PDA

View Full Version : Често уриниране при жени



kaliope111
01-05-2013, 20:18
Здрвейте моят проблем е следния. От скоро много често почнах да пишкам , но също така пия и много течности . Онзи ден ми напраив впечатление че като се навеждах да си жръзвам обувките ме заболя бъбрека , след това в нормално състояние ме сряза че чак ми сепна думите ( защото говорех потелефона) . Пишкам на по около час и не е особено малко количеството , по скоро нормално. От какво може да е ? Натинала бях в края на декември но се оправих , сега само сутрин от време на време имам болки в гърлото , а всяка сутрин се събуждам изпотена (винаги ми е топло ) . Краката ми винаги изстиват защото в нас ходя боса ( тъп навик знам) . До колкото знам за цистита трябва да имам парене и като пишкам да е съвсем по малко и на често , а моето количество не е малко . Знаете ли на какво може да се дължи?

sexa_na_kompleksa
01-06-2013, 14:16
Може да имаш песичинки в бъбреците. Характерното за този проблем е често уриниране, а ако песъчинките са оформили камък, може да има и болка. Отиди на лекар, защото ако е така, и нещата се влошат още, може да получиш бъбречна криза, а от нея много боли. По-добре и по-лесно е песъчинките да се третират още в началото, преди да се е оформил камък. Най-добре отиди при личния си лекар, кажи си оплакванията, ще ти дадат направление и ще отидеш на специалист. Може да се наложи да ти вземат кръв и урина, както и да те видят на ехограф.

rubby179
01-10-2013, 11:12
Трябва да отидеш на лекар. Така само с догадки няма да се оправиш. Определено щом имаш често уриниране съществува някакъв проблем, но лечението ще стане след поставяне на диагноза. Ето повече информация относно това здравословно състояние: http://medpedia.framar.bg/%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8/%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D 0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%83%D1%80%D 0%B8%D1%8F

karllyn
01-14-2013, 17:55
аз ти предлагам изобщо да не се ослушваш, защото аз бях по същия начин като теб само дето ме болеше при уриниране и то точно накрая ... Беше много, отделно ме болеше бъбрека когато ходя, заседя се и т.н .... Та мисълта ми е, че от толкова чакане и от " не бе, няма ми нищо, ще се оправя" аз направих бъбречна криза, която повярвай ми страшно много боли :( даже имах чувствтото, че хората като дишат покрай мен ми причиняват болка, направо си мислех, че умирам :D та сега много внимавам, съветвам те и ти да направиш същото ;)