PDA

View Full Version : Мъж водолей - как да го привлека???



mim4ety_sara
01-03-2013, 08:37
Здравейте. Имах/имам не знам и аз в момента връзка с едно момче, да подчертая зодия водолей е ( вярвам в зодиите) от около 1/2 месеца , харесвам го,но се скарахме на НГ жестоко,доста е дълго за обяснение,но той си мисли,че е прав ,аз също.. Нищо де аз отстъпих ,извинявах му се цял ден,смси, звъня му, той не ми отговаря.. Накрая си писахме и ме обвини за всичко,уж ме харесваше и му личеше, а накрая ми казва ,че чувствата му не идвали за 1месец....... Проблемът целия беше,че на нг бяха пияни искаха да ни закарат с моята приятелка до вилата,но ние не искахме да се качим,а искахме да ходим пеша, и за това приятелят му тръгна да ме удря,защото можело някой да ни изнасили в селото :Д. Другият скандал беше сутринта като си тръгнахме пеша с моята приятелка,защото ги чакахме 2 часа,а те ни бяха казали 15 мин и тръгваме.. и всеки нормален човек би се ядосал, е закараха ни и накрая аз даже не му казах чао на приятеля ми,защото в колата каза на приятеля си,че може да излязат,а на мен ми каза,че си имал работа :Д.. абсолютен филм,аз съм бясна от 3 дена...... Иначе моят човек не ме и защити пред приятелите си (което се очакваше),а ме обвини,че съм си го заслужила. Простих им,но той пак ме изкарва виновна и не знам как да се оправим... Дайте идеи ,казва ми,че съм го изложила,че приятелите му казвали как можел да ме търпи и всякакви подобни глупости,но отностно случката ,на който и да я разкажа,всеки казва ,че аз съм права.... Страшен инат е аз също.. Но не знам как отново да го спечеля .... Някой да знае нещо за водолейте, как се постъпва към такива мъже..

paradosou
01-03-2013, 09:06
Бясна си от 3 дена, обаче продължаваш да се навърташ около него и търсиш контакт. Мхм.
Престани да се държиш като мекотело, не го следвай по петите след всяко сдърпване, не се съгласявай на безумни компромиси само за да си продължите отношенията. Принципно компромисите са си нужни, обаче трябва да е двустранно всичко, не всеки да дърпа към себе си и накрая да се стига до някакви временни решения. Така като чета грам не си струва да се занимаваш. Наистина.

приятелят му тръгна да ме удря,защото можело някой да ни изнасили в селото :Д

това пък даже не знам как да го коментирам, няма такова малоумие.

Ivaaaaa
01-03-2013, 09:08
Хаха аз си падам по водолеи и твоя като прочетох няма нищо общо с тези, които аз познавам. Според мен най-добре го зарежи. Той е ... айде няма да го обиждам, но ти сама се досети :)

granger
01-03-2013, 09:11
Няма общо със зодиите,това че е боклук. Сори ,ама приятеля му да тръгне да те удря, той нафиркан да иска да ви вози, да се държи после кат' женски полов орган, айде не ,мерси. Аман от лигльовци.

Oldschool
01-03-2013, 09:24
селяни... всичките

JoLLiE92
01-03-2013, 09:36
Няма общо със зодиите,това че е боклук. Сори ,ама приятеля му да тръгне да те удря, той нафиркан да иска да ви вози, да се държи после кат' женски полов орган, айде не ,мерси. Аман от лигльовци.
Indeed.

КАК Ш'ТА УДРЯ БЕ?! КАК ЩЕ СЕ КАЧВАШ В КОЛИ НА ПИЯНИ? КАК ЩЕ СЕ ДЪРЖИ ТАКА ПРЕД ПРИЯТЕЛИТЕ СИ?

Niakoitam
01-03-2013, 09:55
Абе я го зарежи тоя злетак и не му тичай по-гъза да му правиш кеф.Толкова и му пука за теб щом позволява на приятеля си да те удря.Или просто приятеля му е някакъв тъп селяндур, а той го е страх от него.Иначе не е само до зодията,а и до възпитание.Иначе и брат ми и баща ми са Водолей. Е, малко като че ли обичат да командват и да си налагат волята понякога.Но пък например брат ми има достатъчно акъл като е пил да не кара.Винаги,когато ще кара е на сокчета.

soul1199
01-03-2013, 10:29
Това момче не си заслужава.При мене всяко момче с което съм ходила е бил водолей-те са много големи инати.Смятам,че приятеля ти не е постъпил правилно,а и ти няма за какво да му се извиняваш.

