PDA

View Full Version : Съня от неска



Wax
01-06-2013, 20:18
беше някв много забил :/

Омегехора, сънувах форонна в Пловдив и ше си я напиша тука, понеже паметта ми е къса.
Беше някъде между пролетта и лятото. Бяхме аз (Wax), Алби (albi951), Джес (БожиятАгнец), Глобал (Mxxx), Сашо (Verminaard) и един друг Сашо.A и Силвия (RaisedOnRock). За първи път някой друг я беше организирал (така и не разбрах кой беше). Звъни ми Силвия и ми вика "Йо, искаш ли, майна, да дойдеш да се видим уе копеле. Щот тука има неква форонна лек". Тва към 1 часа. Аз върших няква неотложна работа, свързана с много конци - нз точно ква. Та ми беше много тегаво и гледах да свърша много бързо а накрая свърших бавно. Освободих се във 2 и в 2 и половина се видяхме на пешеходния мост до малката наркоманска. Алби дишаше някво прахче. Ненормалното е, че в съня ми беше към 2,20 висока, та бях си свикнал на нормалния и ръст и като я видях казах на глас "Басимааму и маркуча" и пристъпих с внимание. Другите пиеха бира а глобал танцуваше кючек в казана с няква мазна усмивка. Видяхме се за бързо нали така да си доизпият бирата джес и сашетата, казахме си някои лаф с моя Сашо, при което той ме напсува и аз си наведох главата. После погледнах алби, която ползваше глобал за слуга и той носеше няква стъклена маса като ония от кафенцата отгоре върху главата си и тя нали понеже не беше толкова висока за да си постави ръцете и кафето спокойно на масичката на глобал, го риташе във свивките зад колената за да се наведе от време на време. Срещнахме Мартин Карбовски който ни взе някви дълги интервюта, щото бяхме някви супер интересни, а и глобал го заплаши с ДОИП. Ама джеси беше няква лакома и искаше само нея да я интервюират. На алби и глобал не им пукаше - те си бяха двойка,на сашетата каза "Пу деба ваща мама" и те си отидоха, а мене ме погледна по-особено и аз в крайна сметка след 20 минути хвърляне на остри погледи, аз се оттеглих към магазина за бири. И нали бяха такива 5-6 броя наредени дин до друг. Чудех се в кой да влеза, като си казвах, че в последния няма никога да влеза. Ама тогава бомбардираха останалите. Напсувах аллах и отидох да взема бира от човека в последния магазин с име "Мирмидон". Нали взех сичко точно. Другите бяха при някъв дюнер да си взимат нещо за вечеря, щото джеси говореше може би вече 2-3 часа с Карбовски на всеразлични теми, като последната беше "Що е то хомофоб, и има ли почва у нас" като тя се хилеше през цялото време и гледаше глобал.
След 56423 бири (всъщност бяха само 2 чаши, щото аз повече не мога - дори и на сън :/ ) продължихме към младежкия хълм. Качихме се до горе като глобал псуваше всеки комар, които нараняваше нежната му кожа. Горе на тепето се наслаждавахме на пловдивския пейзаж и видяхме годзила, ама в котешки вариант да яде сгради. Накрая изяде новия мол и умря от прободна рана. После откраднахме от едни старци колела и се пуснахме надолу по инерция. Глобал беше педал и не искаше да ползва спирачките, за да ни мине и накрая се заби в един стълб. Събрахме останките и ги сложихме в пликче за по-нататъшно ползване. След тва изпратихме Силвия до гарата и я изчакахме да си хване рейс. Дойде там някв измислен ама имаше много цигани вътре и тя не щеше да се качи. Зарязахме я там и отидохме към Кичука. Сашетата се влюбиха и решиха да се награбят, но ние като добри самаряни ги заведохми във вислата. Там сигурно се ебаха, щото единия сашо фърли нечий гащи по прозореца докато излизахме.
Стана късно - към полунощ и решихме след толкова пиене цял ден да се прибираме да лягаме. Понеже на алби не и бяха останали никви пари, а и ме заплаши с бой - се съгласих да я поканя у нас да спи. Прибрахме се, пихме още, направихме остатъците от глобал на хапки, изядохме ги и после всеки по леглата. Понеже имаше само 2 места в хола - те спаха там, а аз във другата стая си допивах. По едно време ме събужда бурен смях от другата стая. Ставам си и се разхождам по боксерки до хола, където алби и джес бяха направили сатанистки кръст на масата от червените и черни топчета, дето си колекционирам, бяха ми изпили всичкия хубав алкохол и се смееха на някъв клип, дето намериха на компа, на които аз еба възглавница. Кура ми беше нереално малък. Те ме видяха, посочиха го и почнаха още по-злобно да се смеят и да ме гаврят. На мене ми стана много тъпо и някъде 1-2 минути по-късно се събудих.

Тряя намаля пиенето на една чаша бира на ден :/

ilovedeath
01-06-2013, 20:22
Мързи ме да прочета.

LovEsIckk
01-06-2013, 20:25
Що копираш БожияАгнец?
Само тя има такива диви сънища. Толкова сте спрели вече, че само се копирвате и оригиналничите тука..

Wax
01-06-2013, 20:25
Сигурно звучим подобно, щото делим една игла, знам ли...

TrollFaace
01-06-2013, 20:27
Що копираш БожияАгнец?
Само тя има такива диви сънища. Толкова сте спрели вече, че само се копирвате и оригиналничите тука..

Що се правиш на лоша в всяка тема ??

LovEsIckk
01-06-2013, 20:42
Защото съм лоша.
Това е нищо в сравнение с преди. Току що си четох стари съобщения и т.н.Преди съм била доста зла, разбирам всичкия хейт, който се изливаше върху мен.
А ся с нек'ви деликатни забележки минавам. ПФУ! Не ма бива вече.

Wax
01-06-2013, 20:48
zlobina №2 :/