PDA

View Full Version : Как издържате променливото настроение на половинката си по време на месечния й цикъл?



SkiCatA
01-03-2013, 11:29
Идеята на темата е да обменим малко полезна информация или както искайте го наричайте, защото вече съм на ръба от нервна криза, заради спонтанните изблици на приятелката ми. :) x] x] x]

TheBeliever
01-03-2013, 11:36
Това ще е любопитна тема. Аз самаta едва се трая в него време от месеца. :lol:

anonymous708973
01-03-2013, 11:39
То си е до човека май.
И аз не съм от най-миличките + че ям като прасе преди цикъл, ама изобщо не съм трудна за изтрайване.

(Нали??)

Сигурен ли си, че е от цикъла или приятелката ти използва това като причина да избухва?

SkiCatA
01-03-2013, 11:44
Сигурен съм, че е от цикъла - през останалото време от месеца е напълно различен характер. Просто не сме спрели да се караме двамата за най-тъпото от няколко дена насам.

marilyn
01-03-2013, 12:05
Повече секс.

granger
01-03-2013, 13:44
Това ще е любопитна тема. Аз самаta едва се трая в него време от месеца. :lol:

Mda...през 5 минути ми се реве за нищо, хубаво ,че всичките пъти, през които съм така,той е надалече и не ми търпи простотиите. Пък щото е далече аз си намирам повод да си рева на воля :lol: МЪного съм зле. И съм кучка...и мога да ям като за световно,а мога и нищо да не хапна...ххх

shmatarok
01-03-2013, 13:49
Хах, пич, успех и гледай да не я дразниш/бъзикаш или да дишаш около нея. 8-)

fenkaaa
01-03-2013, 13:51
При мен пък няма кой знае каква разлика от обикновеното ми настроение и това докато съм в цикъл.Всичко е до човека.

nymphadora
01-03-2013, 14:11
Я на тебе да ти тече кръв от патката 5 дни в месеца,да видим ти няма ли да си нервен.

petkoo
01-03-2013, 14:14
Купувам си бронежилетка и каска :D

tonssy
01-03-2013, 14:20
Аз самаta едва се трая в него време от месеца. :lol:

Да, както по принцип съм си раздразнителна, по време на цикъл ставам 3 пъти повече. :D

xXxPETYAxXx
01-03-2013, 17:30
Гушкай я по-често и й носи шоколадче. :D

tori
01-03-2013, 17:42
Това ще е любопитна тема. Аз самаta едва се трая в него време от месеца. :lol:
Мда. Иначе не ми цепи басма въобще. :дд

xPafx
01-03-2013, 17:45
Аз не съм него и нямам наблюдения каквито той има върху самата мен, но мисля че настроенията ми не са толкова променливи по време на цикъл или когато и да е, гледам да не натоварвам хората с моите проблеми и настроения.

NomNomNom
01-03-2013, 17:49
МЦ е много добро оправдание на всички мъже и жени за проблемите, които имат.
Това, че тогава ескалират нещата не означава, че това е причината за скандала. Това е поводът.
Хормоналното състояние просто помага на нещата да избият.
Избива ли нещо, значи има проблеми - личностни, междуличностни.

И двата варианта съм имала - и избухлива съм била, и спокойна.
От както не се ядосвам на никого, дори и преди мц/по време на мц , пак не се ядосвам.
Да, усеща се напрежение, безпокойство, но не е насочено. Защото не го насочвам.

Съответно,предлагам на младежите, оправдаващи се с мц на девойките, да си помислят какво провокира дразгите.

Честно, мц, недоспиване - това са оправдания.

Ivaaaaa
01-03-2013, 17:54
Я на тебе да ти тече кръв от патката 5 дни в месеца,да видим ти няма ли да си нервен.

:lol: :lol: :lol: грубоо
ми аз не смятам, че има разлика в поведението ми

mIm3t0o0
01-03-2013, 22:09
Аз съм нетърпима по време на цикъл, на моменти сама не мога да се трая.Постоянно съм крива, нервна заядлива, абе да не си ми пред очите.Обаче приятеля ми му хвана цаката: през тези дни всяка вечер след работа се прибира или с шоколадче, или с вафличка, понякога бонбонки(абе сладко да е) и аз си хапвам тихо и спокойно и не му мрънкам много :D .Пробвай, може да я омилостивиш..

GD
01-03-2013, 23:04
Я на тебе да ти тече кръв от патката 5 дни в месеца,да видим ти няма ли да си нервен.

Ем че не слагаш цензура: По темата еми как нормално гледам да не я разстройвам за нещо и я разбирам.