PDA

View Full Version : Той е с друга,какво да правя?



julietka
01-03-2013, 22:38
Здравейте с приятеля ми се разделихме преди около месец и той започна да излиза с различни момичета.Имахме връзка 2 години и 4 месеца.Разбрах,че на нова година е бил с голяма компания и е тръгнал с едно от момичетата .. Дали го прави нарочно?Как се очаква аз да постъпя? Моля ви помогнете ми ;(

-/-
01-03-2013, 22:40
Или да го забравиш, или да му го начукаш. Мен не ме забравиха - ако ме разбираш. Като цяло сте скъсали, и ако няма изгледи да се събирате отново - нека не ти пука. Забрави го и не се интересувай какво прави - ще те боли повече, когато знаеш неговите действия.

julietka
01-03-2013, 22:43
Наистина много хора ми казват че е по добре да не знам какво стажа с него,но незнам не мога да се откажа..

-/-
01-03-2013, 22:47
Защо скъсахте - какво не се получи между вас? След две години и половина? Ако смяташ, че нещата не са завършили - т.е. е нямало логична причина (скандал, далечно разстояние, изневяра, изстинали чувства...) - продължавай и не се отказвай, въпреки болката - да загърбиш 2 години от живота си, заради нещо което е incomplete - няма смисъл. Но ако някой от вас двама ви е решил да тръгне по друг път - просто няма смисъл. Да стоиш и да надничаш как той живее, а ти "living a life you can't leave behind" е повече от тъпо. И ако чувствата са изстинали от негова страна е по-вероятно вече да не е такъв "печен" тип какъвто го познаваш, и да се възползва от твоято уязвимост. Прецени ситуацията. Аз също трудно оставям нещо зад гърба си, когато не е завършено.

DragonLady
01-03-2013, 22:47
Ако няма изгледи да се събирате, просто му отмъсти. Хвани се и ти с някой и започни да му се перчиш с новият ти, за да види, че не хубаво. Аз така направих преди време, и въпросният бивш започна да ме ревнува яко от новият ми, демек му натрих хубавичко нослето, но това работи само ако бившият ти все още го е грижа за теб, иначе би му било все тая.

-/-
01-03-2013, 22:50
Повечето значи сте еднакви, DragonLady. И на мен ми го приложиха този номер и 2 месеца по-късно още не мога да се отърся. Звучи ми детско. Скъсали сте - той си намира друга, а ти му отмъщаваш. Защо по дяволите мъстиш, за нещо, което той не прави с такъв умисъл, какъвто ти. Иначе го споменах като вариант де - ако на човека му пука, можеш да му го начукаш. Да се възползваш - не е човечна постъпка, но е вариант.

ForzaFelipe
01-03-2013, 23:05
Жени....за какво по дяволите да мо отмъщава момичето????За дето човека е продължил напред...Да види че не е хубаво така???????Не е хубаво момчето да си намери ново гадже,той трябва да остане сам завинаги...Ей такива тъпи "отмъстители" ми провалиха половината живот......да си отмъщава щото аз съм продължил напред и съм щастлив...

-/-
01-03-2013, 23:05
I feel you, bro

Korrnyy
01-03-2013, 23:15
Защо трябва да му отмъщава? Нали сте се разделили вече! Не е твоя работа той с кого излиза и какво прави щом не сте заедно.. Разделени ама ще му отмъщава.. Детска история. Няма да е вечно твой.

Rebirthing
01-03-2013, 23:37
Защо трябва да му отмъщава? Нали сте се разделили вече! Не е твоя работа той с кого излиза и какво прави щом не сте заедно.. Разделени ама ще му отмъщава.. Детска история. Няма да е вечно твой.

Точно.
Егати пуберските истории. Той все едно няма да се усети ако си хване някой и почне да се перчи. Хора, имайте малко самоуважение към себе си...

DragonLady
01-03-2013, 23:50
Защо трябва да му отмъщава? Нали сте се разделили вече! Не е твоя работа той с кого излиза и какво прави щом не сте заедно.. Разделени ама ще му отмъщава.. Детска история. Няма да е вечно твой.

Казах го тоя вариант защото явно въпросният и натяква, че вече е с друга, което е доста тъпичко от негова страна, като се има в предвид, че може би е наясно, че авторката още има чувства към него.
Да си продължава живота като иска, но защо и го натяква, само за да я наранява ли?