LadyDi
01-03-2013, 10:35
Само аз ли не схванах драмата?

xXxPETYAxXx
01-03-2013, 10:51
Само аз ли не схванах драмата?

Аз пък не виждам и логиката да се опитваш да привлечеш подобен индивид...
Мазохизъм, недостатъчно(лиспа на) самоуважение, ниско самочувствие, ниски(липса на) критерии?!?!?!

Яяяя не се излагайте вече! Не го търси тоя мухльо повече.

marilyn
01-03-2013, 12:03
Водолеите не стават. Тоя още по-малко.

Ivaaaaa
01-03-2013, 12:12
Водолеите не стават. Тоя още по-малко.

:lol: не стават...ама друг път

marilyn
01-03-2013, 12:14
:lol: не стават...ама друг път

Ненененененененеееееееее. Някое момче като ми каже, че е водолей и вече е тотално отписан. Аз съм козирог, не мога да общувам с такива нелогични, разсеяни, обидчиви и глезени същества.

mim4ety_sara
01-03-2013, 12:16
Ненененененененеееееееее. Някое момче като ми каже, че е водолей и вече е тотално отписан. Аз съм козирог, не мога да общувам с такива нелогични, разсеяни, обидчиви и глезени същества.

Аз също съм козирог :Д На моменти ,но доста трудно се разбира,че ме иска. Но след тази случка.. айде да си обича приятелите,но това си беше крайно.. И да му е толкова голямо егото, просто нямам думи .. Бил крайно разочарован,надали щяло да му мине :Д Не знаммм..

marilyn
01-03-2013, 12:17
Аз също съм козирог :Д На моменти ,но доста трудно се разбира,че ме иска. Но след тази случка.. айде да си обича приятелите,но това си беше крайно.. И да му е толкова голямо егото, просто нямам думи .. Бил крайно разочарован,надали щяло да му мине :Д Не знаммм..

Мацка, къв козирог си щом търпиш такова отношение, не знам....

къде ти е самоуважението....

Ivaaaaa
01-03-2013, 12:22
Ненененененененеееееееее. Някое момче като ми каже, че е водолей и вече е тотално отписан. Аз съм козирог, не мога да общувам с такива нелогични, разсеяни, обидчиви и глезени същества.

Хаха то и майка ми е козирог, а баща ми водолей и се разделиха, може да няма съвместимост между тях. Аз обаче съм везни и много харесвам водолеи 8-)

LadyDi
01-03-2013, 12:23
Моят мъж е водолей. И си е прекрасен... понякога.

Oldschool
01-03-2013, 12:24
вие сте изветряли съвсем ;)

marilyn
01-03-2013, 12:27
Хаха то и майка ми е козирог, а баща ми водолей и се разделиха, може да няма съвместимост между тях. Аз обаче съм везни и много харесвам водолеи 8-)

На един бивш техните бяха майка козирог и баща водолей и те се разведоха. :D Е, сигурно някъде по света има някви щастливи двойки козирог-водолей, ама на мен с водолеите не ми се получава.. пробвала съм.. неееееееееее.
Друго си е козирог или овен.

Tbmk
01-03-2013, 20:01
Привлечи го с менците,като е водолей...Много ви се чудя как може да вярвате на тези измислени глупости за зодиите...

nymphadora
01-03-2013, 20:21
Друго си е козирог или овен.

Нищо лично,но един овен никога не би се задоволил с козирог.Прекaлено сте скучни :D

SuNsEt
01-03-2013, 20:29
Ако искаш да се чувстваш като боклук през цялото време,тогава се опитвай да го привличаш както си искаш и му позволявай да те унижава.
В противен случай се махни колкото се можеш по-бързо от него.
Такива хора не заслужават момичета,които да мислят за тях и да страдат по тях.Заслужават яко бой и да пикаят кръв направо от простотията и байганьовщината си.Много мразя такива нещастници, честно...извинявай за изразите,но това не са нормални постъпки. Осъзнай се докато е време и бъди с човек,който ще те заслужава и ще вижда какво правиш за него.

