PDA

View Full Version : проблеми с рутера



trololobg
01-04-2013, 17:05
Здравейте,
У нас имаме 2 компютъра:
-моя
-на брат ми
На брат ми компютъра има парола, а моя не и малкото изчадие има пълен достъп, когато мен ме няма. Таа малкото изчадие, решило да сложи на моя комп windows 8. Понеже цялата зимна ваканция ме нямаше в къщи, днес сутринта реших малко да седна на компа и тогава разбрах, че компа ми е преинсталиран. Скарахме се и малкия каза, че не искал да си прецаква компа и пробвал да сложи тая гнусотия на моя комп. Ок аз тръгвам да си слагам пак win7 и като свършвам - нямам интернет и виждам че компа не можи да ми намери рутера. В кутииката има едно малко дискче слагам го в компа и там ми излизат няколко снимки на рутери от които аз избирам моя рутер. Продължавам и ми казва да включа някви кабели към рутера - те в същото време са включени махам ги и ги включвам пак. Продължавам и програмката ми казва че трябва да влезна в контрол панел и да си намеря там рутера ама там няма нищо. В същото време на компа на малкия има нет и ся пиша от там казваите как да си опрая компа плс.

draid
01-05-2013, 14:05
Как е свързан компютъра към рутера ? Кабела на външна LAN карта ли е ? Ако да, инсталира ли драйверите и ?