PDA

View Full Version : Тренировачна Програма Според Телослужението МИ



makaveli71
01-06-2013, 11:27
Здрасти на всички Първо искам да Благодаря на всички които споделяха опита си, и ми даваха съвети в предишните ми теми. Преди да мина на въпроса ето малко инфо за мен: На 17г сам тежа 63-65кг висок сам 170см, имам три месеца стаж в домашни условия тренирах 4-ри дни в седмицата разполагам с два дъмбела по 10кг един крив лост и лост за набиране който се закрепя за вратата. И сега към въпроса понеже нямам опит в фитнеса но съм се навил да започна да тренирам постоянно каква програма да изпълнявам, какви упражнения да правя, как да се храня и всичко друго от което ще имам нужда да знам За сега се стремя към покачване на мускулна маса, а после ще гледам за релеф. БЛАГОДАРЯ

redbul2
01-06-2013, 12:21
А досега влизал ли си в залата? Трябва да вземеш една готова програма от бибитайма. Това ще бъде един от двата варианта: обща тренировка за начинаещи (цялото тяло в един ден) по 2-4 пъти седмично. Или направо по един тридневен сплит. Като във всеки от трите тренировъчни дни правиш по една голяма и една малка мускулна група.

Horrificus
01-07-2013, 00:29
брат според мене първо си задели парите за фитнес за уроци по български. трябват ти да знаеш

makaveli71
01-07-2013, 10:14
брат според мене първо си задели парите за фитнес за уроци по български. трябват ти да знаеш

Мххм Явно ти си неграмотното копеле ;дд съдейки по никнейма ;д;д;д

Horrificus
01-07-2013, 17:39
кое ми е неграмотното на никнейма? някога да си чувал за латински език?

firstdiesel
01-08-2013, 21:08
в тоя спорт се учиш в движение :D
първата стъпка е да си земеш месечна карта и да я използваш!

DownloadVirus
01-08-2013, 21:41
в тоя спорт се учиш в движение :D
първата стъпка е да си земеш месечна карта и да я използваш!

Да я носиш в училище ,за да да се похвалиш на всички,че ходиш на фитнес :D:D

Delvecchio
01-16-2013, 18:31
Имаш всичко необходимо,да тренираш всички мускулни групи и според мен не ти трябва,да си хабиш паритe.По-добре заведи някое девойче на кафе :D http://muskuli.stamenov.net/sedmichna-programa/ просто и ефикасно.
Horrificus е прав.Оправи го това заглавие.Догодина матура те чака :D