Колкото до самата зодия :
Мъжете водолеи са женкари. Не всички, има свестни,но са рядкост. Те са много труден характер и са трудни за разбиране.Най-важното нещо за тях е да им е интересно и да им се ходи по гъза.Ако изгубят интерес,просто няма как да се върнат насила.Като цяло са големи фантазьори и най-голямата грешка(която правят И ДВАТА пола) е ,че не се влюбват (харесват) човека ,който стои срещу тях,а образа,който сами си създават.Като приятели и в компания са супер пичове, точни хора са,но стане ли дума за любов... просто не си съсипвай нервите,освен ако въпросният мъж водолей не е от изключенията.
Казвам го от личен опит,защото съм водолей(женски пол ) и съм запозната с характеристиката като цяло.Била съм с мъж водолей и това е единствения човек през целия ми живот,който успяваше да ме изкара извън равновесие за няколко секунди.Просто не мога да ти опиша какво ми е било докато съм с него ;д Имала съм и други случки с водолеи.... но всичко е приключвало супер кофти в любовен план.Като цяло водолеите търсят неща,които не съществуват,сами си градят образи,малко са като Дон Кихот ,нооо...понякога това им е чарът .

Ivaaaaa
01-03-2013, 20:37
Мъжете водолеи са женкари. Не всички, има свестни,но са рядкост. Те са много труден характер и са трудни за разбиране.Най-важното нещо за тях е да им е интересно и да им се ходи по гъза.Ако изгубят интерес,просто няма как да се върнат насила.Като цяло са големи фантазьори и най-голямата грешка(която правят И ДВАТА пола) е ,че не се влюбват (харесват) човека ,който стои срещу тях,а образа,който сами си създават.Като приятели и в компания са супер пичове, точни хора са,но стане ли дума за любов... просто не си съсипвай нервите,освен ако въпросният мъж водолей не е от изключенията.
Казвам го от личен опит,защото съм водолей(женски пол ) и съм запозната с характеристиката като цяло.Била съм с мъж водолей и това е единствения човек през целия ми живот,който успяваше да ме изкара извън равновесие за няколко секунди.Просто не мога да ти опиша какво ми е било докато съм с него ;д Имала съм и други случки с водолеи.... но всичко е приключвало супер кофти в любовен план.Като цяло водолеите търсят неща,които не съществуват,сами си градят образи,малко са като Дон Кихот ,нооо...понякога това им е чарът .

много вярно

Rebirthing
01-03-2013, 23:46
Я стига плюхте по водолейте бе ;д и те са хора.
Колкото до темата - не ти трябва такъв човек, не ми звучи като адекватен тип и повярвай ми, едва ли е от зодията.

MarkKnight
01-04-2013, 00:35
бахти аз съм водолей и нищо общо няма този със самата зодия...някакъв изверг е,като цяло Февруарските са големи келемета

amaz1nG
01-04-2013, 10:20
Водолеите не стават. Тоя още по-малко.

Водолей е най-готината зодия.Това, че не ги разбираш или попадаш на единици , които не струват е друг проблем ;3

marilyn
01-04-2013, 10:25
Водолей е най-готината зодия.Това, че не ги разбираш или попадаш на единици , които не струват е друг проблем ;3

Имам приятели водолеи. Разбираме се, помагаме си и така. Но за гадже.. няма как да стане просто (ако си приличат на зодията).

SuNsEt
01-04-2013, 10:36
Имам приятели водолеи. Разбираме се, помагаме си и така. Но за гадже.. няма как да стане просто (ако си приличат на зодията).

И аз съм водолей и си има доста истина в това,което тя казва. Не става дума ,че водолеите тотално не са хора или абсолютно не стават за връзка ,че са ужасни хора и тн. Напротив,аз също много си обичам зодията и за мен тя е най-хубава,но и знам къде са ни слабостите.Тръгнеш ли с мъж водолей, приготви се да си възможно най-интересния човек и със здрави нерви.Тръгнеш ли с жена водолей,усети ли те,че си по-слаб характер от нея и на по-ниско интелектуално ниво... следват един ред неща. :D Има моменти,когато момчетата водолеи възмъжават и се създава впечатлението,че са супер верни и не търсят разнообразие.Чиста заблуда на противника,просто на него му се играе ролята на 'верен мъж' до един момент и толкоз. Най-важното нещо за водолеите като зодия е свободата.Тя им е начин на мислене,цел и философия.Отначало изглежда много просто и приятно,обаче навлезеш ли в дълбините ,тогава осъзнаваш ,какво разбират те под 'свобода' .

