PDA

View Full Version : Защо еееее ?



smaxnatiq
01-05-2013, 21:10
Съжалявам ама не мога не ми издържат нервите ще откача ,ще я убия ,какви са тея хора какви са днешните жени бееее какви са тея работи ? :@ :@ Как може ,заедно сме вече няколко месеца ,знаех че е много преебана опитах се да й покажа,че има по добри неща от просто секс и само партита ,опитах се да я променя, да й покажа хубавата страна,да я измъкна от дупката в която беше паднала и накрая да се държи така.Последно време постоянно се караме ,ту е мила ту не ,постоянно нещо не й отърва какви са тея хора бееееее ,звъни ми казва ай ела в къщи аз няма да излизам ,аз бях с приятели викам хубаво ай ще дойда да си лафим ,да не е сама ,отивам и след 30 минути и звъни някой да излиза и вика е аз ще излизам и излезе :| това нормално ли е аз си заебах приятелите защото помислих,че нещо е станало а тя като й звъннаха да си тръгва еееееееее ще откача бе

marilyn
01-05-2013, 21:13
Успокой се, не всички са такива. Като не върви-продължавай напред.

smaxnatiq
01-05-2013, 21:19
Ама какво не всички са такива не знаят какво искат пикли въй откачам е ще ги избия направо не мога е нормално ли е това ,какво е това отношение ,аз да се старая да съм по-добър за нея по-примерен ,да я заслужа и накрая какво да ме прави на балък и като й казвам "Не ме занимавай повече " тя да ми вика "Добре,айде че бързам " нормално ли е това какви са тея хора е

granger
01-05-2013, 21:20
Ми ти си мухльото да я търпиш.
Заеби я и дотам. не бъди кученце,което и върви след гъза.
Остави я.

marilyn
01-05-2013, 21:22
Намери си някоя дето си струва.

WesSneijder
01-05-2013, 21:23
Да ти имам и начина на изразяване, не вярвам да си много по-различен от тая въпросната звезда.

smaxnatiq
01-05-2013, 21:31
Аз я зарязах ,но просто съм много ,много изнервен,извинявам се WesSnejder,че така пиша ,но просто бързам и целият треперя от нерви ,яд ме е ,че си загубих времето и толкова много й дадох ,и й помагах ,а тя да се държи така.

marilyn
01-05-2013, 21:33
С времето човек свиква да разбира отначало кои хора са ценни и кои не. Споко.

Korrnyy
01-05-2013, 21:34
Еми за какво се занимаваш с такива момичета.
Да, неблагодарна е, ама и ти за какво си и помагал като и такава?

SuNsEt
01-05-2013, 21:43
Еми ,момичето не знае ,какво иска. Просто и кажи това,което си установил ,просто да не го държиш в себе си. Тя ,ако има нужда от теб и иска да бъде с теб,ще осъзнае,че не е постъпвала правилно. Ако продължи,значи просто не иска да бъде сама и си търси някого,с когото да бъде за нещо,което и тя не знае ,какво е. Аз лично не бих чакала промяна,просто щях да кажа на дадения човек и да си тръгна.

WesSneijder
01-05-2013, 21:43
Аз я зарязах ,но просто съм много ,много изнервен,извинявам се WesSnejder,че така пиша ,но просто бързам и целият треперя от нерви ,яд ме е ,че си загубих времето и толкова много й дадох ,и й помагах ,а тя да се държи така.
OK, извинявай тогава и ти че се изказах малко по-остро. ;) Няма как да промениш определени хора, кво да правим. :)

smaxnatiq
01-05-2013, 21:45
Не знам какво се занимавам и аз ето сега вика прибрах се ,ела искам да оправя нещата,искам да сме щастливи ,не не мога ще получа ей сега нервна криза ;x

Azoria
01-05-2013, 22:04
Абе аз да питам... кой си ти, че да й казваш как да си живее живота? Извадил я от дупката, защото живота не бил само партита :lol: Я излез от филма.
Щом не те е кефила каква е била в началото - за какво си се хванал с нея? Да я реставрираш?

smaxnatiq
01-05-2013, 22:18
Защото тя искаше да й помогна ,запознахме се беше на 17 и заедно ходехме по партита глупости ,не казвам ,че съм по различен ,но си имах граници и се справях с университета и работата и всичко,а тя не можеше ,постоянно се караше с техните ,не ходеше на училище ,аз бях до нея като приятел и й помогнах ,променихме се заедно, и заради това ме е яд,че знам че е много повече от това което показва пред хората,знам че държи на мен и че иска да е с мен ,но е твърде нерешителна и наивна ,слуша как хората й казват ,защо ти е сериозна връзка на 18 ,дай да ходим еди къде си да правим еди що си това имах в предвид !