Korrnyy
01-04-2013, 00:12
Еми тя ако е достатъчно умна няма да му обръща внимание :) Нали знаеш.. "Убий глупака с мълчание" :) Трябва да е над нещата. Ще се влюби в по-добър и ще се чуди къде и е бил акъла да се занимава с глупости.

MarkKnight
01-04-2013, 00:27
много сте ми интересни с тия теми...скъса с мен и тръгна с друга..а не бе ще се садне и ще си пререже вените...забравяш го и това е

TheBeliever
01-04-2013, 03:52
Казах го тоя вариант защото явно въпросният и натяква, че вече е с друга, което е доста тъпичко от негова страна, като се има в предвид, че може би е наясно, че авторката още има чувства към него.
Да си продължава живота като иска, но защо и го натяква, само за да я наранява ли?

И къде видя да й го натяква? Не е дошъл на вратата й с новата, нали? Излезте от филма.

GD
01-04-2013, 05:35
Не е нарочно просто си е намерил друга и не му пука за теб.. за да се хване веднага след раздялата ви... не е за теб заеби го ;)

valdesbg
01-04-2013, 06:16
Изчукай се с трима негри и един циганин пред входната му врата.

Накъде отива тоя свят...божеее... Аман от глупаци и филмирани истории.

granger
01-04-2013, 06:48
^ Прекаляваш на моменти.

sexa_na_kompleksa
01-04-2013, 06:52
Опитай се да го забравиш.

valdesbg
01-04-2013, 06:58
G не само на моменти. В повечето случаи.

xXxPETYAxXx
01-04-2013, 07:22
Ако няма изгледи да се събирате, просто му отмъсти. Хвани се и ти с някой и започни да му се перчиш с новият ти, за да види, че не хубаво. Аз така направих преди време, и въпросният бивш започна да ме ревнува яко от новият ми, демек му натрих хубавичко нослето, но това работи само ако бившият ти все още го е грижа за теб, иначе би му било все тая.

Е, пък това е много тъпо, ама мноооого.

Авторке, явно човека е продължил живота си, а това е нещо, което и ти трябва да направиш! Независимо дали има чувства между вас или не, връзката е приключила и няма да се съберете(ако това искаш?!). Дори и да се съберете - ще е за кратко и просто ще си удължите агонията.
Не го мисли, не се интересувай от любовния му живот, излизай с приятели, след време, когато се почувстваш готова излез и на среща...и така. Ама, това с отмъщението е детинско и един вид ще използваш "новия". А според мен граничи с "жалко" да бъдеш истерична използвачка..!

FuCKkK13
01-04-2013, 09:53
прочетох първите мнения и съм така о.О ... 1во защо да му отмъщава ? не са заедно,той може да е с която си поиска и тя вече не му е никаква,за да му казва какво да прави... 2ро - да и е обещавал нещо ? - не,за нищо не и е длъжен.. те вече не са заедно,всеки си живее живота,а той явно си е харесал друго момиче.. не виждам нищо лошо... баси логиката вадите... като е бил с нея не може да има след нея други момичета ли ?! :? вярно.. доста време са били заедно и на нея не и е добре веднага да тръгва с друга,но пък ако са скъсали заради липса на предишните чувства не виждам нищо ама наистина нищо лошо... всеки приема раздялата по различен начин.. ако авторката иска да стои и да лее сълзи - добре,нейна си работа,но да не пречи на момчето да си продължи живота....а тя като толкова го обича вместо да се чуди как да му го върне да си живее живота и да е щастлива... той е си продължава живота и не и остава длъжен за нищо... какво и пречи на авторката и тя да продължи ? явно момчето си е намерило друга приятелка.. просто да си се забавлява,да излиза и тя ще срещне друг ... а ако след време пак са заедно - ами нека,но за тия години поне уважението да си имат и да не се чудят кой кого да окаля първи

FuCKkK13
01-04-2013, 09:54
Казах го тоя вариант защото явно въпросният и натяква, че вече е с друга, което е доста тъпичко от негова страна, като се има в предвид, че може би е наясно, че авторката още има чувства към него.
Да си продължава живота като иска, но защо и го натяква, само за да я наранява ли?

не и натяква.. тя си вкарва някакви филми и следи човека.... тъпо и е че на него му е хубаво и изкарва него гаден.. айде моля ти се

marilyn
01-04-2013, 10:23
Да му отмъщаваш??? За какво? Нали сте скъсали вече, той може да си ходи и с 15 ако иска. Тебе какво те грее. Научете се, че "край" значи "край". Не виждам какво има да му отмъщаваш. Гледай си в твоята паница и толкоз.