MarkKnight
01-04-2013, 18:25
Колкото е по-свободен един водолей,толкова е по-верен :))


а и още нещо...ако тръгнеш да се правиш на сърдита,нас грам не ни трогва това

marilyn
01-04-2013, 18:37
Ама вие ме изкарахте, че едва ли не водолеите с камъни да ги убием... не съм имала това в предвид. Хора- всякакви, някои не си приличат на зодията, а на асцендента примерно и тн.

Водолеите мъже, които съм срещнала са капризни, лигави, свикнали са да са център на ненужно внимание, разсеяни, нецелеустремени, глезени, обидчиви, постоянно забравящи нещо. Аз лично с такъв човек връзка не мога да имам. Падам си по друг тип хора. :) Не виждам смисъл да се коментира повече моето мнение, ако можете, помогнете на авторката като сте фенове на водолейчетата. И @сънсет, едно е мъж водолей, друго е жена водолей... :)

DisappointedDreamer
01-04-2013, 18:40
^козирог такъв! (h) 8-)

marilyn
01-04-2013, 18:41
^козирог такъв! (h) 8-)

:-) теленце, любимо

SuNsEt
01-04-2013, 19:07
И @сънсет, едно е мъж водолей, друго е жена водолей... :)
Абсолютно! :)

Аз лично предпочитам мъжете телец... :D

Иначе на авторката и казахме да се откаже от въпросния мачо. С такова унижение до никъде няма да стигне.

mim4ety_sara
01-04-2013, 19:13
Ами явно и дори да спра да го търся (защото попринцип винаги като съм спирала и започват те да ме търсят,защото човек харесва това,което му бяга) той няма да ме потърси,просто защото не е такъв.........

MarkKnight
01-04-2013, 19:20
Ами явно и дори да спра да го търся (защото попринцип винаги като съм спирала и започват те да ме търсят,защото човек харесва това,което му бяга) той няма да ме потърси,просто защото не е такъв.........

изобщо няма да те потърси,когато си навие на пърста,че е той прав :D

granger
01-04-2013, 19:21
С мъжки такива не се познавам,но баба ми е Водолей, няколко приятелки също и няма такива същества. Тооооолкова да закъсняват , да са отнесени от вихъра, все не са наясно с нещо.
А,мерси :lol:

notlike
01-04-2013, 19:39
Стига с тези зодии бе, егати чудото. Водолеите били това, отписвали ги тези, тези и тези. Аз какво да направя, че съм се родил на тази дата? Ще отсвириш човек само задето майка му го е родила на дадена дата? Това е комплекс, нищо друго! Не съм голям фен на зодиите, чета ги за удоволствие, но не вярвам на 100%, защото няма как да съм еднакъв със стотици милиони души и нямам и намерението да бъда. Но ако искате нещо от зодия водолей, ще ви кажа поне нещо от мен за мъжете водолеи:
-ние не се трогваме от нацупени физиономии
-ние защитаваме справедливостта, не защитаваме приятели, които са се осрали
-ние сме по-умни от останалите
-ние знаем, че сме по-умни от останалите
-ние искаме да сме център на вниманието, защото го заслужаваме.
-разпилени
-живеещи в епохата на Водолея
-винаги една идея пред останалите

Cheers!

marilyn
01-04-2013, 19:42
Ами явно и дори да спра да го търся (защото попринцип винаги като съм спирала и започват те да ме търсят,защото човек харесва това,което му бяга) той няма да ме потърси,просто защото не е такъв.........

Спри да го търсиш, не за да започне да те търси, а да се отървеш от него!!

