PDA

View Full Version : Предложете ми текст за таттоо



ambition
01-05-2013, 19:00
Моля предложете текст на Български / Английски за това място : http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2010/180/2/d/Chicano_lettering_forearm_tat_by_2Face_Tattoo.jpg

Auriss
01-05-2013, 20:47
"Прост съм кат мотика" ще ти свърши ли работа ? Може няк'во по-курсиво така а-у да го направиш, няк'ви паднелки, дантелки тинтири-минтири. Екстра ще стои, като станеш на 25 направо ще се гледаш в огледалото и ще се маеш на гения си.

DisappointedDreamer
01-05-2013, 21:03
:lol:

ambition
01-06-2013, 11:09
Не знам кой е простият в случая просто попитах за някакъв смислен цитат, а това което ще си татуирам на мене си не те засяга, ако искам пък и твоят цитат ще направя, но както и да е. Стигнах до извода "Свобода или смърть" или "България" ще го реша в последствие :)

psychopath
01-06-2013, 13:21
onli got ken jadj mi

FuCKkK13
01-06-2013, 13:45
Не знам кой е простият в случая просто попитах за някакъв смислен цитат, а това което ще си татуирам на мене си не те засяга, ако искам пък и твоят цитат ще направя, но както и да е. Стигнах до извода "Свобода или смърть" или "България" ще го реша в последствие :)

ти си простия... татоси не се правят щото ти е скефнало или щото да си готин .... татос се прави със смисъл,прави се,защото нещо е прекалено важно за теб......

complicated_
01-06-2013, 14:12
^ Напълно съм съгласна.. татоса не се прави само за красота,трябва да е нещо свързано с теб - все пак е завинаги .. Аз ще си правя татос в началото на следващия месец,но никога не съм питала някой "Какво да си татуирам " а сама съм си го избрала :)

ambition
01-06-2013, 14:19
Аз имам татуси, не ми трябва за да съм в крак с времето. Всъщност ще си го направя, защото най сетне спрях цигарите след 7 години . Всъщност влиза ли Ви в работата дали си го правя за да съм 'в крак с времето' или поради някаква причина ? Вие прочитате темата, ако искате отговаряте по нея, ако искате натискате Х-са . Темата се изчерпа, моля да е заключите .