Azoria
01-04-2013, 13:12
Продължи и ти.

teenems
01-04-2013, 15:48
Един мой бивш нарочно се сваляше и ходеше с други и все още го прави след като от половин година не сме заедно..само,за да ме дразни.Според мен-да.Или просто не е разсъждавал трезво.Раздялата ви е прясна,а връзката ви е била дълга..тези чувства не изчезват ей така.А ти изобщо не му обръщай внимание нито го търси,нито нищо.Прави се,че дори не знаеш за тази връзка.И ако съвсем случайно и ти си намериш приятел,телефонът ти веднага ще позвъни.Личен опит....

bloodyF
01-04-2013, 15:51
Ако няма изгледи да се събирате, просто му отмъсти. Хвани се и ти с някой и започни да му се перчиш с новият ти, за да види, че не хубаво. Аз така направих преди време, и въпросният бивш започна да ме ревнува яко от новият ми, демек му натрих хубавичко нослето, но това работи само ако бившият ти все още го е грижа за теб, иначе би му било все тая.

kindergarten style

мисля, че всички сме пораснали достатъчно, за да не сме на етап ''отмъщавам му като съм с друг''
..
просто продължи напред, имали сте проблеми , разделили сте се, защо се занимаваш още?
намери си друг и ти

FuCKkK13
01-04-2013, 16:07
Един мой бивш нарочно се сваляше и ходеше с други и все още го прави след като от половин година не сме заедно..само,за да ме дразни.Според мен-да.Или просто не е разсъждавал трезво.Раздялата ви е прясна,а връзката ви е била дълга..тези чувства не изчезват ей така.А ти изобщо не му обръщай внимание нито го търси,нито нищо.Прави се,че дори не знаеш за тази връзка.И ако съвсем случайно и ти си намериш приятел,телефонът ти веднага ще позвъни.Личен опит....
а ако раздялата е щото чувствата ги няма ? какво правим тогава ? пак ли си хващаме друг с надеждата че ще ви звънне телефона ? стига филми бе хора

teenems
01-04-2013, 16:37
^Това ми се случи преди година-две.Аз си намирах приятел 3м. след раздялата ни,за да си започна нещо ново,не е било умишлено ,за да го дразня...това,че той се е дразнил е съвсем друго нещо.

Niakoitam
01-04-2013, 17:45
Здравейте с приятеля ми се разделихме преди около месец и той започна да излиза с различни момичета.Имахме връзка 2 години и 4 месеца.Разбрах,че на нова година е бил с голяма компания и е тръгнал с едно от момичетата .. Дали го прави нарочно?Как се очаква аз да постъпя? Моля ви помогнете ми ;(

Събери сили,отърси се и гледай напред.След време ще успееш :)


Ако няма изгледи да се събирате, просто му отмъсти. Хвани се и ти с някой и започни да му се перчиш с новият ти, за да види, че не хубаво. Аз така направих преди време, и въпросният бивш започна да ме ревнува яко от новият ми, демек му натрих хубавичко нослето, но това работи само ако бившият ти все още го е грижа за теб, иначе би му било все тая.

А това пък е супер глупавата история.А този дето ще си играе с него да не би случайно да не е човек и да няма чувства.Е,все пак може и да е по милостива към хората и да си хване някой чукач пък без да иска може и да се влюби в него след време да разбере как се играе с чувствата на хората.

А това:

Изчукай се с трима негри и един циганин пред входната му врата.

Накъде отива тоя свят...божеее... Аман от глупаци и филмирани истории.

...е наистина много ама много на място за подобни случаи и отмъстяванки.Вместо да си напрегнат енергията за по градивни неша,някои хора кроят пъклени планове как да отмъстят а някой за да му е гадно :)

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 19:46
Ако на момчето му пука, няма да тръгва с други.
Ако момчето си заслужава размислите,щеше да е до теб, а не до друго момиче.
Ако мислиш, че си заслужава да се занимаваш с глупости, просто се дръж тъпо и детински като се опитваш да му покажеш колко си яка и някой ден може и да съжаляваш.
Ако искаш да продължиш напред.., ми просто се усмихни и го направи.Кофти е, но нито е първият, нито последният.
Като се забил с мацка, много му здраве.