JoLLiE92
01-04-2013, 19:44
Спри да го търсиш, не за да започне да те търси, а да се отървеш от него!!
ей това е. ;)

LadyDi
01-04-2013, 19:49
Тооооолкова да закъсняват , да са отнесени от вихъра, все не са наясно с нещо.
А,мерси :lol:
Вярно е. Живея с един Водолей и не можем да се разберем относно възприятията ни за време. Аз като кажа "тръгвам" значи вече съм на път. Той като каже "тръгвам", трябва да се разбира: "довършвам две-три неща в офиса, после ще мина и през цеха ей тей щот нямам кво да правя... чакай ме след около час".
Което, разбирай, си е кофти, когато си с тежък сак на автогарата при минусова температура.
Или "Мило, изгоряха крушките в кухнята, купи на връщане". И така шест дни, в които аз повтарям: "Няма ли да смениш крушките", а той казва: "Нали съм ти казал, че ще го направя, спри да опяваш". Две седмици по-късно цъфна тържествен и божествен с нови крушки. Но аз вече ги бях сменила...
И те така. Но пък е всеотдаен. Всичко прави за мен. Е... с някой друг час закъснение, но все пак.

notlike
01-04-2013, 19:54
Вярно е. Живея с един Водолей и не можем да се разберем относно възприятията ни за време. Аз като кажа "тръгвам" значи вече съм на път. Той като каже "тръгвам", трябва да се разбира: "довършвам две-три неща в офиса, после ще мина и през цеха ей тей щот нямам кво да правя... чакай ме след около час".
Което, разбирай, си е кофти, когато си с тежък сак на автогарата при минусова температура.
Или "Мило, изгоряха крушките в кухнята, купи на връщане". И така шест дни, в които аз повтарям: "Няма ли да смениш крушките", а той казва: "Нали съм ти казал, че ще го направя, спри да опяваш". Две седмици по-късно цъфна тържествен и божествен с нови крушки. Но аз вече ги бях сменила...
И те така. Но пък е всеотдаен. Всичко прави за мен. Е... с някой друг час закъснение, но все пак.

Е, че то времето си е разтегливо понятие, откъдето и да го погледнеш..

LadyDi
01-04-2013, 20:00
Бе де да знам. Аз под "1 час" разбирам 60 минути. Той разбира 360.

NambyPamby
01-04-2013, 23:00
Радвам се, че обърнахте темата пак на "Звездите ми го говорят". 8-)

HollyGolightly
01-05-2013, 03:55
Здравейте. Имах/имам не знам и аз в момента връзка с едно момче, да подчертая зодия водолей е ( вярвам в зодиите) от около 1/2 месеца , харесвам го,но се скарахме на НГ жестоко,доста е дълго за обяснение,но той си мисли,че е прав ,аз също.. Нищо де аз отстъпих ,извинявах му се цял ден,смси, звъня му, той не ми отговаря.. Накрая си писахме и ме обвини за всичко,уж ме харесваше и му личеше, а накрая ми казва ,че чувствата му не идвали за 1месец....... Проблемът целия беше,че на нг бяха пияни искаха да ни закарат с моята приятелка до вилата,но ние не искахме да се качим,а искахме да ходим пеша, и за това приятелят му тръгна да ме удря,защото можело някой да ни изнасили в селото :Д. Другият скандал беше сутринта като си тръгнахме пеша с моята приятелка,защото ги чакахме 2 часа,а те ни бяха казали 15 мин и тръгваме.. и всеки нормален човек би се ядосал, е закараха ни и накрая аз даже не му казах чао на приятеля ми,защото в колата каза на приятеля си,че може да излязат,а на мен ми каза,че си имал работа :Д.. абсолютен филм,аз съм бясна от 3 дена...... Иначе моят човек не ме и защити пред приятелите си (което се очакваше),а ме обвини,че съм си го заслужила. Простих им,но той пак ме изкарва виновна и не знам как да се оправим... Дайте идеи ,казва ми,че съм го изложила,че приятелите му казвали как можел да ме търпи и всякакви подобни глупости,но отностно случката ,на който и да я разкажа,всеки казва ,че аз съм права.... Страшен инат е аз също.. Но не знам как отново да го спечеля .... Някой да знае нещо за водолейте, как се постъпва към такива мъже..
Ти се занимавай още с идиоти ,пък ги оправдавай, щото видиш ли били еди каква си зодия. :?

gabi_94
01-05-2013, 10:36
Ех, тия проклети водолеи... Аз съм везни и само на такива попадам. Някак ме привличат. Като се запозная с много хора странно как точно с водолеите се заприказваме и по-точно момчетата водолеи. Изпитвала съм силни чувства към три момчета и тримата са били водолеи :) Не че някой го интересува де... Та общо взето са доста труден характер - интелигентни, мистериозни, заинтригуващи - така бих ги определила. И да, женкари също, но смятам, че всеки рано или късно си намира майстора. Забелязала съм, че харесват "играта" на котка и мишка, т.е. да си недостъпна, инат, със силен характер, доза потайност, а те да трябва да те спечелят. Поднесеш ли им се наготово, край с идеята ти за сериозна връзка, по-скоро ще те приемат за играчка.

