PDA

View Full Version : Търся си жена!



Sirius
01-05-2013, 22:02
Търся си жена да се омъжа за нея! Но искам да ви казвам моите рекомендации към нея да си не помислите че съм некоф простак дека е доволен на све! Начи моето жена требува да владее изкуството на готвенето на мусака и също така на люто шкемъбе че като пиим при бай ти стефан боримечка и много изгладнявам и требува да има нещо благо да заситим че да не и разбиим пърлицата с един шамар с крак. Също така требува да е тигрица у леглото и да се къпе поне 2 пъти седмично щото аз не съм некой простак дето ходи мръсен и разпасан я съм джентелман! Важно ми е и да не е много болна от разни болести по горепосочените причини!!! Требува и деца да ми роди оти да има с какво да се занимавам да не я биим нея. Я разбира се тоже има какво да и предложим, да си не помислите че съм некой стиснат молим ви се..... Притежателствам убава нова голема къща 30 квадрата, дека живеем само 12 човека и понекога яретата вкарваме оти навън много хладно зиме, ама те не цапат. Направил съм 50 буркана зимнина и конска сушеница нема да остане гладна ако ме разбираш какво ти говорим. Притежавам и луксозен автомобил Голф 2 ама не я карам много оти баба Цонка млекарката сино и дето е местния ушак много ме следи оти не имала спирачки и техничарски преглед, абе мани простаци..... Та ако ме земете за мъж нема да сбъркате, написувайте ми едно писмо по имейло че ви земем лично и армаган ке ти найдем. Айде аз требе да бегувам оти кравата се отелила требува да и помогна. Айде.

soul1199
01-05-2013, 23:05
?

WesSneijder
01-05-2013, 23:23
Тъпо. Слаб опит за забавен стил на писане.
Успех в търсенето все пак. ;)

pandabear
01-05-2013, 23:46
Нямаш критерий за външен вид, слабоооооо, шопеее, слабоооо...

HollyGolightly
01-06-2013, 00:57
Пожелавам ти късмет и да не забравиш да ни уведомиш, когато я намериш

Seattle
01-06-2013, 01:30
И аз си търся жена. Тая тема трябва да се направи "Важна" ;)

klimatronik
01-06-2013, 07:26
Q da vidim sega
panterata i ladydi stavat no te si imat muje veche
dreamarkata sushto biva ala tq puk e tvurde malka na godini
ostava shtrudel koqto e super no za sujalenie tq si e za men i ne q davam
izbirai mejdu merilin bloody dragonlady sunset i violenza ...

anonymous708973
01-06-2013, 07:33
Q da vidim sega
panterata i ladydi stavat no te si imat muje veche
dreamarkata sushto biva ala tq puk e tvurde malka na godini
ostava shtrudel koqto e super no za sujalenie tq si e za men i ne q davam
izbirai mejdu merilin bloody dragonlady sunset i violenza ...

Не съм сигурна дали тва е комплимент или кръвна обида предвид описанието на автора...

Sh@d0w
01-06-2013, 07:35
Keep trying.

Тва не е сайт за запознанства.