PDA

View Full Version : Моят любовен живот .... поредната или до месец само аз ще съм негова



mlf
01-03-2013, 09:13
Преди около 3 месеца започнах да дружа с едно момче-Ц., което бе харесвано от най- добрата ми приятелка- М., но тя се беше отказала и все викаше, че вече не го харесва ... и той- започна да ме забива и на мен ми хареса и с времето почнахме да си викаме бебчо, мило и да се прегръщаме и в клас нон стоп бяхме заедно и с нея си говорех, но тя не казваше нищо ... просто не показваше реакция и не изразяваше мнение и аз реших, че след като вече не го харесва аз мога да бъда с него ... и така и стана, но те още ходят заедно на английски и той мразеше това време и бързаше като се прибере да ми пише ..., но един ден той ми писа чак в 9.30 вечерта, а от АЕ се прибира към 7.30 вечерта и ми пише и вика - М. ми е гадже и аз вече не на себе си питам- защо, ами заради един бас и до вечерта .. скъсаха ... 5 часа връзка,а ?! ... но той ми беше много сърдит и аз на него, но на другия ден той ми се извини и пак си беше същото ... но с времето всичко отслабна и той почна да и обръща внимание на нея и забрави за мен, а с нея и на още 10 идиотки (Фен групата на Ц. им викам) и просто забрави за мен, а аз съм много ревнива и за това време много се карахме и той на няколко пъти се пробва да ме лъже и дори и доверието му изгубих ... бях му бясна и не му говорех, а моите приятелки само го обиждаха, но аз не вземах позиция ... просто бях казала: Майната му, той ме изигра, но ще изиграе и тях, ноо УВИ преди 10 дни ми се извини и МОЛЯ ТИ СЕ почна да се прегръща и целува, но същото време прегръща и онези от фен групата ... (без да ги целува) и така той си мисли, че и аз съм сред тях, но греши ... а много преди време имахме една уговорка да остави мен и да иде да ги изиграе, да им се погаври ... но аз не знам дали е в сила, а тя беше до края на м. януари 2013 и скоро една от всичките включително и мен ще бъде печелившата, въпроса е коя
1. аз, ако уговорката е в сила
2. някоя от фен групата, ако просто ме е изиграл много злее

а да кажа ... той е много готин човек, въпреки че се прави на такъв какъвто не е, но аз го харесвам такъв какъвто е и въпреки всичко не мога да му се сърдя ........


то ... може би нямам нужда от съвет, а просто споделям, но ако имате мнение за всичкото това пишете, а ако нещо не разбирате питайте :)

granger
01-03-2013, 09:16
Едно не разбира...как можеш да се подлагаш на това иди си , ела си?
Уговорки и тем подобни...съмнейшън. Просто му е кеф да се зарибява с разни и ти не си по-различна от тях.
Не може да спре да му пука за теб след толкова време,ако е имало чувства...сми.
Не ми го побира мозъчето.

Ivaaaaa
01-03-2013, 09:17
амии аз нищо не разбрах от това ;)

SisiStrange
01-03-2013, 09:26
Да не си случайно дошла на света с кръвосмешение?

ManuelaK
01-03-2013, 09:43
Защо изобщо се занимаваш с него? Човекът си трупа точки пред приятелите, като се прави на много отворен, а ти си поредната бройка.

Violenza
01-03-2013, 09:54
Аз наистина нищо не разбрах. Какви са тия фен групи, уговорки, трето, пето... Леле мале...

xXxPETYAxXx
01-03-2013, 10:26
Ти мило момиче, с нищо не си повече от "фен групата" му. Същата си като тях - наивна, харесваща Ц., искаща да е с него и т.н.
Зарежи ги тези детски историики. Ти и тоя малък лигльо нямате бъдещето, на което се надяваш.

LadyDi
01-03-2013, 10:39
Как си подбрах да прочета най-малоумните теми днес...
http://25.media.tumblr.com/6f3b9b0cef559b5bbeb93fbd9958ff75/tumblr_mff5seirWS1qzmpdjo5_r1_250.gif

В 7 клас ли сте? Ако е така, стискам палци ти да си печелившата.
Ако си по-голяма... wtf?

EternalDream
01-03-2013, 11:17
Харесваш го, той знае това, играе си с чувствата ти. Типична история. Но поднесено от теб, всичко звучи много ... детински.

marilyn
01-03-2013, 12:12
Научи се да слагаш повече точки и главни букви като пишеш текст. И изразяването ти куца.

Не се занимавай с тоя, забива си се с всички ей така за кефа, за него ти не си по-различна от останалите.

Wednesday666
01-03-2013, 12:15
Дай ми куклите - нá ти парцалките ..

Aspire
01-03-2013, 21:40
Какви са тия уговорки и наговаряния?! На колко сте години? Ако двама души се харесват те са заедно. В твоя случай го харесваш само ти. Той може да има симпатии, но няма да зареже другите заради теб. Явно му е приятно да е заобиколен от женска компания. Запитай се дори и да стане нещо, да ти предложи и да ти каже, че си ,,единствена", ще ти бъде ли приятно да знаеш с колко други момичета излиза приятелят ти. И колко време мислиш ще трае една такава връзка? Може да постъпиш по два начина: 1. оставяш го и не се занимаваш повече 2. Оставяте си на зарибявки и гушкания и се примиряваш с положението (лично аз бих избрала 1-я вариант, представи си, че откриеш идеалното момче като го махнеш тоя ).

Korrnyy
01-03-2013, 21:44
Не знам дали се гаври с фен групата си, ама с теб със сигурност го прави...

HollyGolightly
01-03-2013, 21:52
Ужас, ама то какво ли се и изненадвам, на теб всичките ти теми са неразбираеми.
Детска градина.

strawberry88
01-03-2013, 22:08
И аз нищо не разбрах :D, но, да...май и ти си една от фенките му и нищо повече за него.

soul1199
01-04-2013, 11:19
Не си струва усилията да се занимаваш с такъв човек.

shmatarok
01-04-2013, 11:28
Лапешки истории, вместо да гониш момчета, гледай си училището, то се видяло, че нямаш акъл за връзки още.

3oPuTy
01-04-2013, 12:07
Радвам се,че не съм единствената,която нищо не е разбрала :D :D :D

teenems
01-04-2013, 15:59
Много неразбрано си написала всичко,но все пак основният замисъл го схванах.Според мен не си струва..тоя келеш се има за някъв супер "вървежен" както му се вика,всичи му сваляте звезди и го издигате до небето,и той пича нормално е да се чувсва прекрасен сред такова голямо стадо фенки.Не си струва,само си просиш унижение ;)

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 19:54
Две прости едносъставни изречения: "Откажи се". и "Зае*и."

NqkfaNikakva21
01-04-2013, 23:15
Тръгнах да ти пиша мнение, ама ... няма смисъл просто :Д

smil4eto
01-05-2013, 13:10
абе я GET THE F**K OUT. тея мъжки к***и до гуша са ми дошли -.-

Aanonim4eto0o
01-05-2013, 14:42
Аз от личен опит научих,че момчетата им е яко да гледат как едно момиче е лудо по тях.Възгордяват се.Че и тука ми изглежда малко подобно ситуацията..!К'ви са тия уговорки и разни други простотии .. я да ходи да рони мамули в Алжир!Гледай си училището и не се занимавай с такива отракани момченца .. разиграва и тебе,и тях.Такъв човек ли искаш в живота си ?!