MarkKnight
01-05-2013, 11:06
направо ни е*ахте майката в тая тема :D

granger
01-05-2013, 12:37
Ооо,по-зле от мойте няма,споко. :D

Амфетка
01-05-2013, 13:31
Хахаха за последния месец успях да срещна 4 водолея. И четиримата не стават за нищо повече от познати или евентуално приятели :D Аз лично не харесвам тази зодия, сториха ми се прекалено разсеяни.. безцелни.. незаинтересовани и точно пуснати по течението . Такива впечатления ми оставиха, но все пак всичко е до самия човек, а не до това каква зодия e макар че и това понякога доста влияе на характера ;)

xXxPETYAxXx
01-05-2013, 13:33
Наби ми се на очи следното:

Ооо,по-зле от мойте няма,споко. :D


Не се научихте,майна, че множественото число се пише с И накрая . ШИБАНИ ИДЕИ!
...
Никой не е безгрешен, ама поне не се правете на такива и спрете да нападате останалите.

И това, какъв е човека зависи от възпитанието му, не от зодията.

granger
01-05-2013, 13:59
Извинявам се,въобразих се малко като дядо Вазов :D

The One and Only
01-05-2013, 16:10
Момче Водолей съм и не че нещо, но много хубаво ни нахранихте зодията... :D
Предлагам ви първо да опознаете човека и след това, а може и изобщо да не се занимавате, да обръщате внимание на зодията му. Всеки е индивидуален в своето развитие и характерът му се определя от куп неща, малко от които свързани с датата му на раждане. Просто дайте равен шанс на всеки, нека той сам си го прецака...

Не е спам:
Авторката да не се занимава с момчето. Не е от зодията, а от възпитанието. По-добре продължи напред. ;)
Още - ако някой посегне на приятелката ми, няма начин да гледам безучастно! Може да си хапна боя, но ще се застъпя за нея (дори и просто, заради принципа, че момичетата могат да бъдат всичко друго, но не и боксови круши). Момичето може да е виновно, но това не е и никога не е бил начинът да се покаже правотата.

MiliSlava
01-05-2013, 16:45
Те не струват :Д всеки е различен сам по себе си ..

SpiritInBlack
01-05-2013, 17:11
тва не зависи от зодията , а от човека и как си го направиш сама. ти не беше ли кифла-момичето

granger
01-05-2013, 17:12
Много учтиво я питаш :D

SpiritInBlack
01-05-2013, 17:14
понякога се правя на учтив , виж за теб знам и затва не питам хаха

granger
01-05-2013, 17:15
Моляяяя, ме обиждай на тестени изделия , айде да съм мъфин става,ама кифла ,тц.

SpiritInBlack
01-05-2013, 17:19
wanna be mufin , maybe

granger
01-05-2013, 17:20
Не,шкембе чорба искам да съм, мааа много спам.

SpiritInBlack
01-05-2013, 17:21
къде е спамът нп

granger
01-05-2013, 17:23
За водолейки иде реч,не за кифли :lol:

SuNsEt
01-05-2013, 17:27
Ех, тия проклети водолеи... Аз съм везни и само на такива попадам.

Щото си въздушна зодия ,както и те също.Въздушни зодии са водолей,близнаци и везни. :D

Ivaaaaa
01-05-2013, 17:34
Ех, тия проклети водолеи... Аз съм везни и само на такива попадам. Някак ме привличат. Като се запозная с много хора странно как точно с водолеите се заприказваме и по-точно момчетата водолеи. Изпитвала съм силни чувства към три момчета и тримата са били водолеи :) Не че някой го интересува де... Та общо взето са доста труден характер - интелигентни, мистериозни, заинтригуващи - така бих ги определила. И да, женкари също, но смятам, че всеки рано или късно си намира майстора. Забелязала съм, че харесват "играта" на котка и мишка, т.е. да си недостъпна, инат, със силен характер, доза потайност, а те да трябва да те спечелят. Поднесеш ли им се наготово, край с идеята ти за сериозна връзка, по-скоро ще те приемат за играчка.


