PDA

View Full Version : 3ти човек



*shadow*
01-06-2013, 10:31
Здравейте,предполагам ме помните,но накратко.Имам връзка от не чак толкова голямо разстояние от 2 години,на 16 съм,бях писала няколко теми преди.

Сега ето,че отново имам въпрос към вас. Бях на едно събиране с приятели и едно момче си ме хареса,лошото е,че ми е симпатичен и така да го кажем ми врътна леко главата.Дойде и един негов приятел и почна да ми задава въпроси,дали бих имала нещо с него и т.н. и ми каза дано да изневеряваш тази година, докато той стои между нас двамата - и 3мата бяхме леко пийнали,но аз бях пила само 1 бира и малко ром -главата ми се завъртя за някакви минути и си бях после добре.До тук добре,но той почна да ме гушка леко,погали ме по крака - сещате се.И сега същината на проблема: обичам ужасно много приятеля си,може да съм ревнива,но му вярвам,разбираме се,никога не съм му изневерявала и т.н. и като цяло имаме хубава връзка,но наистина не знам от миналата вечер какво ми става.Постоянно мисля за това момче.Ще бъда честна - иска ми се дори и да ме целува,НО! не искам да губя приятеля си.И преди съм имала леки привличания към странични хора,но са минавали за ден-два,а това е по-силно.Чак се замислям какво би било ако съм с другото момче.По-силно е този път и не мога да си го обясня.От друга страна пък той е на 18 и ще завършва т.е. имаме само няколко месеца и според мен няма смисъл.Такъв човек съм,който иска сериозна връзка и сигурност,а момчето не го познавам кой знае колко по характер и не знам ако съм с него дали изобщо ще сме заедно дълго,а аз определено искам да съм сигурна.И в същото време не искам да губя гаджето си.Странно е,моля ви помогнете ми.Не излизайте с ''щом има 2ри значи отиваш при него,защото ако 1вия ти беше достатъчен дрън дрън дрън'' .Наистина съм много объркана.Знам,че отново ще сметнете темата ми за глупава,но все пак.

FuCKkK13
01-06-2013, 10:49
о.О обърках се

TheBeliever
01-06-2013, 10:52
о.О обърках се
И аз.

Авторке, ние не можеш да ти кажем с кого да си. Ти трябва да си решиш. Но не прибързвай с избора. Да не излезе, че бъркаш сърбежа между краката с нещо повече.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 10:55
Искаш сигурност - ей това е цялата работа. Ама за какво ти е тая сигурност, като водиш връзка от разстояние?! На колко време се виждате с приятеля ти?
Нормално е да искаш и физическа близост с някого, а ако не си виждаш гаджето, и ти я предлагат малко да се объркаш.
Според мен няма смисъл от сигурната и сериозна връзка, в която си мислиш, че се намираш. Не си търсиш съпруг, на 16 си и трябва да бъдеш с когото усещаш, че искаш, а не просто с когото се чувстваш сигурна.

*shadow*
01-06-2013, 11:06
И аз.

Авторке, ние не можеш да ти кажем с кого да си. Ти трябва да си решиш. Но не прибързвай с избора. Да не излезе, че бъркаш сърбежа между краката с нещо повече.

Виж,не искам да правя секс с него,но просто ми липсва това някой да ме гушне и точно това,че имаше физическа близост май ми врътна главата

TheBeliever
01-06-2013, 11:08
Виж,не искам да правя секс с него,но просто ми липсва това някой да ме гушне и точно това,че имаше физическа близост май ми врътна главата

Нормално. Хормоните ти бушуват. Дали ще оставиш те да диктуват поведението ти, си е твой избор.

marilyn
01-06-2013, 11:09
Няма как да решим вместо теб, ако си решила, че тая връзка от разстояние не те устройва, ако мислиш, че вече не искаш да си с приятеля си- еми късай го.

*shadow*
01-06-2013, 11:10
Искаш сигурност - ей това е цялата работа. Ама за какво ти е тая сигурност, като водиш връзка от разстояние?! На колко време се виждате с приятеля ти?
Нормално е да искаш и физическа близост с някого, а ако не си виждаш гаджето, и ти я предлагат малко да се объркаш.
Според мен няма смисъл от сигурната и сериозна връзка, в която си мислиш, че се намираш. Не си търсиш съпруг, на 16 си и трябва да бъдеш с когото усещаш, че искаш, а не просто с когото се чувстваш сигурна.

