PDA

View Full Version : Иска да се върне може би ...!!!!



capitano94
01-05-2013, 15:33
Здравейте , искам да ви споделя една моя случка и да чуя какво ще ми кажете вие.Така , имах връзка с едно момиче 7 месеца след това нещата се разпаднаха , тя ме остави , борих се за нея много пъти , но не се получи.Много ми беше трудно отначало , след това постепенно с времето се оправих , говорим за 1 месец и половина.На коледа се появи друго момиче с което доста се сближихме излизахме заедно говорихме си , всичко супер , и преди 2 дена се появи бившата ми приятелка , започна да ми пише да ми се обажда да се интересува какво правя и прочие . Мисля си , че иска да се върне при мен незнам поради каква причина , но съм започнал нещо с другото момиче и сега съм на кръстопът така да го кажа и се чувствам тъпо .Незнам какво да направя :Д . Ако може да ми споделите мнение по въпроса ще съм благодарен, просто така за информация :) Мерси предварително

Korrnyy
01-05-2013, 15:42
Казваш, че си се борил за нея и нещата не са се получили. Според мен тя е разбрала за новото ти момиче, и понеже не иска да си нечий друг, сега иска да се върне при теб. Ще се съберете за 2-3 седмици и пак ще се разделите. Гледай си новото момиче.

capitano94
01-05-2013, 15:44
Това исках да разбера мерси :) ако има някой друг нега да сподели , ще съм много благодарен

-/-
01-05-2013, 15:57
Ами аз бях в ситуация същата като твоята, и се събрахме отново със старото момиче, но проблемите които се появяват по между ни са в пъти повече. Ако си готов да посрещнеш една камара проблеми или помия, дай й шанс, щом си се борил за нея и я харесваш толкова. Но може да бъдеш нараняван доста, докато нещата се стабилзират... ако се стабилизират.

strawberry88
01-05-2013, 15:58
Казваш, че си се борил за нея и нещата не са се получили. Според мен тя е разбрала за новото ти момиче, и понеже не иска да си нечий друг, сега иска да се върне при теб. Ще се съберете за 2-3 седмици и пак ще се разделите. Гледай си новото момиче.

И аз съм на същото мнение.

capitano94
01-05-2013, 16:28
Пише ми нон стоп не ми оставя другото момиче също направо незнам вече какво да правя , и аз това си мисля обаче , че ще минат 1 2 седмици и пак същото ...

WesSneijder
01-05-2013, 16:41
И аз имах подобен проблем лятото. Мен ме посъветваха да не се връщам назад, че почти сигурно пак ще се скапят нещата и ще започнат да ни дразнят старите. Послушах ги и в последствие разбрах, че не съм сбъркал. ;)

marlina
01-05-2013, 16:48
Еми това момиче знае че си започнал нещо с друга и се опитва да го провали, щом те е зарязала така ще го направи отново и на теб отново ще ти трябва това време за да се възстановиш. Според мен остави бившата си и продължи с това момиче защото и то и ти след това ще бъдете наранени. ;)

marilyn
01-05-2013, 17:01
Не се връщай назад, гледай си новата връзка и се старай да се получи.

pamelkaa
01-05-2013, 17:07
Аз съм на мнение, че веднъж нещо като се счупи и да го лепиш няма да е същото.. Веднъж разделите ли се, постоянно ще се разделяте..

-/-
01-05-2013, 17:12
За да се разделят постоянно, означава че трябва и постоянно да се събират :)

sweetka_96
01-05-2013, 18:57
Не обръщай внимание на бившата ти, а виж какво ще излезе с новото момиче..Няма смисъл да се връщаш назад.. ;)

anonymous708973
01-05-2013, 22:32
Здравейте , искам да ви споделя една моя случка и да чуя какво ще ми кажете вие.Така , имах връзка с едно момиче 7 месеца след това нещата се разпаднаха , тя ме остави , борих се за нея много пъти , но не се получи.Много ми беше трудно отначало , след това постепенно с времето се оправих , говорим за 1 месец и половина.На коледа се появи друго момиче с което доста се сближихме излизахме заедно говорихме си , всичко супер , и преди 2 дена се появи бившата ми приятелка , започна да ми пише да ми се обажда да се интересува какво правя и прочие . Мисля си , че иска да се върне при мен незнам поради каква причина , но съм започнал нещо с другото момиче и сега съм на кръстопът така да го кажа и се чувствам тъпо .Незнам какво да направя :Д . Ако може да ми споделите мнение по въпроса ще съм благодарен, просто така за информация :) Мерси предварително

На никакъв кръстопът не си. И с едната, и с другата не сте опрели до по-интимен контакт, тъй че... продължавай с новата, но наглеждай и бившата.

capitano94
01-06-2013, 11:05
Благодаря за съветите :)