и аз съм същата

LadyDi
01-05-2013, 18:31
направо ни е*ахте майката в тая тема :D

Не знам, аз все пак съм си избрала Водолей :)
Вярно, че сте заплеснати и разсеяни, но моят поне е всеотдаен. Както казах - всичко прави за мен, макар и с известно закъснение :lol:

WesSneijder
01-05-2013, 18:38
А вероятно съм един тотален лаик и профан, но все пак искам да си задам вероятно тъпия въпрос: Какво значение има зодията? :D

LadyDi
01-05-2013, 18:39
А вероятно съм един тотален лаик и профан, но все пак искам да си задам вероятно тъпия въпрос: Какво значение има зодията? :D

За някои хора - голямо.

JoLLiE92
01-05-2013, 18:44
А вероятно съм един тотален лаик и профан, но все пак искам да си задам вероятно тъпия въпрос: Какво значение има зодията? :D
Ами аз никога не съм избирала дали ще излизам с някого по зодията му, но впоследствие се оказва, че има някаква връзка. Не съм някаква луда фанатичка, която си чете хороскопа всеки ден и вярва, че точно това ще се случи, но казвам, че има някаква връзка.

LadyDi много е сладко въпреки различията да се разбирате :)

LadyDi
01-05-2013, 18:47
LadyDi много е сладко въпреки различията да се разбирате :)
Вярвам в зодии :)
Но повече вярвам, че когато има желание, има и начин.

JoLLiE92
01-05-2013, 18:51
Абе има си връзка.. аз ако кажа (казвам) , че съм скорпион, плюенето по водолеите веднагически ще се насочи към мен :cool: щото сме гадни копелета ;д забелязала съм, че си падам по близнаци и телци главно. Винаги са ми казвали, че любовта на живота ми ( :cool: ) щял да е риби и аз се майтапех с това, защото риби не познавам. Наскоро се запознах с едно момче, с което сме на еднакво мнение за всичко и сякаш мислите си четем, по-късно осъзнах, че е риби :oops: ще видим какво ще излезе ;д :---)
До авторката : не е от зодията, малоумник е.

pandabear
01-05-2013, 18:52
Бившият бе водолей. И допреди да го срещна имах ужасно мнение за тази зодия, но той доста сериозно го опроверга. Първите неща които ми възникват за част от характера са инат, силно усещане за справедливост, адски всеотдаен и много ревнив.

Иначе за твоя водолей, просто е задник. Ама не, има и яки задници. По-скоро осран задник. Не се впрягай толкова за такива.

DisappointedDreamer
01-05-2013, 18:56
телци

Не знам кой телец ще те вземе.

JoLLiE92
01-05-2013, 19:00
Не знам кой телец ще те вземе.
отвратителни копелета. не съм казала, че ме вземат, а че ме привличат, колкото и да са неподходящи. :)
Отново много мила забележка, благодаря ти. ;)

klimatronik
01-05-2013, 19:26
Skorpionite sme nai golemite ye i vsichki ni obichkat :d

bloodyF
01-05-2013, 19:27
вие сте изветряли съвсем ;)

ного
:lol:

JoLLiE92
01-05-2013, 19:28
Skorpionite sme nai golemite ye i vsichki ni obichkat :d
пък който не ни обича - не е оцелял да разкаже :cool:

bloodyF
01-05-2013, 19:29
Не знам, аз все пак съм си избрала Водолей :)
Вярно, че сте заплеснати и разсеяни, но моят поне е всеотдаен. Както казах - всичко прави за мен, макар и с известно закъснение :lol:

съжалявам за двойният пост:
и моят е така, пък е рак 8-)
странно

klimatronik
01-05-2013, 19:35
пък който не ни обича - не е оцелял да разкаже :cool:

nie sme dushichki zlatni i gugutki

klimatronik
01-05-2013, 19:42
Puk vodoleite sa 3bati pichovete a momichetata bliznaci sa mnogogotini i ribite sushto :d

SuNsEt
01-05-2013, 19:46
Абе определено си има значение зодията.Примерно ,на мен никога не ми е вървяло със стрелци,раци,ДЕВИ... обаче най-добрите ми приятели са овни и близнаци,а и с телец се разбирам много добре. :D Според мен това не е съвпадение,а до обща характеристика,която при някои се изразява по-силно,а при други по-слабо.