PDA

View Full Version : проблем с телефона



FuCKkK13
01-05-2013, 14:34
пада ми батерията.... зареждам го и след 3-4 часа я няма... ще кажете от батерията - ми да,смених я,вчера си купих нова,зареждах я 16 часа ( така пишеше на кутйката) в 9:30 сутринта махнах зарядното,влезнала съм в интернет за 1 мин,говорила съм общо 5мин. и батерията вече ми е с една чертичка... телефона ми беше на ремонт миналата година точно по това време ( януари-февруари) защото губеше обхват постоянно,та направо си ми го върнаха като нов,половината неща му смениха.. върнаха ми го с обърнато копче - рекламация :? добре.. след това не е ходил на ремонт,но сега от време на време едното копче не работи...та.. да знаете от какво може да е след като не е батрията ?

SurfSky
01-05-2013, 15:12
Когато го прибереш , телефона изгасва ли ти .... Преди моя телефон не изгасваше след работа с него ,и му падаше бързо батерията ... (Предполагам няма да е това , но да отбележа :D )

FuCKkK13
01-05-2013, 15:23
да.. заключва си се и всичко е нормално.. забравих да кажа,че със старата батерия някой като ми се обади и направо се изкл телефона след 2рата мин разговор или преди още да съм дигнала,оставям го така 10 мин. изкл,вкл. го и хоп.. има батерия 2-3 черти

FuCKkK13
01-05-2013, 22:32
айде де :(

MaGuSs
01-05-2013, 22:49
айде де, ама какъв ти е телефона, ние да не сме врачки?

dangerlol
01-05-2013, 23:01
На новата батерия и трябва да я разработиш.Какъвто и да е телефона,трябва да разредиш батерията напълно поне 3/4 пъти,за да достигне пълен капацитет.

FuCKkK13
01-05-2013, 23:24
айде де, ама какъв ти е телефона, ние да не сме врачки?

samsung jet s8000

FuCKkK13
01-05-2013, 23:25
На новата батерия и трябва да я разработиш.Какъвто и да е телефона,трябва да разредиш батерията напълно поне 3/4 пъти,за да достигне пълен капацитет.

знам,че няколко пъти трябва да я заредя,но оригиналната първия път като я заредих (8 часа) после си държеше 2 дни преди да падне напълно,а тая за няколко часа и хоп.. няма я

MaGuSs
01-05-2013, 23:29
Самсунг, ко искаш :Д?

МИ изключи всичко не нужно, недей да говориш и остави телефона на зарядно поне по цели вечери и се обади след 3-4 дена да видим дали ще държи по няколко часа. Аз имам нокиа x2 и я зареждам всяка вечер независимо дали е пълна батерията, но иначе когато не съм в нас и нямам възможност да я зареждам ми издържа 5 дена батерията, даже това е при говорене по 2 часа дневно. Не знам аз такава ми е преоцедурата и както ти казвам по 2 часа говорене на ден издържа 5 дена батерията. Дори и да ми е вече на 1 червена чертичка означава, че ще ми издържи поне още 1 ден... Nokia, какво искаш :D?

FuCKkK13
01-06-2013, 10:40
абе да ама предишния ми самсунг 5 години на ремонт не е стъпнал... един го слагахме на печката,почна да дими,не можеш да го пипнеш,натискаш червеното и чуваш как се изкл ;д .... иначе не знам... по принцип със старата батерия така правех... лягам - телефона на зарядното,докато съм си у нас - също и само като излезна.. е.. отивам на училище към 7:20 и хоп до 12 няма ми я батерията .. иначе аз нищо не вкл. само нета ама то мн мн мн рядко става това 1 път в месеца и то за няколко мин ;д