PDA

View Full Version : Самолета пада



potrebitelsko_ime
01-04-2013, 21:13
С приятелката ми вече 2-3 пъти опитахме да го направим, ама малкия приятел не ще да се събужда. Докато се натискаме съм готов и когато дойде време да действаме пада... от 2 години и половина водя активен полов живот и за пръв път ми се случва. Другия проблем, който си го имам още от началото е, че например при някоя смяна на поза или някакво забавяне възбудата много бързо преминава.

FuCKkK13
01-04-2013, 21:28
да си бил под стрес скоро ? след първия път да си мислел само как да не ти спада ? изобщо.. нещо необичайно в ежедневието,което може да оказва влияние ?

potrebitelsko_ime
01-04-2013, 21:32
Нямам проблеми, иначе откакто стана първия път да ми спадне, определено вниманието ми беше само върху това.

FuCKkK13
01-04-2013, 21:40
Нямам проблеми, иначе откакто стана първия път да ми спадне, определено вниманието ми беше само върху това.

там ти е проблема.. може първия път да е имало нещо.. стрес,да си бил уморен примерно.... смисъл... да се е появило 1 път,а следващите пъти сам да си го направил.. т.е. като си мислил само за това.. просто се отпусни и изобщо не мисли... мисли си че първия път е било поради някакъв външен фактор на който не си обърнал внимание и толкова.. и заглавието ме разби :Д

potrebitelsko_ime
01-04-2013, 21:45
А това, че много бързо минава възбудата имаш ли някаква идея как да "се преборя". Вътрешно си продължавам да се чувствам като звяр, но хуя ми често е на друго мнение.

FuCKkK13
01-04-2013, 22:22
честно казано не знам от какво може да е.. приятелката да помага иии такам

stambelan
01-05-2013, 07:30
Свирки

Seattle
01-05-2013, 07:35
А това, че много бързо минава възбудата имаш ли някаква идея как да "се преборя". Вътрешно си продължавам да се чувствам като звяр, но хуя ми често е на друго мнение.

Хапваш ли си както трябва? Другото което ми идва на акъла е че жената насреща не става...

Scarface_
01-05-2013, 07:38
мен спадането ми се случи в далечното минало при първия ми полов акт ... след това проблеми не съм имал,имало е минаване на възбудата ,но в такива случаи съм сменял позата- примерно задна , възбудата се е връщала на секундата...ако следваш мойта сексуална философия( макс свършвания и за 2мата , а не да чукаш моно и да навърташ часове и да се хвалиш пред приятелите ти ...) - ще успееш...тъй като когато свърша не почивам а започвам отново веднага , удоволствието което доставям на жената ме кара да се възбуждам силно и да нямам проблеми подобни на твоите :),,, един мъж трябва да става от леглото , само за да си почине...стягай се

Mery_J
01-05-2013, 07:45
май стреса ти влияе....

fenastz
01-05-2013, 09:22
Пийни 1-2 бири да се отпуснеш ама не повече, щото ще блокираш.

FuCKkK13
01-05-2013, 12:10
Хапваш ли си както трябва? Другото което ми идва на акъла е че жената насреща не става...
и аз предположих 2рото за това казах мацката да помага

xPafx
01-05-2013, 12:25
Свирки

.

Seattle
01-05-2013, 20:34
и аз предположих 2рото за това казах мацката да помага

Аз имах в предвид да смени жената :)

airpump
01-05-2013, 21:16
Проблемът е на психическа основа. Трябва да си спокоен и съсредоточен. По-добре да няма никой вкъщи, когато решите да се ебете. Загасете лампата , ако трябва. Пуснете тиха музика, предразположете се.

FuCKkK13
01-05-2013, 22:20
Аз имах в предвид да смени жената :)

аа ;д е добре де,не се разбрахме

FuCKkK13
01-05-2013, 22:20
Проблемът е на психическа основа. Трябва да си спокоен и съсредоточен. По-добре да няма никой вкъщи, когато решите да се ебете. Загасете лампата , ако трябва. Пуснете тиха музика, предразположете се.

аййй тая думичка ми бърка не знам къде..отвратителна е

airpump
01-05-2013, 22:40
аййй тая думичка ми бърка не знам къде..отвратителна е

добре- правите любов, тя си дава цветето си :D

zealots
01-07-2013, 14:54
ААА това е много кофти и на мен ми се се случвало с първия път.Бях пил една бира,ама и тя малко не ставаше :D.АЗ обаче исках много да го напрая сефтака.Също като при теб целуваме се готов чувствам се звяр...Почна да праи тя свирките стана,тръгнах да слагам капутя той пък ми е тесен (или аз няможах да го сложа или не беше ми станал хуя както трябва) след няколко похабени капута и няколко лоши прониквания се отказах.Гадно копеленце е моя хуй :D

TheNearBy
01-07-2013, 15:09
С приятелката ми вече 2-3 пъти опитахме да го направим, ама малкия приятел не ще да се събужда. Докато се натискаме съм готов и когато дойде време да действаме пада... от 2 години и половина водя активен полов живот и за пръв път ми се случва. Другия проблем, който си го имам още от началото е, че например при някоя смяна на поза или някакво забавяне възбудата много бързо преминава.
Не се притеснявай и толкова... Вероятно се безпокоиш, за да не я нараниш нещо... Приятелката ти е и за е...е ;)