PDA

View Full Version : Какво означава за вас?



mags991
01-03-2013, 19:23
Какво означа за вас да ви обичат?

granger
01-03-2013, 19:30
Награда за поредната шашава тема,клоняща към идиотска!
Означава много.Не мога да знам какво точно се таи в сърцето и ума му,но мога да почувствам топлината и енергията ,с която ме зарежда. Цялото си внимание и загриженост,отдаденост и жертвоготовност,която изпитва към мен.Прави ме щастлива само с присъствието си,само като знам че е добре и ми е спокойно.

Mary_Jane_69
01-03-2013, 21:57
Да усещаш подкрепа, уют, спокойствие, топлота, щастие и дори тъга, независимо дали е далеч от теб или се взираш право в очите му...... ох.

GD
01-04-2013, 09:54
Страшно много означава а и неможе да се опише с думи. Това да имаш някой до себе си да си имате доверие да усещаш че независимо къде сте далече сте един от друг за малко.. да знаеш че е до теб че няма да те остави да усещаш подкрепата вниманието. Да знаеш че този човек си е само твой завинаги и те обича толкова много че е готов на всичко, да си прощавате да си правите компромиси, но пак казвам неможе да се опише.. ех колко нещо е хубаво любовта и обичта на някой.......

tori
01-04-2013, 16:53
Означава твърде много, за да го облека в просто думи.

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 19:50
"Да описваш любовта е като да описваш вкуса на водата." -няква такава умнотия имаше.
Според мен, просто няма как да се опише с думи прости. Едни хора разбират, че ги обичат, като им го кажат, а други-само като ги кьорнат в очичките. За едни хора, любов означава Ферари, за други-Москвич. :D

Seattle
01-05-2013, 07:14
За едни хора, любов означава Ферари, за други-Москвич. :D

Тва е щото немогат да си "позволят" Ферари и си заобичват това което могат да си "позволят" - Москвича :)

А по темата, даже няма да коментирам щото нема смислен въпрос насреща.

fenkaaa
01-06-2013, 22:02
Когато го почувстваш,ще разбереш.

Markuss
01-08-2013, 18:17
Да те обичат според мен значи да те разбират. Какъв си когато си тъжен, когато си разгневен, когато си весел и така нататък. Когато знаеш точно с кого си и си приел всичко това, тогава може да се говори за любов.