PDA

View Full Version : Приятел с екстри *към момчетата*



Black Cat
01-05-2013, 11:25
Ако някое момиче, което познавате от скоро, ви предложи приятелство, базирано само върху секс без чувства, как ще реагирате?

Black Cat
01-05-2013, 14:59
E хайде де, момчета...

besso
01-05-2013, 15:12
От името на всички мъже - винаги искаме точно това! :D Жените обаче не се навиват и затова симулираме връзки. :D :D :D

Black Cat
01-05-2013, 15:20
А аз как да подходя - направо ли да го питам или?

anonymous908491
01-05-2013, 15:24
А аз как да подходя - направо ли да го питам или?

Зависи как изглеждаш.
Ако не си модел от корица е добре да го напиеш преди това.

Black Cat
01-05-2013, 15:26
Темата е сериозна,не съм модел от корица, но не съм и грозна. Тъй че ако обичате...

anonymous908491
01-05-2013, 15:29
Очевидно не си и хубава, за да пишеш, че не си грозна.
Напий го, направи снимки как го правите, а след това го изнудвай, за да повторите.

Black Cat
01-05-2013, 15:38
Да, точно смятам да направя. Благодаря за идеята.

marilyn
01-05-2013, 15:46
Зависи от отношенията ви и колко можете да си говорите. Случвало ми се е да бъда директна и да кажа на момчето, искам да сме само приятели и нищо повече не мога да ти дам от секс.

Black Cat
01-05-2013, 15:49
Ами не сме особено близки, не знам, не искам да го стряскам :D

The One and Only
01-05-2013, 16:18
Ами подходи с абсолютно същия въпрос към него, както подходи и към нас... Поговорете на тази тема и така ще разбереш неговото мнение по въпроса. Ако видиш, че е отворен за подобен тип взаимоотношения, постарай се да разбереш и дали го привличаш... ;) Естествено от значение е и възрастта, така че трябва да се съобразиш и с нея.
Не е толкова сложно. :)

fama
01-05-2013, 16:31
Здравей , искам да ти споделя моят опит с този вид връзка .
Имах връзка с момче, година и половина , първата мми голяма лювов, както и първият ми . Разделихме се , след това имах връзка с момче с което се познавах от месец, ходихме 2 седмици, и на рождения ми ден той поиска да правим секс , аз бях достатъчно пияна , за да му позволя , уж да забравя първото момче , но не се получи . После пък се оказа, че съм му първата и много му се прави секс. а аз го зарязах , просто защото тотално вече стоя отдалечена от такива сериозни връзки . След това се появи техен общ приятел , живеещ в друга държава , идващ си през 3-4 месеца . Пишехме си всичко, имаше някакви намеци , нищо сериозно . Върна се , прекарах с него Нова година и си мислих, че това нещо ;; приятел с привилегии'' , не съществува . Напихме се , прекарахме страхотна Нова година , говорихме и решихме, че и двамата имаме полза от такава връзка , не искаме сериозни неща, пред хората сме само приятели , даже никоя от моите приятелки изобщо не знае че имам такива взаимоотношения , просто защото за тях реално не съществуват . Той се връща през 3-4 месеца, ще си правим кефа няколко пъти и пак ще заминава . Нищо сериозно , именно такова им трябва на много хора, уви доста не мислят по този начин , но времето е такова . :)
Така че, просто попитай го какво мисли за това, разпитай го дали иска сериозна връзка или му е достатъчен само и каквото стане , стане . А ако не е той, знаеш че има и други :) Успех

Black Cat
01-05-2013, 17:04
Благодаря за мненията! :) Наистина ми помогнаха! :)

SpiritInBlack
01-05-2013, 17:05
как ще подходя зависи и почти изцяло от момичето и настроението ми , но ще ми е пределно ясно ,че е курва и ще я еба докато намеря за добре

mlakniwe
01-05-2013, 17:12
Ще откажа много ясно

N1ksun
01-05-2013, 17:23
Ще откажа много ясно

Точно така !

nekavtam
01-05-2013, 17:26
Виж при мен това чаках, но момичето/ или да кажа жената явно не е искала , ( ако ми беше казала '' ела и ме изчукай на задна'' бих се навил веднага така че ..)

Black Cat
01-06-2013, 14:07
Ще откажа много ясно

Точно така !
И защо...?

SpiritInBlack
01-06-2013, 18:42
щото няма смисъл да ебеш нехубави

DENKAZ
01-06-2013, 20:33
Все още има момчета, които не искат само секс...

Markuss
01-06-2013, 20:40
Ще откажа любезно, като си създам мнение за леко момиче. Кефът е до едно време, жалко, че такива като теб го научават твърде късно, когато някой ще изгърми с вече парцаливата ти ***** :д . И запомни, че всеки стига до този извод, всеки.
Със здраве :)

DarkTemplar
01-06-2013, 20:43
Знаех си, че е въпрос на време моралистите да се включат. ;)

stynioo
01-06-2013, 20:45
тоя над мен явно такива момичета ги взима за курви..

иначе по въпроса .. зависи , ако той не го прави с всяка 2ра трябва да си прилична нали .. ако си хубава има минимален шанс да ти откаже

недей директно овъртай малко хаха

другия не тоя над мен ;/

anonymous708973
01-06-2013, 20:51
Зависи как изглеждаш.
Ако не си модел от корица е добре да го напиеш преди това.

Ти сериозно ли си толкова зле или просто симулираш?

Ама и останалите падате от Марс май. Ако на едно момиче не й се обвързва, не й се занимава с градене на доверие, неизбежните отрицателни емоции, които съпътстват една връзка, значи е курва/лека?
Нененене. Няма да започвам и този спор.

stynioo
01-06-2013, 20:55
Ти сериозно ли си толкова зле или просто симулираш?

Ама и останалите падате от Марс май. Ако на едно момиче не й се обвързва, не й се занимава с градене на доверие, неизбежните отрицателни емоции, които съпътстват една връзка, значи е курва/лека?
Нененене. Няма да започвам и този спор.

те си мислят , че само те имат право да правят секс без обвързване .. хал айроник

Wednesday666
01-06-2013, 20:58
Ама и останалите падате от Марс май. Ако на едно момиче не й се обвързва, не й се занимава с градене на доверие, неизбежните отрицателни емоции, които съпътстват една връзка, значи е курва/лека?
Нененене. Няма да започвам и този спор.

Недей по-добре. Че ще стане много дълго и определено изнервящо.
По темата - опитай се, аз не съм чувала до сега за мъж, който да откаже такива отношения по принцип. Дефакто - знаем, че в днешно време трябва да си на първо място хубава, за да има каквито и да било отношения, но все пак. И да, подготви се да те обявят за абсолютна курва, просто защото явно думата жена е производна на лесна.

AliceSw
01-06-2013, 21:05
потресена съм, явно съм шаврантия и не го знам...

ако момчето се държи нормално и приятелски, покани го на гости вечерта на филм и бира, ще се сети за какво иде реч...после, ако ти хареса секса му обясни, че ти е било приятно и би ти било приятно да се видите пак по тоя начин/ тая причина...

Alex3nd
01-06-2013, 22:05
Ще откажа много ясно

Ако ти предложи някой да те ... ще приемеш ли? :D