PDA

View Full Version : Нова Година, полунов късмет



pandabear
01-04-2013, 15:00
Форон, малко ми е объркано и реших да се обърна към ваша милост за мнение/съвет. Та ето я случката: На НГ към 3-4 получих обаждане от един бивш, с който бях преди 3год. И откакто скъсахме почти не сме се чували, бяхме изгубили контакт. Не си спомням точно какво сме си говорили, бях доста на градус, но най-вероятно просто пожелания и тн. Обаче, когато се събудих по обяд видях, че след това ми е писал смс "Сега осъзнавам, колко ми е липсвал гласът ти." Не му отговорих, не знам защо. Общо взето между нас нямаше никакви лоши чувства след раздялата, беше по взаимно съгласие, но ми стана странно, че ми е написал такова нещо, след като дори не сме се засичали 3години, тъй като той учеше извън България. След въпросния смс и липсата на отговор от моя страна, на другия ден отидох към кафе-книжарницата, в която си ходя почти всеки ден от много време насам, и там го засякох. Седеше на моето място. Отидох до него поздравих го, разговорът си тръгна, питах го какво прави тук и той ми каза, че това било единственото място, на което можел да ме засече със сигурност. Говорихме си доста след това, поразходихме се и при двамата доста неща са се променили. Каза ми, че задължително иска скоро пак да се видим и че ще ми се обади. Направи го, но аз не му вдигнах...Просто, когато разбрах, че се е прибрал се зарадвах, но също така ми сподели, че заради работата му постоянно е в движение и пътува. Пък именно разстоянието ни раздели преди 3 години. Някак ме е страх отново да се захващам, знам ли. Супер готин човек е, не съм видяла нищо лошо от него, но наиситина не знам какво да правя. Винаги съм подкрепяла принципа: Един път бивш- завинаги бивш. Ама този път възниква и леко колебание. Ще съм благодарна да видя и вие какво мислите, обаче...

granger
01-04-2013, 15:26
Никога не казвай никога.
Щом виждаш ,че и у двама ви има промяна и не ти е безразлично към него,щом не сте се разделяли с лоши чувства-няма лошо.
Но щом нещата между вас веднъж са изстинали иии...сте се разделили,дори и без лоши чувства...
Не знам,не съм попадала в подобна ситуация...

teenems
01-04-2013, 15:46
И аз след една кофти връзка с много събирания казах Един път бивш-завинаги бивш!Но според мен можете да си излизате и просто да му кажеш,че искаш само това.А ако вече видиш,че започваш да се отделяш от линията "само приятели" то тогава знаеш какво следва да направиш. :)

marilyn
01-04-2013, 21:15
Ако едно време сте скъсали заради разстоянието и ако пак се налага да сте далече... дали си струва да се захващаш пак? Ако това не е проблем.. ми пробвай.

anfetaminchee
01-04-2013, 21:28
Връзките от разстояние са трудна работа! Забавлявайте се докато си е тук, но нищо повече....

Azoria
01-05-2013, 10:16
Той пак ли ще замине за неограничено време? Или ще го няма само за по малко? Защото във втория случай ситуацията би била различна от първия път и може да имате шанс.

pandabear
01-05-2013, 13:05
^ От цялата седмица ще си е в София 2-3 дни макс. От които ще трябва да отделя време и за семейството си. Не ми е безразличен, искам да се пробваме отново, но адски много патих вече и ме е страх..

Azoria
01-05-2013, 15:09
2-3 дни на седмица и ти е малко? Ако има желание за връзка - това е добро условие, все пак можеше да е много по-лошо. Ако наистина го искаш и мислиш, че може да се получи нещо - опитай. :)

Aanonim4eto0o
01-05-2013, 16:25
Тоя лаф "Един път бивш-завинaги бивш" е малко относителна работа!Няма нищо лошо да опиташ отново с него,щом виждаш промяна и все още имаш чуства нищо не пречи да пробваш. Само гледай да не стане така,че ако не се получи после да страдаш .. това е най-гадното,да си дал шанс и да са те предали! Хайде,успех :)

pandabear
01-05-2013, 18:37
2-3 дни на седмица и ти е малко? Ако има желание за връзка - това е добро условие, все пак можеше да е много по-лошо. Ако наистина го искаш и мислиш, че може да се получи нещо - опитай. :)

Не, не съм казала, че ми е малко. Понякога и 10мин. стигат стига да си до любимия човек. Притесняваме факта, че отново ще е насам-натам. Рядко ще имаме възможност да се чуваме, докато е далеч. А колкото и да му имам доверие, след опита ми в подобни връзки си мисля, че ще стана прекалено досадна със съмненията ми, които едва ли ще мога да крия от него и да се правя, че не ми е неприятно да не знам какво се случва докато не е до мен..

urlittlelady
01-05-2013, 18:53
ние се виждаме по веднъж на седмица, а сега цял месец няма да го има, направо ми се плаче : /

по темата: не мисля, че има нещо лошо да опиташ. Както казаха по-горе и двамата сте се променили. Не сте се разделяли с лоши чувства. Може пък и да станат нещата ^_^

nymphadora
01-06-2013, 08:04
Не е хубаво чак толкова да премисляш нещата-няма как със сигурност да знаеш какво ще се случи.Ако имаш все още някакви чувства-пробвай.