Виждаме се всеки месец за по няколко дни само,но аз го обичам и не мога да си представя как той би се чувствал,а и ще е подло от моя страна, ако тръгна с другото момче,защото 2 години не са малко време и малко или много съм свикнала с гаджето ми.Наистина ми е много объркано :(

*shadow*
01-06-2013, 11:12
Нормално. Хормоните ти бушуват. Дали ще оставиш те да диктуват поведението ти, си е твой избор.

Ами както казах не изневерявам и като цяло мисля изневярата за най-лошото нещо,което може да влезе в една сериозна връзка,за това точно и не позволявам да ме водят.Както казах имало е и преди такива случаи, само че не са били толкова силни.И сега се чудя дали е правил така,защото е пил или и аз не знам.Иначе след това си писахме и както винаги си се държахме нормално,смеехме се и така.

TheBeliever
01-06-2013, 11:13
Какво значение има той защо е правил така?

FuCKkK13
01-06-2013, 11:15
Какво значение има той защо е правил така?

явно се чуди дали момчето я харесва или просто е от тия дето като си пийнат малко и всичките ги искат 8-)

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 11:17
...ще е подло от моя страна, ако тръгна с другото момче,защото 2 години не са малко време и малко или много съм свикнала с гаджето ми.Наистина ми е много объркано :(

-

TheBeliever
01-06-2013, 11:17
явно се чуди дали момчето я харесва или просто е от тия дето като си пийнат малко и всичките ги искат 8-)

Ама то няма значение на него какви са му били мотивите. Важното в случя е какви са нейните желания и намерения. Защото ако не е този, ще е някой друг.

FuCKkK13
01-06-2013, 11:26
Ама то няма значение на него какви са му били мотивите. Важното в случя е какви са нейните желания и намерения. Защото ако не е този, ще е някой друг.

ама тя до колкото разбрах иска връзка... и май май не иска да оставя приятеля си преди да види,че с другия е сигурно и за това се чуди.. поне така мисля де .....и все пак почти нищо не разбрах от темата ;д;д;д

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 11:31
Е, момичето иска сигурна връзка, стабилна - за това е с приятеля си, свикнала е с него и му има доверие.
НО иска и да има някой до нея, буквално - физически, а тези 2-3 дни в месеца или там колкото са не са й достатъчни явно.
Което си е разбираемо.

FuCKkK13
01-06-2013, 11:32
Е, момичето иска сигурна връзка, стабилна - за това е с приятеля си, свикнала е с него и му има доверие.
НО иска и да има някой до нея, буквално - физически, а тези 2-3 дни в месеца или там колкото са не са й достатъчни явно.
Което си е разбираемо.

дам.... и като я гледам отворена връзка амаааа там най мн от 2 стола да падне на земята

mim4ety_sara
01-06-2013, 12:11
Стой си при приятеля и не изневерявай! Аз така направих и сега дълбоко съжалявам, най-основателната причина е първо,че го обичаш второ,че онзи ще си замине след 2 месеца. Просто няма никакъв смисъл да си проваляш връзката.

xXxPETYAxXx
01-06-2013, 12:32
А, какъв е смисъла да продължава връзка, в която й липсва физически контакт?!

Mary_Jane_69
01-06-2013, 13:23
Щом обичаш официалният си приятел, стой си на дупето и кротувай. Ще съжаляваш ако кръшнеш... Отвлечи си мислите, релаксирай, дай си малко почивка и другото момче ще ти излезне от главата :)

daniel1995
01-06-2013, 19:53
Не знам кой се опитваш да излъжеш с това, че обичаш приятеля си. Щом очите ти шарят по околните момчета, то това не е любов.

FuCKkK13
01-06-2013, 20:13
Не знам кой се опитваш да излъжеш с това, че обичаш приятеля си. Щом очите ти шарят по околните момчета, то това не е любов.

е тука не съм съгласна ;д ... аз също имам дълга връзка и съвсем неволно съм си позволявала да хвърля един два погледа.. приятеля ми също... за 2 години каквато и любов да е няма как да е все едно сте заедно от 2 месеца.... а и 1 поглед никога не може да се сравнява с обич или харесване.... харесване на пръв поглед е доста доста различно нещо

anonymous708973
01-06-2013, 20:19
Щом ти липсва нещо във връзката ти, раздели се с приятеля си и скачай в дълбокото. Можеш да се изненадаш много приятно.
Всичките тия "Обичам го", "Свикнала съм", "Имали сме хубави моменти" са ми до болка познати, но не са причини да си с някого.

