PDA

View Full Version : Грешка е!



sofityoy
01-05-2013, 20:05
Хей, не знам как ще ви се стори мойто признание пред вас...не знам дали искам съвет или просто коментар но ето историята:
Със сегашния ми приятел се познаваме от вече 9месеца,а през тези 9 месеца станаха много неща. При нас всичко беше лююбов от 1 поглед. Много интриги,разправий,скандали ,уникални спомени и красиви моменти,които едва ли ще забравя сме имали заедно,но въпроса ми е,че от както се запознах с него знам,че всичко това е една огромн грешка...
Ще ме попитате: Защо,след като сте преживяли толкова и всичко е любов от 1 поглед?
Ще ви кажа,че вие сме гаджето 17.12.2012,което означаве,че ние не си дадохме инатите 8 месеца. Знаехме,че се харесваме,че сме влюбени,но от инат и гордост поради различия в характерите само въртяхме тъпи интриги и нищо друго..
така това продължи до септември месец,когато мойте чувства толкова нарастнаха,че направо бях откачила за него и само за едно ,,обичам те,, от неговата уста. Знаех,че греша,че той не е за мен,че ще ме нарани,защото той е ужасен характер,знаех,че той ме обича много както и аз него,но просто той не е за мен.Всички ми го казваха,всичките,които ни познават казваха,че не можем да сме заедно,защото прекалено ще се нараняваме и т.н....въпреки всичко аз на 17.09 се опитах да го целуна,а той ме отблъсна не знам защо. Толкова бях съкрушена,че се отказах от него и от всичките си желания. На другия ден той каза,че това е била най-голявата му грешка на света,но така и нищо не направихме чак до ноември месец,когато той ме целуна...тогава се лъжехме,че вече между нас няма нищо.
Е да в момента сме заедно и може да се каже,че сме щастливи,но проблема ми е,че той е грешка!:
Всеки ден се нараняваме взаимно и го знаем,но просто наистина се обичаме,страх ме е че накрая ще се нараним прекалено много,ТОЙ Е ГРЕШКА! Най-голямата в живота ми,но и тази без,която не мога
Просто исках да споделя с вас това :( и колко ми е тежко за това,че го обичам безумно,а всъщтност толкова греша

TheBeliever
01-05-2013, 20:10
Ауууу, излез от филма. Разбирам, че с драмите и интрижките ти е по-интересно, ама си седни на дупето и стига си се самонавивала. Грешка било, кой какво бил казал, бла, бла, бла.

anfetaminchee
01-05-2013, 20:26
Щом се харесвате,това е най-важното! Ако няма малко караници и т.н. не е интересно! :)

ninjaiscrazy
01-05-2013, 20:42
Хората винаги ще си говорят-върши си каквото искаш и по дяволите когато се харесвате двамата защо ви е чуждо мнение?Това се отнася за вас,не за някой друг.Ако се сдържаш заради хорско мнение то никога няма да намериш подходящия и перфектния и всичко ще ти се струва една огромна грешка-помни,с твоето мнение се променя и хорското,не оставяй да бъде обратното.С други думи-преди да тръгнете "това е грешка,която и двамата правят" когато тръгнете малко след това ще е "те са толкова сладка двойка".

marilyn
01-05-2013, 20:53
Too much drama...

IseeDEADbodies
01-05-2013, 21:03
Само аз ли не разбрах нищичко ? Толкова омотано "обяснение" не помня от кога не се бях опитвал да прочета.

airpump
01-05-2013, 21:11
Стегни се.

notlike
01-05-2013, 21:49
Напиши любовен роман, ще имаш милиони фенове.

Azoria
01-05-2013, 21:58
Или имаш много грешки, или просто не ти се разбира... :/

soul1199
01-05-2013, 23:09
Знаеш,че ще те нарани и пак продължаваш,но поне той има чувства към теб.Пусни се по течението.

sweetka_96
01-06-2013, 00:02
1. Научи се да пишеш разбираемо..
2. Май си падаш мазохистка..
3. Намали драмата и излез от филма..

HollyGolightly
01-06-2013, 03:46
Не можеш да живееш постоянно с мисълта за това как някой ден взаимно ще се нараните. Ако пък наистина мислиш, че е такава грешка да си с него, просто го остави.
И как така ти го обичаш, той те обича заедно сте, а ти го приемаш като "най-голямата ти грешка"?