PDA

View Full Version : ММА клуб в София



Horrificus
01-06-2013, 18:56
Студент съм в София и търся ММА клуб. Досега не съм тренирал и живея в кв. Лозенец. Ако можете да ме насочите към ММА клуб, близо до мен, ще съм ви благодарен.

firstdiesel
01-08-2013, 20:05
Real pain, South mall в студентски ... 130лв/ месец
парите си струват!

Horrificus
01-09-2013, 21:02
Мерси много за отговора братле, но малко много ми идват в момента, може би след 4-5 месеца ще имам възможност. Разбрах, че имало клуб във Васил Левски стадиона, било по 50 лева на месец, да си чувал такова нещо? А иначе при вас може ли да дойда да гледам как протича една тренировка? Ако да, кога мога да отида?

firstdiesel
01-09-2013, 21:29
аз вече не тренирам там ... то не че и съм тренирал кой знае колко в този клуб, само 3-4 седмици, спрях поради финансови причини и времето за въстановяване ми беше много кратко просто уни-то, щанги, 2 работи, нощни смени, а и нали в сутдентски изобщо няма нощни клубовe :D
иначе е добре там, имаш свестен БЖЖ треньор, залата е добра, имат си железа, пудовки, български чували .. малко мирише на мъже ама нали е зала, така трябва :)
в левски и идея си нямам как е, но и ти кво ша правиш чак в др край на софия ... в дианабат при близнаците е 60 лв, ама там 50 човека тренират при 1 треньор и ако нямаш никакъв опит, не е добре, че може да те контузят .. също така знам, че там страйкинга куца (това, за близнаците го знам от един спаринг партньор, не от опит)

Horrificus
01-10-2013, 13:04
Ами брато стадион Васил Левски е точно до мене, аз съм в Лозенец. На 5мин пеша ми е. Мерси за отговора, разбрах, че първата тренировка била безплатна и като мога ще отида да видя за какво става дума.

sToyAncHo
01-17-2013, 20:21
http://www.mma-bulgaria.com/klubove/sofia/mma/ тук можеш да разгледаш клубовете в София. Има голямо разнообразие в София м/у другото.