PDA

View Full Version : Какво мислите вие?



mickeymaus
01-06-2013, 22:45
Искам да разбера вашето мнение относно татуировките и пиърсингите. Аз ги харесвам, разбира се ако не се прекалява. Имам татуировка от близо година и много ми се иска пиърсинг на езика. Много искам да разбера вашето мнение за тях. :)

ninjaiscrazy
01-07-2013, 23:06
По принцип ме кефят татуировките,но не ме кефят пиърсингите-по-нататък ще си направя масивна татуировка на гърба на нещо ефектно или поне на раменете стил биомеханика.Иначе имам приятели с пиърсинги,не им отиват.Естествено сигурен съм че има хора на които им отиват,но на мен лично пиърсингите не ми харесват.

Mary_Jane_69
01-08-2013, 16:45
Амиии зависи, като девойче, ще кажа че не съм голям почитател. Пиърсинг - на пъпа, повече не. Максимум на носа.
Татус - предпочитам чисти тела, но ако е нещо мъничко би ми харесало. Дори самата аз смятам да си направя няколко, но ненатрапчиви, нежни и красиви, все пак е хубаво да не забравяме какъв пол сме.

BlackWings
01-11-2013, 17:03
По едно време в предпубертета много се бях навила на пиърсинг на пъпа и на носа. Не си направих , но може би трябваше , че да ми мине мерака , това поне не е за постоянно. Сега пак ме кефят , но нямам такива желания за себе си.
Татуировки , нямам нищо против хора с такива , но не знам дали аз бих си направила , особено някаква безсмислена , колкото да има нещо.
Абе прави си каквото си искаш , това си е твоето тяло , няма значение кой какво мисли.

yony.pain
01-13-2013, 23:03
Аз никога не съм харесвала обеци на ушите...единствените места където ми харесва са устните,под устните,и на челото като рогца.Татусите ме кефят...Но трябва да почакам за пиърсинг защото съм на 13 и МАМА не дава :D !

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 06:27
И аз имам на езика. До колкото разбрах вече ги правят без упойка заради 1 случай, когато някакво момче си загубило способността да усеща вкус поради засегнат нерв. Иначе - не е страшно. След като си го направиш, купуваш си Сандрин и жабурикаш сутрин и вечер (първите дни и след ядене) за дезинфекция. НЕ ГЪЛТАЙ САНДРИНА!!! Пише го и на опаковката, ама аз да си кажа...
Иначе - мисля, че в началото е по-добре да започваш с пиърсинг, отколкото с татус, защото тялото, а и мисленето се променя с течение на времето и това, което искаш днес, утре може да те дразни. Докато пиърса можеш да го свалиш, татуса е малко трудна задача...

DeniseWallace
01-16-2013, 16:39
Обичам татуировки, ръкави най-вече *-* толкова са красиви *-*

CryToDie
01-17-2013, 16:16
Ако не са прекалено много ги одобрявам! Обаче на ушите ако има много тва ме кефи :D 4-5 макс де :D На веждата мисля че е супер готино и искам да си правя, но едва ли ще ми позволят... :( Татуси на гърба (не мн големи), на врата, на долната част на крака до ходилото (пр. дракон некаф или тигър) са супер според мен :D

No5
01-18-2013, 16:30
Супер грозно ми е като видя жена с татуировки, пиърсингите приемам.

POLLINA
01-18-2013, 18:00
За. Обеци имам няколко,татуировка все още не,но е въпрос на време :)