PDA

View Full Version : КОСА



eli23
01-06-2013, 16:54
Моля ви кажете няколко ежедневни прически за дълга, равна коса и да не са много трудни. Може да са с преса и маша. :D :*

MegiBoOm
01-06-2013, 17:05
Моля те, научи се как се борави със сайта и по-точно с търсачката му. Заринахме се тука.

strawberry88
01-06-2013, 17:15
^Да! :? Или в youtube напиши easy hairstyles for long hair и ще ти излезнат милиони клипчета. ;x

eli23
01-06-2013, 17:46
Моля те, научи се как се борави със сайта и по-точно с търсачката му. Заринахме се тука.

Oooo molq te ne mi se pravi na mnogo interesna i ne me uchi kak da rabotq s tursa4kata ili sus kvoto i da e az si znam no mai ti ne znaesh che tova e forum i vseki moje da si postva kakvoto iska i ne e zabraneno da povtarq. Tova kakvo da pravq si e moi problem taka che ne mi pishi glu[osti a prosto si zapazi mnenieto za sebe si!!!!
P.P.:Sujelqvam che pisha na latinica.

eli23
01-06-2013, 17:47
^Да! :? Или в youtube напиши easy hairstyles for long hair и ще ти излезнат милиони клипчета. ;x

Da znam che v youtube she mi izlezat milioni klipchte no vse pak pitam nqkoi moje a znae neshto interesno neka da spodeli

MegiBoOm
01-06-2013, 18:03
http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/007/508/watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png

kitty02
01-06-2013, 18:28
Виж к'во, eli23, щом си регистрирана във този форум, ще спазваш някакви правила, а не да се правиш на интересна. Къде са модераторите? Веднага да я изтрият тази тема. Не знам, но на мен вече ми писна, честно казано. Не може да 1 000 страници със теми "яя ми дайте някаква идея за прическа, че не мога да огледам малко и да видя другите теми, които също като мен някой заблуден ги е постнал". Има тема за прически със мноого страници. Потърси там. В твоята тема нищо друго, освен критики ще взимаш. Е, съжелявам, ама не се сдържах. Лека нощ.

eli23
01-06-2013, 19:25
Виж к'во, eli23, щом си регистрирана във този форум, ще спазваш някакви правила, а не да се правиш на интересна. Къде са модераторите? Веднага да я изтрият тази тема. Не знам, но на мен вече ми писна, честно казано. Не може да 1 000 страници със теми "яя ми дайте някаква идея за прическа, че не мога да огледам малко и да видя другите теми, които също като мен някой заблуден ги е постнал". Има тема за прически със мноого страници. Потърси там. В твоята тема нищо друго, освен критики ще взимаш. Е, съжелявам, ама не се сдържах. Лека нощ.
Аз никакви правила не съм нарушавала, че да ме критикуваш и не си правя на интересна. Ти като си толкова против такива теми, защо си отворила тази, защото и теб те интересува. Всички вие, които спамите тук сте едни хора, които си нямат работа и се чудат с кой да се карат, защото нали когато сте през компютъра сте много смели и отворени, но в живота сте си мижитурки.

marilyn
01-06-2013, 21:35
Аз никакви правила не съм нарушавала,

Наруши. Тук кирилицата е задължителна, а виждам някаква маймуница по-горе.

Има тема за прически по-горе в раздела, където момичетата страници наред коментират прически. Така е направено за да не се появяват ежедневно теми като твоята и да ни е подредено. Както има тема за грижа за косата, за диети, за нокти и други. И заяждането ти не прави добро впечатление, особено когато търсиш помощ.

Falstad
01-07-2013, 05:28
http://www.youtube.com/watch?v=pSg5WcAUFk4 Ето ти прическа...Мирувай сега!!!

pepa97
01-11-2013, 08:19
Отиди в темата всичко за косата ..

mimeto_0o0o
01-11-2013, 15:09
^И от там ще я пратят в темата за прически

youonlyliveonce
01-13-2013, 17:13
^И от там ще я пратят в темата за прически

Ами тогава е логично да отиде в темата за прически FACEPAAAAAAAAAAAAAALM

MegiBoOm
01-13-2013, 17:18
:D

pepa97
01-13-2013, 17:19
Ами тогава е логично да отиде в темата за прически FACEPAAAAAAAAAAAAAALM

+