PDA

View Full Version : Перфектния Свети Валентин



3oPuTyYy
01-03-2013, 19:13
Здр. на всички :) Знам че е още раничко, но аз искам да изненадам приятелят ми и още от сега съм започнала да си правя планове за празника на влюбените. :) Но ми е доста трудно да сътворя идеалната вечер.. затова искам да събера малко идеики.. много ще ми помогнете ако споделите с мен как си представяте перфектния Св. Валентин или ако разкажете най-запомнящият ви 14ти февруари :) А и мисля че ще е забавно за всички ... Благодаря Ви предварително :)

marilyn
01-03-2013, 21:44
Зависи какво харесвате, примерно ако можете да се съберете у вас или у тях, сготви нещо вкусно, купи си секси бельо, нещо такова.

Само на мен ли тоя "празник" ми е супер безсмислен и не знам кво има да му се отбелязва толкова?!

GD
01-04-2013, 05:57
А не е така това е един много хубав празник за двама души когато имат силни чувства един към друг да се уважат( не че неможе през останалото време).Идете някъде на кино, разходка после вечеря със свещи легло отрупано с рози има много идеи.

dimitar_ak
01-04-2013, 06:37
Това е католически празник и ние нямаме нищо общо с него. Смешно е да чакаш специален ден за да се лигавиш колко много си влюбен в половинката си. Другите дни не са ли подходящи да покажеш любов?

DisappointedDreamer
01-04-2013, 06:45
Това е католически празник и ние нямаме нищо общо с него.

Да. Католически е. Ти може да нямаш нищо общо с него, но не всички вярваме в Господ. Подкрепям мнението ти, но в света на повечето тийновете 14-ти февуари се е отпечатал като деня на влюбените, и ако авторката не купи/подготви нищо на приятеля си, той със сигурност ще се обиди. Същото е и с Хелоуин. Може да е адски тъпо, но е факт.

valdesbg
01-04-2013, 06:47
Тц... не го почитам тоя празник. Не чакам специален ден за да покажа на приятелката ми колко много я обичам.

LadyDi
01-04-2013, 06:51
И на мен ми се повдига от Св. Валентин. Нямам против, ако ми подари цвете или ако решим да си разменим някакъв дребен подарък. Някакъв елементарен жест, ей така, от конформизъм.
Но вечеря? Свещи? Секси бельо?
Hell, no.

sexa_na_kompleksa
01-04-2013, 07:03
Момичето иска идеи и евентуално да споделите най-запомнящия си 14-ти февруари. Не е нужно всички да се изреждате как това не е празник и не трябва да се празнува. По тази логика защо се празнува Коледа? Рожден ден? Имен ден? Годишнина? 8-ми март? 1 март? Великден?

За сега не съм имала най-запомнящ се 14-ти февруари, но мисля предстоящият да бъде такъв. Трябваше миналата година да му направя романтична вечеря - запалени свещи из цялата стая, романтична музика, приглушена светлина, къса рокля и високи токчета, вкусна вечеря, вино... Но се оказа, че на този ден няма да сме сами, и не можах да осъществя плановете си. Сега обаче мисля да направя всичките тези неща.
Може да украсиш стаята с балони или разни сърчица. Може да запишеш диск с романтични песни, които са свързани по някакъв начин с вас двамата, а ако нямате такива песни, просто подбери хубави, по възможност не много изтъркани романтични песни. ;д Може да вземеш формички за печене, които са във формата на сърце, и с тях да направиш нещо - сладки или пък виждала съм пържени яйца и пържени картофки, правени с такава формичка, и изглежда много добре, друг е въпросът до колко е подходящо да му сервираш пържени яйца. ;д

marrcandy
01-04-2013, 07:10
Спрете се,защо мислите че мъжете си падат по сърчица,свещи и такива лиготии. ТЕ ОБИЧАТ МРЪСНИЦИ. ПОНЕ НА ТОЗИ ДЕН можеш да се облечеш като такава, и да правите луд секс навсякъде. Това е моето мнение. Аз не си правя труда да окрасявам а просто си взимам костюмче и моя е на 7мото небе. Повярвай ми с това ще го зарадваш най-много. А пък ако и той иска да те зарадва ще те е изпреварил със сърчица и прочие.

bloodyF
01-04-2013, 09:37
предполагам, че нито ще го празнуваме, нито ще си разменяме подаръци
поради простата причина, че не си падаме по такива романтични работи, а и не правим секс за момента, така че няма защо да се старая

Mary_Jane_69
01-04-2013, 09:41
въпрос на личност е, забележи какво харесвате, какво обичате да правите, вкусете нещо необикновено и ново, което обаче мислиш, че би се харесало и на двама ви , и да, на първо място - романтика и забавление. :) приятно изкарване.

xXxPETYAxXx
01-04-2013, 09:52
Спрете се,защо мислите че мъжете си падат по сърчица,свещи и такива лиготии. ТЕ ОБИЧАТ МРЪСНИЦИ. ПОНЕ НА ТОЗИ ДЕН можеш да се облечеш като такава, и да правите луд секс навсякъде.

Мда има нещо такова. Тези неща с организирането на романтична вечеря по-скоро биха зарадвали дамите. Така че има повече логика мъжете да организират това за половинките си, а не обратното.
Виж, може да седнете да вечеряте заедно нещо вкусно и любимо, сготвено от теб примерно и да си отворите бутилка хубаво вино. Но без да приготвяш 20 свещи и романтична музика.