Azoria
01-05-2013, 22:28
Държанието на човек е нещо, което си му идва от вътре. Тя,ако не поиска промяна - нямаш работа да й се бъркаш. Ако иска промяна - няма какво да направиш, то не е сложно да спре. Така че.. да, сигурно ти стана ясно.

smaxnatiq
01-05-2013, 22:47
Заебала ме е за да ходи да се изпали .............

soul1199
01-05-2013, 23:03
Момичето явно няма,какво да прави и е знаела,че като ти звънне ще дотърчиш при нея.Извод:скедващия път нека тя да дойде при теб.

Seattle
01-06-2013, 02:03
Брат, чесно казано не само жени има такива. Аз имам приятелче което правеше такива номера, направо се вбесявах щото беше човек на когото държа. Както и да, оставих го той да му дойде на акъла за мен. Та по твоя казус, за връзка с такова животно няма да се тормозя, ще ми дойде в много (както явно и на теб) колкото и да държа на този човек. Просто такава връзка няма смисъл, ако може въобще да се нарече връзка.

HollyGolightly
01-06-2013, 02:15
Съжалявам ама не мога не ми издържат нервите ще откача ,ще я убия ,какви са тея хора какви са днешните жени бееее какви са тея работи ? :@ :@ Как може ,заедно сме вече няколко месеца ,знаех че е много преебана опитах се да й покажа,че има по добри неща от просто секс и само партита ,опитах се да я променя, да й покажа хубавата страна,да я измъкна от дупката в която беше паднала и накрая да се държи така.Последно време постоянно се караме ,ту е мила ту не ,постоянно нещо не й отърва какви са тея хора бееееее ,звъни ми казва ай ела в къщи аз няма да излизам ,аз бях с приятели викам хубаво ай ще дойда да си лафим ,да не е сама ,отивам и след 30 минути и звъни някой да излиза и вика е аз ще излизам и излезе :| това нормално ли е аз си заебах приятелите защото помислих,че нещо е станало а тя като й звъннаха да си тръгва еееееееее ще откача бе

Ами като си знаел от самото начало, че не е стока защо си тръгнал с нея? Не се оправдавай с това, че си много благороден и си искал да и помогнеш, твоя си е грешката. И като не ти се харесва начина, по който се държи, ами зарежи я, не е толкова трудно да се сетиш. За какво я търпиш изобщо еееее?

Mary_Jane_69
01-06-2013, 08:56
остави.... хората се променят...ако ли не, поне се радвай че си я оставил настрана....явно само ти пречи, не си трови живота с глупости :) смело напред

smaxnatiq
01-06-2013, 11:02
Ае не знам ,лошото на красивите момичета с които си е ,че винаги те съблазняват и пак й простих ... ;xx давам й последен шанс ..

3oPuTy
01-06-2013, 11:23
След като всички жени сме такива (ти пък кога успя да минеш през всички...) стани гей :lol:

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 11:27
Ае не знам ,лошото на красивите момичета с които си е ,че винаги те съблазняват и пак й простих ... ;xx давам й последен шанс ..

Едва ли ще е последен, щом си толкова податлив.

Mary_Jane_69
01-06-2013, 16:21
Едва ли ще е последен, щом си толкова податлив.

+

anfetaminchee
01-06-2013, 19:41
Няма смисъл да си губиш времето..Момичето няма да се промени. Ти трябва да се промениш,да подбираш хората за които да се раздаваш!

fenastz
01-07-2013, 11:50
Е, като извадиш лайно от кенефа и му кажеш "Бъди човек!", човек ще стане ли?