Markuss
01-06-2013, 21:03
Скъпа авторке,... всъщност никак не си ми скъпа, та, авторке, тази тема е за раздел Секс. В обясненията ти горе няма капка любов. Дори чувствата ти към приятеля ти са на илюзорно ниво. Просто все още търся начин, да обяснявам обективно на такива като теб, какви сте всъщност. Ти не обичаш приятеля си, ти си свикнала с него, харесва ти мисълта за подобни взаимоотношения, но практически и духовно (в/у което се крепи любовта) ти нямаш никаква нужда от него. Искаш да флиртуваш, да се целуваш и да те обарват различни момчета. Това е нормално, това е в кръвта ти. Просто прегърни същността си на малка развратница и живей "щастливо", не е нужно да се подчиняваш на общественото мнение, рано или късно гнилото си замирисва :) . Със здраве.

Azoria
01-06-2013, 22:44
Преценяваш какво искаш и от кого. Най-добре да не правиш неща, които не искаш утре на теб да ти направят.



Щом ти липсва нещо във връзката ти, раздели се с приятеля си и скачай в дълбокото. Можеш да се изненадаш много приятно.
Всичките тия "Обичам го", "Свикнала съм", "Имали сме хубави моменти" са ми до болка познати, но не са причини да си с някого.

Сериозно?.. хм.

FuCKkK13
01-07-2013, 10:28
Скъпа авторке,... всъщност никак не си ми скъпа, та, авторке, тази тема е за раздел Секс. В обясненията ти горе няма капка любов. Дори чувствата ти към приятеля ти са на илюзорно ниво. Просто все още търся начин, да обяснявам обективно на такива като теб, какви сте всъщност. Ти не обичаш приятеля си, ти си свикнала с него, харесва ти мисълта за подобни взаимоотношения, но практически и духовно (в/у което се крепи любовта) ти нямаш никаква нужда от него. Искаш да флиртуваш, да се целуваш и да те обарват различни момчета. Това е нормално, това е в кръвта ти. Просто прегърни същността си на малка развратница и живей "щастливо", не е нужно да се подчиняваш на общественото мнение, рано или късно гнилото си замирисва :) . Със здраве.

о.О сериозно ли мислиш по този начин ? не мислиш ли че човек да търси близост и курвенско поведение са доста различни неща ? аз също съм хвърляла погледи от време на време,но само до там ..









п.с. май авторката си заряза темата 8-)

anonymous708973
01-07-2013, 11:20
Сериозно?.. хм.

Да. Ако питаш по-конкретно, ще се радвам да ти отговоря :)

Markuss
01-07-2013, 14:21
FuCKkK13, воайорството ни е вродено на нас хората :д това не отричам. Това, което е написала авторката е, че й е харесало, да я галят по крака, да я гушкат други момчета с реплики а ла "дано изневеряваш тази година"... имам предвид.. ъъм, за Бога, кой говори по този тираджийски начин?! Една нормална реакция на една уважаваща себе си млада дама би била шамар и моментално отстъпване. Не знам какъв е твоят мироглед, но в нормалния свят това не е нормално :д Та идеята ми беше, че авторката съвсем не обича "адски много" приятеля си, за жалост е от жените, които рядко разбират взаимоотношенията м/у мъж и жена. И съвсем не е добре тук да я успокоявате, че е нещо нормално.
Подразни ме фактът, че лицемерничи като пише, че МНОГО обичала приятеля си, но инак подсъзнателно или не иска да шава ;р

Azoria
01-07-2013, 14:39
Да. Ако питаш по-конкретно, ще се радвам да ти отговоря :)

Питам,защото коментарът ти противоречи на половината от нещата, които писа в темата за изневярата. Дори всъщност това с прекратяването на връзката беше тезата, която оспорваше, защитавайки,че изневярата може да спаси връзката... :-o

anonymous708973
01-07-2013, 15:40
Хах, ами... два пъти съм била пред тоя избор. Първият път сгафих, втория постъпих свястно заради странични фактори. Предполагам, че така отговорът ми е обясним.