PDA

View Full Version : Споделяне



PurpleSand
01-04-2013, 12:15
Споделяте ли си абсолютно всичко с вашата половинка? Под абсолютно всичко става въпрос за семейни проблеми,проблеми със самите вас,проблеми с каквото и да е.
А половинката ви споделя ли всичко с вас и как бихте реагирали,ако усещате ,че има някакъв проблем и на въпроса какво става ,отговорът е: Има неща,които не може да знаеш и трябва да се примириш с това.
Съгласни ли сте с твърдението,че трябва взаимно да си помагате в каквото и да било и че така проблемите са по-лесни за решаване?

dimitar_ak
01-04-2013, 12:25
Нямаме тайни един от друг.

granger
01-04-2013, 15:12
Споделяме си много,но винаги е хубаво човек да запази малки нещица и детайли само за себе си, но не и такива свързани с връзката ви, или такива можещи да попречат на отношенията ни.
Споделяме си всичко свързано с нас двамата и тн, но естествено е,че има неща,които не знаем един за друг.

marilyn
01-04-2013, 21:11
Когато си във връзка с някого е хубаво да можете да си споделяте като приятели. Както съм способна да разкажа на най-добрата ми приятелка за семейни проблеми или други някакви, така би следвало да имам доверие и да мога да се отпусна пред мойто си човече...

PurpleSand
01-04-2013, 21:52
А ако твоето човече просто отрече и каже,че някои неща ,които са се случили наскоро няма как да ги знаеш и не иска да ги сподели? Кофти.

NambyPamby
01-04-2013, 22:47
Еми, и аз нямам желание да споделям нон-стоп. Той не знае много неща за мен, както и аз за него. Има някои неща в миналото ни, за които тактично си мълчим, споменавали сме веднъж-дваж, рязали сме се пак така тактично и оттогава просто не се ровим и чакаме другия да изяви желание да сподели.
По принцип той е този, който вярва в глупавата максима, че трябва всичко да се споделя, та той споделя повече от мен. Аз си пазя повечето неща за себе си, което невинаги води до добри резултати, ала какво да направя? Темерут съм.

PurpleSand
01-04-2013, 22:49
По принцип той е този, който вярва в глупавата максима, че трябва всичко да се споделя, та той споделя повече от мен. Аз си пазя повечето неща за себе си, което невинаги води до добри резултати, ала какво да направя? Темерут съм.

При нас е обратно и това супер много ме изнервя. :D

NambyPamby
01-04-2013, 22:53
И аз щях да се изнервя с второ такова като мен, хубавото е, че във Вселената има баланс. 8-)

PurpleSand
01-04-2013, 22:56
Приятелят ти прави ли го това на проблем? Засяга ли се по някакъв начин?

пп: Защоото аз МНОГО :D

NambyPamby
01-04-2013, 23:01
Засяга се, да, и се цупи като малко дете. Аз пък го мацвам по бузката, подарявам му шоколад с цели лешници и му минава. 8-)

PurpleSand
01-04-2013, 23:04
Засяга се, да, и се цупи като малко дете. Аз пък го мацвам по бузката, подарявам му шоколад с цели лешници и му минава. 8-)

При вас са лесни нещата. При нас са в доста напреднал стадии.. Брутално сме се карали.

xoxi
01-04-2013, 23:14
Колкото повече време прекарваш с някого, толкова повече неща започваш да му споделяш.
В началото на връзката ни, премълчавахме много неща, което е нормално. Сега вече се познаваме достатъчно добре и си имаме доверие, за да можем да си кажем всичко.
Има неща, в които не навлизаме с много подробности. Казваме за какво става на въпрос и това е. Без въпроси, без коментари.
Като цяло и двамата сме на мнение, че ако помежду си не можем да споделим всичко, то тогава с кого да споделяме?!
Въпреки това, той е малко по-труден от мен. Не обича да говори за проблемите си, за това често му вадя думите една по една от устата. На мен ми стига веднъж да се запаля и не млъквам, докато не кажа всичко.

PurpleSand
01-04-2013, 23:17
. Не обича да говори за проблемите си, за това често му вадя думите една по една от устата. На мен ми стига веднъж да се запаля и не млъквам, докато не кажа всичко.

