PDA

View Full Version : Реплика и оригинал



obichka
01-05-2013, 18:43
Може ли някой да ми каже каква ТОЧНО е разликата м/у реплика и оригинал на телефоните?

MrCreeper
01-05-2013, 19:01
Репликата е със много по-лош хардуер и много по-гадно написан софтуер, единствено на външен вид го докарва като съответния оригинал.

draid
01-05-2013, 21:35
Цялостната изработка на репликите е отвратителна. Нискокачествени материали, абе трагедия. Най отчетливо се разпознава в това че лепват резистивен тъч панел обикновено.

obichka
01-05-2013, 23:32
Понеже аз не разбирам много много искам да питам те си имат всички опции и програми като оригинала,нали?!

draid
01-05-2013, 23:38
понеже не разбираш ще ти кажа: Не си вземай реплика, по добре си вземи по-евтино устройство, но оригинално.

MaGuSs
01-05-2013, 23:43
Понеже аз не разбирам много много искам да питам те си имат всички опции и програми като оригинала,нали?!

Донякъде, общо взето са китайски копия дето ако загасиш 1 цигара върху дисплея, ще пробие целия телефон. Правил съм го на реплика на iphone :D Беше фул смях ....

освен за газария да се рпавиш, че имаш някакъв много известен телефон за малко пари, за друго не стават. Има там някакви китайски телефончета по 10 долара дето си вършат перфектна работа с 2 сим карти и т.н. За тях съм по-съгласен :)

xJawz
01-06-2013, 16:44
Донякъде, общо взето са китайски копия дето ако загасиш 1 цигара върху дисплея, ще пробие целия телефон. Правил съм го на реплика на iphone :D Беше фул смях ....

А кой би ползвал iphone5 за пепелник?