PDA

View Full Version : Не мога да свърша...



Sunny_
01-07-2013, 08:54
Момиче съм и си имам сериозен приятел. Правим секс, обаче не мога да свърша.. Много ми е приятно, но просто не мога. Стимулира ми клитора, лиже ме, бърка ми и какво ли не, но просто не успявам. По едно време клиторът ми става много чувствителен и започва да става неприятно. Същото беше и с предишния ми приятел.

dimitar_ak
01-07-2013, 09:07
Ако се докосваш сама успяваш ли да свършиш?

xXxPETYAxXx
01-07-2013, 10:43
Стимулира ми клитора, лиже ме, бърка ми и какво ли не, но просто не успявам.

Много страстно и романтично го описваш, особено частта с "бъркането"... :D
А, от колко време си сексуално активна?
Възбужда(ш) ли те(се) достатъчно въобще?
През времето, в което ти е "приятно" да не си мислиш "сега трябва да свърша, защо не свършвам"?

ManuelaK
01-07-2013, 12:54
Ако се докосваш сама успяваш ли да свършиш?
Много добър въпрос! Ако сама знаеш как да си доставиш удоволствие му покажи на него, какво да прави.

Foxa^
01-07-2013, 12:58
нищо ти няма ..
"...СЛЕДВАЩИЯ, МОЛЯ!"

http://readerstheater.com/charactersummary/DrFox.jpg

Azoria
01-08-2013, 07:42
Трябва да си максимално отпусната с този човек, да си имате доверие. Съветвам те да му покажеш как точно ти харесва, дори да му помагаш. Така един два пъти и после ще ти се получава.

marilyn
01-08-2013, 13:06
Ако сама успяваш да свършиш, а с него не, сигурно проблема ти е в главата.

Sunny_
01-10-2013, 08:14
успявала съм да свърша сама, и наистина имам чувството, че докато правя секс си мисля за това защо не мога да свърша и започвам да се чудя дали сега ще свърша.. През цялото време съм много възбудена, но явно мисля прекалено много..

dimitar_ak
01-10-2013, 08:20
Наистина е това щом сама можеш да стигнеш до края. Отпусни се напълно и не се притеснявай да му покажеш какво ти харесва. Изберете си поза, при която можеш да докосваш клитора си.