PDA

View Full Version : Вие бихте ли дали втори шанс?



WhereAreYouNow
01-04-2013, 16:05
Занимавам се с едно момче от 2 седмици, но само си пишем, защото не съм в града. Обаче ми казаха, че се е забил с едно момиче на Нова година. Той само ми обясняваше как съм прекрасна, как само мен иска и подобни и сега ме моли за втори шанс. Вие бихте ли дали? Каза ми, че за в бъдеще няма да ми изневери и някакви такива, но честно казано не знам какво да правя. От една страна искам да му дам, но от друга...

ninjaiscrazy
01-04-2013, 16:21
Послушай интуицията си-ако искаш му дай втори шанс,но не влагай много надежда,ако искаш недей-по принцип избора си е твой.А иначе вярвай на действия,не на думи.

xoxi
01-04-2013, 16:25
Вие нямате връзка, момчето не е направило нищо лошо. Не се вкарвай в разни филми.

TheBeliever
01-04-2013, 16:36
Вие нямате връзка, момчето не е направило нищо лошо. Не се вкарвай в разни филми.

Дам. Пишете си от две седмици, никаква не си му. Какви шансове, какви изневери?

valdesbg
01-04-2013, 16:49
Ъъъъ вие не ходите че да му държиш сметка, че чак и изневери да има... Като си извън града и само се зарибявате още.. ми нормално да се зарибява с още няколко.

Седи си на д-то и не слагай каруцата пред коня.

Niakoitam
01-04-2013, 17:14
Вие нямате връзка, момчето не е направило нищо лошо. Не се вкарвай в разни филми.

Именно.
Вика пишем си от 2 седмици и той ми изневерил на Нова година като се забивал с друга.Реално вие не сте никакви и той не ти е длъжен с нищо.Никакви изневери няма ако ще и да е преспал с нея и никакви втори шансове не трябват.Когато отношенията ви се задълбочат на ниво гаджета тогава вече може да задаваш подобен въпрос за тази ситуация :)

3oPuTy
01-04-2013, 17:14
Аз не разбрах к'во лошо е направил,та да му се дава втори шанс?!Това,че си пишете няк'ви по-лигави глупости не означава,че той не може да си излиза на срещи и да си прави нещо с други момичета.Все пак вие нямате връзка ... :?

TrueStory
01-04-2013, 17:30
Казаха ти го по-горе. Лигава история

BornToRaiseTheHell
01-04-2013, 19:47
Като станат сериозни нещата, тогава кризирай.

marilyn
01-04-2013, 20:48
Много си във филма. Нищо кой знае какво не се е случило.

anonymous708973
01-04-2013, 21:41
Ъъъъ вие не ходите че да му държиш сметка, че чак и изневери да има... Като си извън града и само се зарибявате още.. ми нормално да се зарибява с още няколко.


Грубо е, гадно е, нормално е да ти е криво, ама това е положението. Свиквай.

Ще те гризе, че се е забил с няква, ама ето ти стимул да му завъртиш главата.

NambyPamby
01-04-2013, 22:44
Искал е да ти влезе в гащите. Не си била на разположение => e влязъл в нечии други. Няма драма.