PDA

View Full Version : Русе - бижутерия??



twlgh
01-03-2013, 10:42
Къде в Русе има бижутерия ??Където има многоо избори и цените са нормални .. ;дд

BamBamBo
01-03-2013, 12:22
В Русе,нормални цени почти няма.Не съм от там,но когато ходя винаги се учудвам колко скъпи са стоките,дори и да са китайски.

_crazy_baby_
01-04-2013, 20:00
В Еваса има.

sweet_bunny
01-05-2013, 09:33
Aко става дума за златна и сребърна бижутерия има доста голям избор.По ул.Борисова има поне 3 бижутерийни магазина,ако не изпускам някой.Също така има и по центъра.Примерно магазини Diva и Мy Silver за сребро,които се намират на ул.Александровска.Тези двата са на прилични цени,според мен.
Относно бижута,които не са нито златни,нито сребърни и обикновено китайски,няма чак толкова избор.Аз преди няколко дена точно такива търсех.Пак по ул.Александровска от гимназия Христо Ботев до CBA има поня някой друг магазин.В Евас пък се намира Марипоса.Този магазин го има срещу техникума по дървообработване.Мисля,че нещата в изброените магазини не са скъпи.В Кенвело има понякога разни намеления на бижутата,които те предлагат и тогава са си направо евтини.Изборът там е малък и не знам дали ще ти допаднат.

lipoza
03-24-2014, 19:16
На www.lipoza.com може да направите вашият избор и да поръчате на посочените телефони. Ние гарантираме винаги ниски цени и голям асортимент от актуални стоки. Основната цел на Lipoza.com е да Ви предостави възможно най- доброто обслужване. За целта се опитваме да отговорим на всички запитвания в рамките на 1 час.

www.lipoza.com - Онлайн магазин за бижута - Липоза
https://www.facebook.com/lipozabulgaria
info@lipoza.com
Skype: lipoza.com

Онлайн магазин. При нас качеството е високо, а цените ниски . Предлагаме бижута за всеки вкус, часовници, гривни, пръстени, ланци, медальони, колиета и др