013, 18:21
Не очаквах толкова постове :D
Радващи са отговорите.

Скуката е заразителна, но аз съм ваксиниран, имам си пишка, с която да си играя в такива моменти.

elito0o0o0
01-03-2013, 18:30
[1.]
Какъв ви е телефона? Nokia c6, малко преди тва бях с galaxy s3, но му беше счупен екрана и го продадох dafuq
Кога и за колко пари го взехте? За 800 лева някъде, преди година и половина може би ;d
Харесвате ли го? само клавиатурата
Струва ли си? Не :D
Ако не този, кой бихте искали да имате? Защо? Не знам, не съм по телефоните.. стига ми да говоря по него и когато ми е скучно да влизам тук-там
Кой телефон смятате за най-добър от тези, които сте имали? galaxy-то, ама е много голям и все едно държа поднос до ухото си :D
А кой от тези, които не сте, но искате да го притежавате? Мразя да си купувам нови телефони

[2.]
Предложения за хубави таблет или лаптоп на разумни цени? Лаптоп - HP, таблет - за кво ти е? не си струва въобще..

[3.]
Имате ли любимо ястие от чужда кухня? Защо? Китайско <333 сякво <33 Щото е вкусно <3
А какво бихте искали да опитате? Защо? Суши, щото не съм опитвала, лол ;d
Кое ястие не харесвате/мразите най-много? Защо? Пръжки с лук :lol: Не е нужно да казвам защо, то си се знае

[4.]
Идеалния ви тип момче/момиче? Описание(характер + тяло/лице) Характера да не е като моя, че тогава вече се избихме.. Иначе нямам особени критерии. Да не е слаб, да има черна коса и зелени очи. А, да и хубави устни да има и косата му да е нормално дълга като за момче. <3
По какъв тип момчета/момичета си падате - слаби, нормални или закръглени? Нормални
Любим тип облекло за срещуположния пол? Защо? Дънки + риза или някаква яка тениска и суичър + кецове.

fUcKsMiLe
01-04-2013, 14:09
Скуката е заразителна, но аз съм ваксиниран, имам си пишка, с която да си играя в такива моменти.

Радвам се за теб! :D