описа мен и него .. хахаха
само,че в някои случаи решава,че няма да говори и точка. А това колко много ме изнервяяя... lkdhwkugfwkfg :|

marin4itu
01-04-2013, 23:33
Споделяме си от съвсем началото на връзката ни. Моят е малко на моменти, понякога не му се говори, понякога сам си споделя. Аз пък като имам проблем, докато не го споделя на някого не ми минава и постоянно го мисля. Честно казано нямаме проблеми и караници заради споделянето един с друг. Приятелят ми, освен интимен партньор, ми е много добър приятел и знам, че е взаимно. Нормално е някакви неща, които не биха попречили на връзката да се премълчават, както казаха по-горе.

xoxi
01-04-2013, 23:37
само,че в някои случаи решава,че няма да говори и точка. А това колко много ме изнервяяя... lkdhwkugfwkfg :|

Просто трябва да бъдеш по-настоятелна и по-голям инат от него. :D

PurpleSand
01-04-2013, 23:46
Аз по принцип съм си доста голям инат.. и под доста разбирай мнооооооооооого над обичайното. И това води до караниците общо взето :D А него го дразни това,че го притискам д ами каже,когато не иска.

chushkopek
01-04-2013, 23:54
Споделяте ли си абсолютно всичко с вашата половинка? Под абсолютно всичко става въпрос за семейни проблеми,проблеми със самите вас,проблеми с каквото и да е.
Мхм.


А половинката ви споделя ли всичко с вас и как бихте реагирали,ако усещате ,че има някакъв проблем и на въпроса какво става ,отговорът е: Има неща,които не може да знаеш и трябва да се примириш с това.
Ще я помоля да види темата и ако помни какво точно и бях казал по този въпрос преди време, да го напише, но на кратко няма да ме види повече.


Съгласни ли сте с твърдението,че трябва взаимно да си помагате в каквото и да било и че така проблемите са по-лесни за решаване?
Да.

sweetka_96
01-05-2013, 00:01
И двамата с моята половинка сме големи инати и не се предаваме лесно.Когато има нещо, за което не му се говори просто изчаквам да му мине яда и след това говорим.Естествено се е стигало до кавги и сръдни, но винаги ми е казвал всичко, както и аз на него. :)

HollyGolightly
01-05-2013, 03:52
Да, може да се каже, че си споделяме почти всичко.


А половинката ви споделя ли всичко с вас и как бихте реагирали,ако усещате ,че има някакъв проблем и на въпроса какво става ,отговорът е: Има неща,които не може да знаеш и трябва да се примириш с това
Въпреки , че това не би ми го казал, не бих го разпитвала. След като така е решил, ще се примиря с това, рано или късно ще ми каже.

И да, съгласна съм, аз ако на него не мога да разчитам, то на кого? И как бих очаквала да създам семейство с човек на когото не мога да се доверя.

xoxi
01-05-2013, 11:02
Аз по принцип съм си доста голям инат.. и под доста разбирай мнооооооооооого над обичайното. И това води до караниците общо взето :D А него го дразни това,че го притискам д ами каже,когато не иска.

Инатът не трябва да се съчетава с глупост. Това не го казвам, за да те обидя. Просто трябва да знаеш къде да спреш. Ключът не е в това да го притискаш и непрекъснато да му мрънкаш на главата за нещо, за което не му се говори. Вместо да го притискаш "айде кажи ми де, айде де, айде де, айде де, моля ти се, яйде де, айде де, кажи дееее", по-добра работа върши да му кажеш "щом сега не ти се говори, няма да те притискам, когато искаш и можеш, ще ми кажеш". Трябва повече търпение.
Разбира се, никой от никого не трябва да изисква нищо и трябва да помним, че те не са длъжни да ни казват всичко.

anonymous708973
01-05-2013, 11:56
При нас е обратно и това супер много ме изнервя. :D

Мхм.

Нещата от настоящето си ги казваме - било то нещо от ежедневието или някакви проблеми със семейството, самите нас и т.н. Отговор като "Има неща, които не трябва да знаеш" трудно бих преглътнала. Смятам, че той също.
За миналото той си мълчи.

Azoria
01-05-2013, 15:20
Споделяме всичко. И при двамата го има дразненето, ако единия усеща,че другия премълчава нещо и рано или късно камъчето е изплюто. :Д Надявам се и за в бъдеще да си остане така, не знам как бих реагирала на подобно изречение, определено не много добре.

Korrnyy
01-05-2013, 15:38
Нямаме тайни един от друг.

The same.