fama
01-05-2013, 17:16
ЗНаеш ли , аз съм в същата ситуация . Бяхме заедно година и половина , разделихме се , ревах дни и нощи , точни преди изпита ми, защото той не беше до мен, молих му се , но той се занимаваше вече с друга . На рождения ми ден ми писа един кирлив смс и това беше , благодарих му и го попитах какво става с него , кратко , точно и ясно ми каза, да не му се меся в живота , а лудата аз вече бях разбрала всичко за новата, търсих начини да контактувам с него , уви не . Казах му , че няма да се меся, каза че е щастлив, друго не мога да искам . От тогава , аз не знам какво става, демек от 2 месеца. Виждам ги заедно, да , тъпо ми е , но моето щастие по - важно, той е ОК , има или няма човек до себе си , мен не ме интересува, ние сме разделени, водим коренно различни начини на живот , така че мило момиче, остави го и гледай себе си , момчетата идват и си заминават, важно е ти да останеш себе си до край . Не отмъщавай, защото всичко ще ти се върне :>

Me.Myself.and.I
01-05-2013, 17:48
прочетох първите мнения и съм така о.О ... 1во защо да му отмъщава ? не са заедно,той може да е с която си поиска и тя вече не му е никаква,за да му казва какво да прави... 2ро - да и е обещавал нещо ? - не,за нищо не и е длъжен.. те вече не са заедно,всеки си живее живота,а той явно си е харесал друго момиче.. не виждам нищо лошо... баси логиката вадите... като е бил с нея не може да има след нея други момичета ли ?! :? вярно.. доста време са били заедно и на нея не и е добре веднага да тръгва с друга,но пък ако са скъсали заради липса на предишните чувства не виждам нищо ама наистина нищо лошо... всеки приема раздялата по различен начин.. ако авторката иска да стои и да лее сълзи - добре,нейна си работа,но да не пречи на момчето да си продължи живота....а тя като толкова го обича вместо да се чуди как да му го върне да си живее живота и да е щастлива... той е си продължава живота и не и остава длъжен за нищо... какво и пречи на авторката и тя да продължи ? явно момчето си е намерило друга приятелка.. просто да си се забавлява,да излиза и тя ще срещне друг ... а ако след време пак са заедно - ами нека,но за тия години поне уважението да си имат и да не се чудят кой кого да окаля първи

!!!! +1

-/-
01-05-2013, 18:02
Мисля, че пропускате основата - момичето се интересува от момчето и за това знае, че има нова връзка, а не защото той й се е показал с друга.

fenkaaa
01-06-2013, 22:01
При положение,че сте се разделили,не е твоя работа той какво прави.Хубаво били сте заедно дълго време,но краят си е край,ако продължаваш да го мислиш,ще продължаваш да се измъчваш.

HollyGolightly
01-06-2013, 22:59
Здравейте с приятеля ми се разделихме преди около месец и той започна да излиза с различни момичета.Имахме връзка 2 години и 4 месеца.Разбрах,че на нова година е бил с голяма компания и е тръгнал с едно от момичетата .. Дали го прави нарочно?Как се очаква аз да постъпя? Моля ви помогнете ми ;(


Само едно мога да ти кажа - move on

SisiStrange
01-07-2013, 03:11
Спри да го следиш и да разпитваш какво е правил.
а/ Това е жалко от твоя страна и като ти отминат чувствата в недалечно бъдеще ще се срамуваш;
б/ Нараняваш се сама и си надбиваш какви ли не филми.
в/ Пречиш си да го забравиш, постоянно следейки го.
г/ Пречиш му да си продължи нормално с ново момиче (ъм, не е приятно за никоя тамън да е тръгнала с някого и бившата му да души около него, да го следи и да цъка с език).
д/ Пречиш си на себе си да продължиш напред, защото никой няма да придиря да тръгне с момиче, обсебено от друг.

Всеки си решава сам за себе си колко време да реве и да се тръшка, че няма връзка повече. Той е решил, че няма да си губи времето. Ако седеше да ти набива как си е намерил нова, а ти не си, разбирам да си обидена, но случаят не е такъв.

anonymous708973
01-07-2013, 09:13
Здравейте с приятеля ми се разделихме преди около месец и той започна да излиза с различни момичета.Имахме връзка 2 години и 4 месеца.Разбрах,че на нова година е бил с голяма компания и е тръгнал с едно от момичетата .. Дали го прави нарочно?Как се очаква аз да постъпя? Моля ви помогнете ми ;(

Опитва се да те забрави.
Направи същото.

beliar
01-07-2013, 19:56
ела при мен :D много хубаво гушкам